2013. június 26., szerda

6 BTS: Könnyek a testen

V POV

Álmomban, Hoseok meleg teste ölelt át. Láttam magunkat; Egy ágyban; Átkarolva. Olyan kellemes érzéssel töltött el ez az éjszakai képzeletem. Szomorú is voltam, mikor felébredtem.
Eleget agyaltam ezen és úgy döntöttem, nem teszem ki kétségeknek magam. Nem utasítom el azt a tényt, hogy szerelmes vagyok. Ezt megállapítva, így reggel, csak néztem magam elé az ágyban , nagyokat fellélegezve.
Igen, ez volt a reggel, s ez a nap is gyorsan eltelt a banda számára. Elég ostobán éreztem magam Hoseok mellett az autóban... Mindig, amikor nem figyelt rám én csak szerelmesen mosolyogtam rá. Ennyi telik a bátorságomból?? Hát nagy szám vagyok....
Haza érve beszélgettem is vele, de csak barátilag. De volt egy olyan érzésem, hogy J-Hope feszülten tartja vissza magát. Most így elmerengve, nem is lett volna baj, ha rám veti magát. De hát utólag agyalni könnyû....
Már késô este volt, mikor elköszöntünk egymástól. Épp mentünk mindketten a saját szobánkba, mikor előttünk kilépet a fürdôbôl Jin hyung egy száll törülközőben szokása szerint. Megálltam és félig-meddig elfordítottam a fejem hyung meztelenségétől. Viszont J-Hope nem ezt tette, halkan füttyentett egyet, s mikor Jin hyung elindult ô is utána settenkedett. Csak néztem csodálkozva felé.
- Add meg magad! - ordított fel J-Hope és énekes társam mögé ugrva átkarolta ruha nélküli vállait. Jin felkiáltott ijedten. Egyik kezével a csipôén lévô törülközőt, a másikkal J-Hope karját ragadta meg rémületéből. Majd óriási dobbantást hallottunk, mire én is megrezzentem. Jimin lépet ki a szobája ajtaján és sötét tekintettel nézet J-Hope szemeibe:
- Nem gondolod, hogy túl vakmerô vagy!? - csikorgatta a fogait és izmait megfeszítve, ökleit ütögetni kezdte egymáshoz, ami közé Hoseokot nyugodt szívvel elképzelte.
- Jin selymes teste kéne, ami most az én kezem alatt van? - nevetett J-Hope és ujjait végig húzta Jin kulcscsontján.
- A "selymes teste" az én tulajdonomban van, ha nem tudnád te f*sz fej! - vicsorított dühösen Jimin, majd hercegnôje szemeibe nézett. Jin bólintott, majd egy nagyot rúgott háta mögé J-Hope lábába.
- Kerüld az érintkezést... - szólt halkan az énekes, amíg eddigi fogva-tartója fájdalmasan felszisszent:
- Veletek még viccelôdni se lehet!?... - s lassan leült a földre lábszárát dörzsölve. Cipô nélkül rúgtak belé, még is úgy fájt neki, mintha hegymászó sarokkal rendelkezô lábbeli taposta volna meg.
- Túl szexi vagy - nyalta meg saját ajkait Jimin, ahogy szerelme közeledett felé.
- Úgy gondolod? - pislogott hidegen és elment Jimin mellett az ajtóban, be a szobába.
- Mi ez a hangnem? Azt akarod, hogy leteperjelek? -  s ezzel magukra csukták a bejáratott.

Hát igazán érdekes volt! Fújtam ki magam. S mérges tekintet vetve Hoseokra a szobámba mentem lefeküdni.
Ahhh miért kellet ezt most J-Hope? Miért tapiztad Jin hyungot? Játékból vagy tényleg a jó testére mozdultál? Miért mondtad nekem akkor, hogy halálosan belém szerettél? Töröm itt a fejem, mert úgy érzem fáj a szívem....
Beköszöntött a másnap és nekem sírhatnékom van, főleg ha Hoseokra gondolok. Sokára értünk haza. Bezárkóztam a szobámba és könnyeimnek szabad utat engedtem. Zokogtam, de nem bőgtem! Jól kisírtam magam, minden szomorú dolgon, ami eszembe jutott. Leginkább Hoseok miatt csöpögtek le a padlóra sós ízû cseppek az arcomról, s ha nem adtam ki hangot, akkor hallottam is, ahogy leérkezik. Eléggé kiszáradtam, de jobban éreztem magam! Lenyugodtam és kisurrantam menedékembôl inni valamit. Épp visszafordultam már, mikor J-Hope állt elôttem. Lélegzetem hirtelenjébe megszűnt...
- A szobádba vagy zárkózva? Miért? - fogta meg a vállaimat, majd közelebb hajolt és vizsgálni kezdte az arcomat. Végig nézett rajtam és simogatni kezdett orcámnál - Te sírtál... Vörösek a szemeid - Felugrottam és elfordítottam a fejem. Bőrömön is érezhette biztos, hogy nedves - Fáj valamid? Rosszul vagy? Miért sírtál? - tette fel kérdés sorozatát, mire én beleharaptam ajkaimba és akaratomon kivûl újra elkezdtek folyni belőlem a könnyek Hoseok elôtt. Megakartam dörzsölni gyorsan a szemeimet, de ô megelôzve lágyan letörölte ujjaival a cseppeket: - Még is mi a baj? - suttogta. Válaszoltam én volna, ha nem zokognék. Ahogy hangom a sírástól elcsuklott, abban a pillanatban kezdett J-Hope közelíteni ajkaival, majd lágyan és higgadtan megcsókolt. Nem ellenkeztem. Ahogy visszaegyenesedett közelebb húzott magához és fejemet a mellkasára nyomta. A könnyeim kezdtek elállni. - Mond miért sírsz? - kérdezte halkan a fejemet simogatva.
- Jin hyungot jobban szereted, mint engem. Ha ô nem lenne Jiminnel, akkor a választásod rá esne és nem rám. Én csak pót vagyok!
- Ahh idióta - nyögött fel J-Hope és még jobban magához szorított. Kezei csípômhôz csúsztak és még annál is lejjebb.
- Tegnap, ahogy hozzá értél... Miért kellett előttem? - néztem könnyesen fel rá.
- Senkit nem ölelnék így, mint most téged.
- Hoseok... Jin hyungot akkor miért?....- markoltam pólójába.
- TaeHyung, te szeretsz engem.
- És ha igen? - vágtam rá. J-Hope erre csak elmosolyodott és elkezdet maga után rángatni a szobájába. Míg én a szemeimet dörzsöltem leültetett az ágyára.
- Ha szeretsz, ne szexeljünk, hanem szeretkezzünk - fogta meg a kezeim és lassan ledöntött. A hallgatásom beleegyezés. Készségesen átkaroltam nyakánál és megcsókoltuk egymást. J-Hope hideg kezével megérintette a testemet, majd szépen és finoman levette rólam a pólóm. Én engedtem, akár egy próba baba, csak bennem dúl az érzelem, nem úgy, mint egy élettelen tárgyba. Mikor Hoseok elengedte az ajkaim, nem sejtettem volna... álmomban se, részegen se, hogy nyalogatni kezdi majd a mellbimbómat. Hoseok játszik vele, mintha saját tulajdona lenne. Istenemre mondom, ez kínzás! Teljesen felizgat. Ide-oda rántom a fejem fogaimat összeszorítva. Kezeimmel képtelen voltam mást kezdeni; rátettem J-Hope fejére és nyomtam mellkasom felé ôt, hogy folytassa (ha már elkezdte.) Tátótt szájjal kapkodtam a levegôt. S mikor J-Hope úgy döntött, egy kicsit megmaszírozza férfiasságomat, én már teljesen kifordultam magamból. Hogy fokozza a hangulatot, bedurvult és nadrágomon keresztûl (még is éreztem), rámarkolt nemességemre. Nem egyszer felnyögtem:
- J-Jó... - sóhajtottam fel, amivel megleptem Hoseokot és ô abbahagyva a mellbimbóim nyaldosását, bedugta nyelvét tágra nyitott számba:
- Mond még egyszer - nevetett mosolyogva, majd összekulcsolta ízlelôszervûnket. Én meg csak gondoltam: Hjaj de jó fej! Mondjam még egyszer, főleg úgy, hogy az ajkaimon fekszik. Észlény! De, amit csinál... és ahogy csinálja... Istenem! Minden eszetlenségét megbocsátom neki! Hoseok, szerelmem mutasd meg mi az igazi élvezet!
Magamhoz öleltem szorítva. Feltűrtem pólóját, és ô  értve a célzást, levette magáról. Majd profin kiengedve az övemet és lejjebb húzta alsómat is. Ahogy benyúlt, lélegzetem elállt. Kényeztetni, érintgetni kezdte a már felágaskodó péniszem. Nadrágon keresztûl is felforrtam tôle, és így közvetlenül....
Szóhoz se tudtam jutni. Egy sima "jó"-t se tudtam kihúzni magamból, hangos nyögéseim közben. Annyira dobog a szívem. Kalapál! Azt se tudom hirtelen hol van ez a fontos szervem. Az ereimben mindenhol lüktet, a lábaimban, a hasamban, a nyakamban. Melyik is a bal oldalam? Ahh nem bírok most ezen gondolkozni, magamra nézni... elképzelni magam. Csak Hoseokot láttam és ahogy még jobban lehúzta nadrágom. A fájdalmas rész következett... Bedugta ujjait belém és én csak néztem. Semmihez se fogható érzés! Fáj, még is élvezettel tölt el! Mozgatni kezdte, én meg kéjesen nyögtem a tempóval, amit J-Hope diktált. Addig tágított, mire úgy döntött lerántja magáról nadrágját és belém dugja élvezettôl dobogó nemi szervét. Ahh túl durva volt! Túl hirtelen és vadul vágta belém. Már így is piros szemeimbôl a fájdalom könnyei csorogtak ki testemre, mi Hoseok erôs lökési irányítottak. Lábaim egyre feljebb emelkedtek, ahogy szerelmem döngetett az ágyban, kedve szerint. Kis játék szer vagyok... azaz dehogy! Nem vagyok az. Hísz ô mondta az elején, ez nem szex, hanem szeretkezés. Ebbe belegondolva érzékenyen és teljesen elmosolyogtam. Arckifejezésemből egy vak is kiolvashatja, hogy szerelmes vagyok!

J-Hope már utolsó lökéseinél volt, majd hirtelen kirántotta belőlem és a következô pillanatban egy folyékony dolgot éreztem hasamnál és lábaimnál.
- Mi ez a hideg? - kérdeztem halkan a szemkontaktust teremtve. J-Hope csak pirultan nevetett felém:
- Hát találgass.... - ahogy beindult az agyam, tudtam. Ah te jó ég! Hoseok annyira benne volt a szeretkezésbe, hogy még el is élvezett. Wow! 
Feljebb mászott arcomhoz. Közben az övéje az enyémhez dörzsölődött. Kényeztettet engem, ameddig ô nem érezte magán a fáradtságot. E napi éjszakám ultra perverzen sikerült, így Hoseok alatt.



2013. június 24., hétfő

5 BTS: Ösvény

J-Hope POV

Szerelmem~~~ Hányszor akartam így hívni TaeHyungot? Szinte mindig megfordult a fejembe. Ez azért van, mert hát egyszerûen beleszerettem. Ragaszkodni kezdtem a közelségéhez, miután megismertem ôt. Még akaratom se kellet, hogy a kisbuszunkban mellette kapjak törzshelyet. Lassan egyre többet tudtam meg róla (és ô is rólam), mert állandóan beszélgetünk egymással. Nem tudok elôtte titkot tartani; rákérdezz: "Mi van veled?" és belőlem már folynak is ki a szavak. Azt is elárultam neki véletlenül, hogy Jimin szerelmes Jinbe. Egyedül azt nem említettem szóul, hogy én szerelmes vagyok belé! Határozottan tudom, hogy az vagyok!
Előző napon azt a lehetôséget is láttam, hogy V is szeret engem. Igaz is, múltkor hazudtam neki, azt mondtam: "Lehet, hogy egymásba szerettünk." De részmerôl nem "lehet", hanem biztos. Akárhányszor arra gondolok, az elsô csókunkra, égek a vágytól, hogy újra turkáljak nyelvemmel V szájába. Annyira puha ajkai vannak, hogy csak olvadozni tudok, mint aki rögvest elájulna. Karjaimba akarom tartani ôt!
V POV

Nem tudom elfelejteni, ami Hoseok és köztem történt. De nem távolodtunk el egymástól. Továbbra is együtt vagyunk, csak úgy veszem észre J-Hope közvetlenebb velem, mint volt. Most is, ahogy itt járkálunk ketten az kihalt folyóson szünetben a lemezkiadónknál.
- Ne fogd meg a kezem - figyelmeztetôen néztem rá.
- De hát nem bírom ki melletted a semmit tevéssel. S most nem lát minket senki...
- Mit akarsz ezzel mondani? - emeltem fel a szemöldökömet.

J-Hope benyitott egy üres szobába, mintha érezte volna, nincs bent senki. Magával rántott engem és bezárta az ajtót.
- Most egy kicsit TaeHyung - kérlô hangon lépet felém és hirtelen átölelt. Élvezet telien bújt hozzám és érdekes hangokat adott ki magából. Figyelmes velem szembe, hísz betartja, amit mondtam. Ha jól emlékszem tegnap késô este említettem meg neki, "Ne legyen több csók." Bólintva megértette és azóta csak ölelget, nem adva fel a dolgot. Mélyen a zsebébe van a fehér zászló és én nem tudom onnan elôszedni, igazából úgy gondolom, nem is érdemes. Bírom én ezt. Ahogy szorítva ölelget magához és tapogat, mint egy perverz. Ahhh néha sajnálom ôt...
- TaeHyung... nem tudok ellent állni... - nehezült még jobban rám és a nyakamba hajtotta fejét. Megrémültem a hangnemétôl, tényleg olyan, aki halálhoz készül, ha nem kapja meg amit akar... - Bocsáss meg! - hátra lépetetett párat és én váratlanul egy szófába találtam magam. Tátott szájjal bámultam szótlanul. J-Hope fölém mászott és távolság tartást nem ismerve dörgölődött hozzám. De mikor hozzá ért a neme pontomhoz, nem hagytam szó nélkül magam:
- Mit képzelsz, hova nyúlsz? Ha nem tudnád az hozzám tartozik!
- Csak a csóktilalmat tûzted ki. Azt hogy eddig nem értem a péniszedhez, az már más tészta.
Ez váratlanul ért. Nagyon engedetlenül viselkedik most J-Hope... éreztem, ahogy a nadrág övem megfeszül.. Hoseok be akart csúsztatni kezeit az alsómba:
- Te elme beteg! - ragadtam meg kezét - Most hagyd abba! - hangsúlyoztam mérgesen... mégis tehetetlenül, alatta támaszkodva...
Egy ilyesztô mosoly suhant J-Hope arcára:
- Enged meg a csókolózást, vagy magam miatt muszáj leszek leszopni téged, ebben az idegen szobában.
- Hogy mit csinálni? - ijedtem meg elpirulva! J-Hope nagyon perverz most... Sarokba vagyok szorítva. Tétovázok a válasszal... Ha azt fogom mondani, hogy nem... akkor tényleg le rántja rólam a nadrágot és... a szájába veszi? K-Képes lenne rá? Nagyot nyeltem. Koncentráltam, hogy véletlenül se képzeljem el!
J-Hopen már látszott a türelmetlenség. Hirtelen, ahogy rámarkolt nadrágomon keresztûl a nemi szervemre, válaszom keletkezett:
- Csóktilalmat felbontom! - kiabáltam hangosan. J-Hope kezeivel kétoldalt arcon ragadott és, mint egy éhes vadállat támadott és döntött le csókjával.
Fel-felnyögtem; most már vég kép nem tudtam, hogy fogok kimászni ebbôl. Húsz percen belül sem volt képes lehiggadni... Diktálta, hogy és miképp vegyem  a levegôm...
- TaeHyung szeretlek. Halálosan szerelmes vagyok beléd - lihegte nyál csorgását visszatartva.
- Tudom - mondtam halkan, pirulva. J-Hope még egyszer megcsókolt, majd körül nyalva ajkaim széleit felemelkedett. Én kinyújtottam fejem fölött a kezeim, úgy érzem eléggé fáradt lettem.
- Szexelni szeretnék veled.
Höhöhöhö "fáradt"at említettem? Bocsánat, tévedtem! Teljes erômbôl lelöktem magamról! Majd felálltam és lenéztem, míg J-Hope a földön fájlalta hátsófelét.
- V! Hagy kapjalak meg egy éjszakára... - fogta meg a ruhám ujját, majd a kezemet. Én érthetetlenül néztem rá, mint egy hülye.

Fiatal vagyok még a szexhez, fôleg férfival. Vagy tévednék? De miért jár minden percben az a fejembe, hogy lefeküdjek-e Hoseokkal?
Magam elôtt csak egy ösvényt látok. Nincsenek elágazó utak, nincsen sok lehetôségem. Elôre vagy hátra? Lelki szememmel úgy látom, mind a kettô választás fényes. Fehér sugár takarja el, mi ott következik be. Fehér, így nem fekete, tehát jó. De! Mi jó származik abból, hogy szeretkezek Hoseokkal?
Még is. Hát... Örülj J-Hope! Úgy döntöttem elôre megyek az ösvényen.
Úgy érzem magam most, mint egy kis diák, aki épp megy szexuális felvilágosításra... Eldobom az agyam! Nevetek magamon! Hol van hát Jin hyung? Remélem, most nem Jiminnel bújt el valahova, hogy ne találjam meg. Sok idô telt, míg Jin szembe sétált velem. Nem tudom honnan jött, de mit számít?
- Jin hyung. Lenne rám pár perced? - állítottam meg. Majd kimentünk a teraszra ketten, de nem mertem feltenni a kérdésem.
- Mit szeretnél TaeHyung? Tudod, Jimint nem szeretném megváratni...
Ahh felhozta Jimint! Egy fokkal könnyebb a dolgom. Próbálok komoly maradni és nem elpirulni.
- Jiminnel éjjel-nappal együtt vagy, hyung? - kezdtem óvatosan rátérni a tárgyra.
- Hát végül is, igen. Miért kérdezted ezt most?
- Cs-csak, mert... - agyaltam teljes erômbôl, mégis miképp kérdezzek rá?
- Mond nyugodtan - érintette meg a hátam Jin, mintha látná rajtam a feszültséget.
- Milyenek az éjszakádi Jiminnel, ha csináljátok? - hadartam el a kérdést halkan, vöröses fejjel. Csoda, ha értett belőle valamit...
- Ha csináljuk? - pirult el. Úgy látom érti! Jin hyung egy csoda! - Amm... Ha nem fél az ember, nem is fáj. Bizalommal vagyok Jiminnel szemben. Vigyázz rám. Egy szó, mint száz nem félek. Nem hátrálok. Amit akar belôlem, azt megkaphatja - kereste szavait - Jimin... tudná durván is csinálni, de figyelmes velem. Hísz tudnom kell szeretkezés után is járni hahaha...
Szent szar!? Ennyire kemény dolog lenne? Teljesen visszariadtam. Lesz bennem elég bátorság, hogy lefeküdjek Hoseokkal?... Ez az elágazatlan ösvény...




2013. június 23., vasárnap

4 BTS: Szerelmes tagok

Reggel, mikor ebédelni mentek. Jin ment előre, majd utána Jimin:
- Fordulj meg - szólt szerelméhez, aki épp a lépcsô utolsó fokáról lépett le. Jin egy "hm"-mel hátra nézett és Jimin megcsókolta ôt. Ez már nem reggeli csók szerepébe játszott, hisz egy egész ölelkezés vezetődött le már kora-kora reggel, mikor fel álomba felébredtek egy ágyban.
Rap Monster nyugisan vitte bögréjét az asztalhoz, mikor megpillantotta a gerle párt egymás karjaiban. Annyira rosszul lát már napszemüveg nélkül??? - gondolta és megdörzsölte szemeit, de a látvány nem változott meg utána se.
- Hé! Mi a francot mûveltek?? - kérdezett rájuk.

V POV

Remek! Most az egész banda itt lehet, a két jó madár miatt, hogy leaderünk kioktasson minket... Legalább nem kell sietnünk semmilyen programra.  Unottan hallgattam Monster fecsegését. Aish; direkt csinálták Jiminék? J-Hope és én simán titokba tartottuk volna. Direkt csókolták meg egymást a ház közepén vagy csak ennyire eszetlenek?
- Tekintettel vagyunk a csapat beosztásaira! - emelte fel kezét Jin szóhoz jutva.
- Az addig oké, de ránk, csapattagokra is azzal kell lennetek. Elôttünk smacizni nem egy leányálom... Én, ahogy megláttalak titeket itt a lépcsônél, bazira meglepődtem, majdnem elejtettem a bögrémet, márpedig ezt a bögrét imádom!! - Hogy jön ide a bögre? Gyűrtem az arcomat unottan, majd Jinre figyeltem, aki megszeppent:
- É-Én azt hittem eddig, rajtam kivûl mindenki tudja, hogy Jimin szerelmes belém....
- Csak nekem mondta el - verte hátba J-Hope az általa említett "bátor lovagot" - Aztán én tovább adtam TaeHyungnak.
- Hja - támasztottam alá a tényt. Suga és JungKook összenéztek, azonosságot találva magukba, hogy kettôjük közül egyikük se tudta... nem, hogy tudta, de nem is sejtettek semmit.
Na de, ezen a fej mosás szerûen is túl estünk! De azért nap, mint nap belegondolok, hogy ezen a "fej mosáson" Jimin és Jin nem vett részt!? Hísz Monster világosan megmondta, hogy ne csókolózzanak előttünk! Süketek vagy ott se voltak? Két hülye, jól egymásra talált!!
- Nem zavartatják magukat... Bárhol vannak csókolózni látom ôket!
- Nekem mondod?... - beszélgettünk J-Hopeval kint a teraszon lógatva a lábunkat a padról ebben a kellemes melegben. Szinte csak partneremet figyeltem, máshova nem is néztem egy pillanatra sem. Nagyon beszédes... Hallgattam is, de idôvel már csak a szája járását követtem.
Belegondoltam... Eltöprengtem.. Egy hülyeségen! Egy házba lakok most egy meleg párral. Két férfia ajak egymáson? Mi ebben a jó? - mondom, hülyeségek járnak a fejembe! A meleg teheti?... Vagy az, hogy már egy jó ideje J-Hope piros és fényes ajkait bámulom? Wáá "piros és fényes"? Micsoda jelzôk? Ezek hogy törtek be eszem ajtaján? Mindenesetre Jimin és Jin kapcsolata rossz hatással van rám!
- TaeHyung rosszul vagy? Bemehetünk - pechemre észre vette, hogy feszült vagyok... J-Hope kezét homlokomra tette; Megrémültem. Megrémültem magamtól, ahogy olyan különösen jó és kellemes érzés tört fel bennem, mikor J-Hope hideg tenyerét rám emelte. Kifújtam magam és megállapítottam; Én most nem vagyok komplett!

Dolgoztunk-dolgoztunk. Aztán erre a napra rá még egy. Este felé, mikor hazaértünk J-Hope Jint kereste, mivel a fejesek hívták. Sehol sem találta az énekest, s hozzám fordult. Velem együtt oda álltunk Jimin ajtaja elé, biztosra véve, hogy Jin épp bent tartózkodik. J-Hope tétovázott, nem mert kopogni. Én csak a háttérben álltam a rappertôl nem messze.
- Vajon most mit csinálhatnak bent? - vetette fel a kérdést. Én felnevettem, mert jól sejtettem, hogy falják egymást szokás szerint. S... erre gondolva újra az a hülyeség jött elô fejemben. - Te is arra gondolsz, hogy...
        Azt gondolok, amit teszek. Azt teszem, amit gondolok. De istenem!! Irgalmazz! Miért? J-Hope épp beakarta fejezni a mondatát, mire én hirtelen hozzá érintettem ajkaimat az övéjéhez. Gyorsan elléptem tôle, mire egymásra bámultunk. Kezemet szájam elé rántottam és rohantam volna a világ végig, de J-Hope megragadta a karom.
- Kérlek engedj el! - szóltam, szinte már zokogva. J-Hope nem óhajtott engedelmeskedni a szavamnak. Megálltam háttal neki.
- Miért van az, hogy csók után valaki mindig csak elfut? - tette fel a kérdést higgadtan.
- Hoseok - hökkentem fel, ahogy jobban megszorította a csuklómat, hogy véletlenül se tudjam kirántani karmai közül.
- Filmekben is azonnal elfutnak. De te ne híd, hogy én elengedlek. Nincs itt egy lélek se. Tehát felelj most TaeHyung; Mit is tettél most?
Nem láttam az arcát, de nem is akartam. Biztos mérges rám...
- Véletlen volt - zihálva mondtam.
- Véletlen? Nem voltál olyan közel hozzám, hogy csókolva rám ess.
- Ez nem is volt csók! - javítottam ki felemelt hangon.
- Akkor ez? - J-Hope hirtelen megforgatott magával szembe és derekamnál átkarolva megcsókolt. Hozzám nyomta magát, majd ahogy mozgatta az ajkaimat járásra bírt és a falnak ütköztem. Kitámasztotta két kezét oldalaimon. Mikor kikulcsolta nyelvét az enyémmel, J-Hope hátrébb hajtotta fejét. Óvatosan és lágyan beletúrt a hajamba, én meg nem értve semmit lerogytam térdeimen, egyre lejjebb sülyedve! Mint egy hajó, amit csak az ép ész tudott fent tartani a vízen. Nekem nem, hogy ép eszem, de tiszta gondolatom sincs, ahogy sok másom se. Meg mondom mim van...... A most debütált Bangtan Boys egyik rappere a nyakamba! Dögivel.... Csak tudnám, miért van??
- Mond; miért csináltad az elôbb? - kérdezte tôlem, miközben ujjait összekulcsolta az enyémmel.
- Ne gondolj semmire! Az csak.... - mondtam a számra tapadt szavakat, miket J-Hope csókja nem sodort le. - E-engedj el... - higgadtam le - Felejtsük el! - (ez szépen kijött: le,el,le,el) Bátran felnéztem rá. J-Hope elkezdett nevetni;
- Késô bánat! - és újra megcsókolt hosszasan. Mikor elengedett, nyeltem egyet és csodálkozni kezdtem magamon:
- Hoseok.... Nem értem mi van velem, de nagyon gyorsan dobog a szívem!
Ô csak nézet rám. Megpödörte pár hajtincsemet és lassan még jobban elmosolyodott:
- Tiszta bolondság, nem igaz? Nekem is zakatol. Lehet, hogy egymásba szerettünk - kuncogott mélyen a szemembe nézve. Én alaposan elpirultam a fülem széléig is. - Szerinted? - kérdezte. Felemelte szájához összekulcsolt kezünket és egy nem várt csókot adott a mutatóujjamra. Tátott szájjal figyeltem, hogy ajkai hozzá nyomottak. Vajon én is arra a sorsa jutok, mint Jin hyung? M-Mibe keveredtem? Tényleg beleszerettem Hoseokba?