2014. június 14., szombat

30 BTS: Harminc telefonhívás

Kora reggel a leader harmadszorra is bekiabált Jiminék szobájába, rendkívüli dühvel, de akkor sem érkezett semmi válasz.
- JungKook, menj be hozzájuk!
- Jin hyung azt mondta, nem nézhetek pornót!
A két tag, akik nem adtak társaiknak életjelet, bent az ágyukban, csak ugyan ruha nélkül feküdtek, a tizennyolcas részt már órákkal ezelőtt befejezve. De miért, ha Jin megbeszélte Jiminel, hogy nem lehet, le kell állni? Jimin egyik fülén be, a másikon ki. Az időtájt, mikor az éjjeli fények az égtetejéről akartak betörni a szobába, ahol Jin már félálomban feküdt párja karjaiban, addig Jimin helyzete csak nem akart enyhülni. Végül kialakult a mindennapi felállás; Jimin szerelmére erőszakolta magát.
- Jimin... Te egyáltalán nem fogtad fel, amit mondtam.
- Bocsánat! - tette össze kezeit, felguggolva az ágyon.
- NamJoon már harmadszorra szól nekünk... - feküdt kócosan, kikészülve SeokJin. Arcán látszott mondandója; "Soha többé ilyet." - Sz-szeretnél valamit, SeokJ--- - tüsszentett szájhoz tett kézzel.
- Látod! Megfáztál! Ennyit a maknae-line okos döntéseiről.
- Mit akarsz? Olyan szépen belehelted a szobát, hogy jó idő lett.
Erre a kijelentésre még a nappaliban ácsorgók is tisztán hallották a nagy koppanást, ahogy Jimin leesett az ágyról, amiért a Hercegnő dühösen oda csapott neki.
- Mi történt!?
- Semmi, semmi, anya! Ezek szokásos dolgok itt - nevetett TaeHyung édesanyjának, a bejárati ajtónál támaszkodva. Mellette Hoseok izgulta halálra magát, nehogy rossz dolgok hangozzanak ki Jiminéktôl. Váratlanul érte őket a szülő látogatásra.
- Mindenesetre, vigyázz rá, kérlek - folytatta a beszélgetés az anyuka és magához hívta V kishúgát a lépcsőházból.
- És mikor is jössz érte?...
- Látod, ha legalább felvetted volna, legalább egyszer a telefonod a harminc hívásomból, most mindent tudnál.
- De szerintem bedöglött.... - vette elő a mobilját és átadta édesanyjának.
- Hoseok, drágám, akkor te add meg a számod, és téged foglak hívni, ha jövök a lányomért - oldotta meg az anyuka a fellépő problémát, majd elköszönt.

- Vendégünk van, fiúk, úgy hogy azonnal kapjátok össze magatokat - sopánkodott századszorra a leader, Jimin ajtajára hajtva a fejét. - Legalább Jin hyung, legalább te ne okozz csalódást - a kérésére a kilincs megmozdult, majd Jimin lépet ki szobájából, meztelen felső testtel ugyan, de tiszta farmer nadrágban.
- Jint most ne szekáljuk... Azt hiszem elege lett... De milyen vendégün---- - tüsszögött kezébe, felszipogva.
- V édesanyja.
- Nem, már elment - jött be Hoseok, majd TaeHyung is, akit az ô húga követett félénken.
- És ô ki? - nézett a tinédzser éveiben lévő kislányra, majd megjegyezte: - Kisebb nálam - mosolyodott el.
A kishúg azonban nem is figyelt Jiminre.
- Éhes vagyok.
- Ohh Hol van Jin hyung? Csináljon valami finom reggelit. Hugi, olyan szakácsunk van itthon, hogy ámulni fogsz!
Jimin V szavaira nehezen mosolyogva rázta fejét:
- Jin most... Nincsen ideális állapotában.
- Vadállat - suttogta RapMon és be akart nyitni a Hercegnôhôz, de a háló tulajdonosa határozottan megakadályozta ebben.
Végül Jimin segítséget kérve a többiektől állított össze valami ennivalót, amibôl Jinnek is vitt, de a Hercegnô csak leszidta őt, hogy ágyban nem lehet enni és hagyja békén. Így Jimin a nappaliban lévő társasághoz csatlakozott.
- JungKook, menj arrébb! - szólt a maknaera, aki beljebb ment a kanapén, Jimin meg elterült, a fiú ölébe hajtva a fejét.
- Mi van Jin hyunggal?
- "Mindenki hagyjon békén" idő. Úgy kikerget a szobából...
- De most legalább nem vagy vele, így nyugalma van.
- Ez kedves volt - csípte meg JungKook arcát bosszúsan. Hirtelen J-Hope hajolt be közéjük és elhívta őket biliárdozni V húgával.
De mikor a lány megunta a játékot, bátyát kezdte keresni, teljesen egyedül, mivel a három fiú beleélte magát a biliárdozásba.
- Nem, nem, nem, ide ne menj be - állította meg RapMon V húgát, aki Jimin szobájába akart benyitni. - Megmutatom neked, hol van TaeHyung - nevetett zavarában, izzadva.


V POV

A neten nézegettem telefonokat magamnak, mire a húgom bejött hozzám.
- Furcsák vagytok. Hányan is vagytok?
- Heten. Hogy-hogy nem tudod?
- Három oppával játszottam, te itt vagy, egy meg őriz egy szobát, amiben a maradék két tag lehet hogy!!!!! - pirult el motyogása közben, de először nem tudtam miért, aztán leesett.
- Nem! Nem, dehogy! Jin hyung és Suga hyung külön vannak.
- Nem kell hazudni... Te is csinálod Hoseok oppával.
- Miről beszélsz? - pislogtam rá.
- A bátyám vagy, ismerlek - pislogott vissza rám. - Tudom, hogy szerelmesek vagytok.
- Ahaaaa - nyújtottam az "a" hangot, majd nagyot nyeltem elgondolkodva. - De Hoseok nem tudhatja meg, hogy tudod, jó?
- És apunak elmondhatom?
- Miért mondanád el apunak?...
- Hát te is tudod, hogy apu nem szereti a boys love mangáimat, nem is enged venni. Talán ha megtudná, hogy Hoseok oppával viszonyod van, akkor máshogy állna a homoszexuálisakhoz - hadarta el a tervét, amit lehet, hogy már azóta tervez mióta Hoseokot meglátta mellettem.
- Szóval mindent csak azért tennél, mert Fujoshi vagy? - kérdeztem biztosra, mire ô hevesen bólogatott. - Neeem is tudom. Én inkább nem tudatnám apuval.
- De BL mangákat akarok.
- Szeretnél - javítottam ki. - Majd, ha lesz pénzed veszel magadnak.
- Bátyám, alkudjunk meg - nyújtotta kezét felém. - Ölelkezzetek Hoseok oppával, a szemem előtt, és akkor nem mondok semmit apunak.
- Először is ez nem alku, hanem zsarolás. Másodszor, ezt mi... Nem vállaljuk be... - pirultam el egy kicsit, amiért Hoseokra gondoltam. Ágyban már féléve vagy még annál is több ideje nem voltunk. Ha ölelkezünk, akkor annyira előjön a perverz hajlama, hogy mindig a szájába akarja venni azt... Na de ilyeneket pláne nem akarok a saját húgomnak mutatni. Még egy csók is nehezen férne bele a keretbe. - Mit szólnál helyette, ha én vennék neked ilyen tizennyolcas mangákat?
- Nem. Élôben még is csak jobb, mint rajzon - mondta határozottan.
- Figyelj---
- Kíváncsi vagyok Hoseok oppára! - kezdett el hirtelen előttem ugrálni, s mintha a szemei csillogtak volna.
Ha nem a szobában vagyunk, akkor J-Hope csak is a teraszon képes valamit is csinálni velem, legalább is itthon, a dormba. Ha húgi az üvegajtó mögül nézne minket, láthatná a kispadot és azt, hogy miket csinál Hoseok. Álljunk csak meg! Hogy jutott ez eszembe? Miért kezdtem el azon gondolkodni, hogy a húgom előtt ölelkezzek?
- Figyelj, szerintem ez nem tenne jót egyikünknek sem.
- Akkor elmondhatom Hoseok oppának, hogy tudom a kapcsolatotokat?
- Nem! Inkább megteszem!
Hoseok szeret abban a hitben élni, hogy nem tudja senki a viszonyunkat. S ezt nem akarom pont én tönkre tenni, s az se lenne jó, ha a saját húgom vágná haza a balhét. Plusz, nem annyira nagyon nagy dolog, ha a húgom lát egy aprócska csókot tőlünk. Remélem. Persze Hoseok nem tudhat erről az "alku"ról. Gondoltam és kezet ráztam az örömében kuncogó húgommal. Gyorsan elmondtam a teraszos tervem, amit el is fogadt. Kimentünk a szobámból és Hoseokhoz vezetett engem, majd letelepedett a terasz ajtó mellé, onnan várt és figyelt engem.
S innentől kezdtem kicsit kényelmetlenül érezni magam. Hoseok élvezi a biliárdozást, még nyerésre is áll... Nem vagyok képes megzavarni...
Ott álltam egy helyben, a háta mögött nem messze, tehetetlenül... Éreztem, hogy a húgom rosszallóan figyel engem. Mit tehetnék?
- Huh? V, szeretnél játszani? - fordult meg J-Hope mosolyogva rám.
- N-Nem megy nekem a billiárd...
- V hyung, valami baj van? - nézet rám JungKook, aki mellett Jimin a billiárd golyókat tette át az egyik helyről a másikra, amíg a társai nem figyeltek.
Olyan kínosnak éreztem a dolgot, amiért megzavartam őket játék közben... Csak azt kívántam, hogy váljak levegővé és ne rám, hanem Jimin csalására figyeljenek.
- V, mi a baj? - lépet közelebb hozzám J-Hope. Én nagy lélegzettel ránézetem, de semmit nem tudtam felelni. It mondanék?
Bárcsak eltűnne ez az alku a húgommal együtt! De nem teljesült ez a kívánságom sem.
Észre se vettem hirtelenjében, de Hoseok kézen fogva vezetett a teraszunkra. A kipárnázott padra huppantam, majd ô is helyett foglalt mellettem.
- TaeHyung, történt valami? - kérdezte halkan.
- Én csak... - néztem el az ellenkező irányba. Húgom most biztos figyel minket. Mit tehetnék?... Gondoltam, és óvatosan Hoseokhoz bújtam.
- TaeHyung? - suttogta nevemet és lassan átölelt. A fejét a vállamra hajtotta, mire puha ajkai a fülemhez értek.
Szótlan voltam, sőt hangtalan. Némán nehezedtem rá, míg le nem döntöttem ôt hirtelen, pedig nem is állt szándékomban... Lehet, hogy ô húzott maga után...
- B-Bocsi...
- Semmi... - felelt és csak nem engedett el karjai közül. Helyette, a kényelemért, lejjebb csúsztatta ujjait a hátamon.
- J-Hooope, már huszonkilencezer csörög a nyamvadt telód, miért nem jöttél vissz--- - tüsszentett Jimin megtalálva minket a teraszon, majd ahogy végig mért rajtunk, fôleg J-Hope kezein, hogy mégis hol vannak hozzám szorítva, kuncogva takarta el a saját szemeit: - B-Bocsi, nem tudtam, hogy épp kielégítés zajlik.
- N-Nem azt csináljuk! - engedett el, és mindketten felültünk. A földet kezdtem bámulni, mint aki nincs is itt, közben J-Hope a ruháit megigazítva állt Jimin elé, akinek a kezében ismét megszólalt a telefon.
- Ezt kapd ki, harminc---- - tüsszentetett ismét és szipogva nyomta J-Hope kezébe a mobilt, aki fogatta ugyan annak a számnak a harmincadik hívását:
- Hello, itt--
- Csalódtam, Hoseok, drágám. Te sem vagy más, mint a fiam. Harmincadik hívásomra veszed csak fel...
- Elné--
- Készítsd elő a lányomat.
- Ige--
- TaeHyungot is küld le.
- Ren--
- Vettem nektek fagylaltot.
- Nyami!


2014. június 9., hétfő

29 BTS: Első éjszaka

Jimin szobájába az összes ablak nyitva volt. Az esti hideg levegő áramlott be rajtuk keresztül, hogy ellepje a hálót, mindaddig, amíg Jin nem jött és be nem zárta mindegyiket.
- Mégis mi a bajod, édes?
- Neeeem tudom... - fetrengett az ágyán Jimin teljesen betakarózva.
Jin gyorsan átöltözött és belebújt az egyre ritkábban használt pizsamájába.
- Le akartad hűteni magad?... - kérdezte, miközben felmászott az ágyra és fejét Jimin mellkasára döntötte, miközben takarójuk alá húzódott. - Már megint meztelen vagy... S jéghideg!! Meg fogsz fázni.
- Te jöttél későn...
- Ha meg nem jöttem volna, nyitva hagytad volna az ablakokat!?
- Miért nem jöttél volna?...
Jimin kérdésére SeokJin elgondolkodva bólintott, hogy igaz; az ô feltételezése volt rossz irányú.
- Jin, bújj hozzám!... - hangzott az utasítás és az idősebbik készségesen kezdett simulni, míg meg nem érezte párja keménységét.
- Te fel vagy izgulva!? - emelte fel tekintetét Jiminre, aki vörös pírbe öltözött arcát fordította el:
- Veled... Bárhol, bármikor...
- De Jimin... Te most... Nagyon - tette szája elé a kezét, ahogy combjával még jobban hozzáért.
- Nem tudom, mi van velem - jelentette ki Jimin szomorúan és két karját szeméhez emelte. - Még hideg zuhanyt is vettem. A testem kívül, mint a jég, de belül még mindig tűz forróságot érzek.
- Jimin...
- Jin, valami baj van velem? Valami baj van a testemmel?
- Hagy gondolkozzak!... Mikor a faültetős fesztiválon voltunk, akkor is nagyon be voltál indulva. Itthon is többször le akartál teperni vagy sikerült is. Még a kanapén is kikötöttem veled!
- S-Sajnálom...
- A tested valami folyamat sodródásába keveredett...
- Növés? Serdülés? Vagy milyen folyamatra gondolsz?
- Nem tudom. Nem vagyok orvos.
- Nem akarok orvoshoz menni! - támaszkodott fel ijedten, mire a takarója lecsúszott derekáig.
- Nem, nem kell orvoshoz menned. Együtt megoldjuk!... Annyit kell tennünk, hogy leállunk.
- Hogy mi!!??...
- N-Nem úgy értettem, bocsi!
- H-Halálra rémisztesz, SeokJin!... - tette szívére kezét.
- Bocsi... Úgy értettem csak, hogy leállunk azzal, hogy annyit kényeztetjük egymást. Ne adagoljuk túl... S ha nem sikerül ehhez tartanod magad, akkor követjük Hoseokék példáját.
- Hoseokot? Én szerencsétlenkedek, te meg gondoskodsz rólam? Ez... Nem is hangzik rosszul.
- Nem erről beszélek... Hanem hogy külön szobában alszunk.
- Nem bírnám ki! - vágta rá Jimin határozottan.
- Túl elvagyunk egymással. Erről beszéltem JungKookkal is, hogy nem vesszük figyelembe a többieket. Ô például rosszul érzi magát a sok tizennyolcas dolgok körül. Plusz kezdi úgy érezni, hogy kiszorítjuk a bandából. Ezért is foglak téged elküldeni vele játszani!
- Mégis miféle játékra?
- E-Ettől a pillanattól kezdve szokj le a perverz gondolkodásról!... Éjszakánként is, mert a szeretkezések számát vészesen le kell csökkenteni. Felejtsd el, hogy mindennap meggyőzöl! Rendes hyungként fogok példát mutatni a dongsaengeimnek~
- Már megint ez a hyungos téma...
- Hm?
- Hát... Csak... A többiek hyungnak hívnak és annak is tekintenek, de második sorban szorosan ott van nekik, hogy te az én szerelmem vagy...
- És?...
- Cs-Csak elgondolkodtam, hogy zavar-e téged ez... Hisz nekem nem a második sorban van, hanem a legelsőben, hogy te az enyém vagy...
- Ez miért zavarna engem? - kuncogott Jin nem értve a kisebbiket.
- Hát, hogy nem vagyok tekintettel a korodra...
- Ahh Butus! - nevette el magát halkan. - Jó, hogy nem arra gondoltál, hogy magasabb vagyok nálad.
- Őszintén... Arra is már gondoltam.
Jin visszafogott kacagással ült fel és combjait kezdte ütögetni. Igazán viccesnek gondolta a helyzetet. Mikor higgadni kezdett, a fejét vakargató párjára pillantott és kifújta magát. Jimin lassan a Hercegnőre nézet, aki mosolyogva közeledett hozzá és váratlanul csókra nyitotta ajkait, hogy hosszan elvegye, amit most megkívánt.
- Ez most olyan beszélgetés volt, mintha az első éjszakánk lett volna együtt - kuncogott Jin és eltávolodott Jimintôl, akiről még mindig le volt csúszva a takaró. Az izmos felsőtest még mindig csodálatos látványt nyújtott a Hercegnőnek. - Az első éjszakán is tetőpontnak gondoltam, mikor hozzád értem - mondta és végig simított Jimin kidolgozott testén, miközben alaposan elpirult, amiért kivételesen neki jutottak eszébe piszkos gondolatok.
- Jin, ha ezt csinálod, csak még jobban felizgatsz. Ne kínozz!
- Még beszélgetés után is be vagy állva!?
- Még is mit vártál!? Felhozod itt az orvost, JungKookot, de közben végig itt vagy előttem. Mosolyogsz, édesen kinevetsz, a tetejében még meg is csókolsz. Így tedd fel a kérdésedet, ha még van értelme!!
- S-Sajnálom - pirult el Jin szégyellve magát. - Azonnal k-kárpótollak.
- Kárpótolsz? Hehehe jól hangzik - nézet végig szerelmén, majd ajkaiba harapva hátradőlt párnáira. - Nem gondolhatok perverzségre... Csak vedd le a ruhád és bújj hozzám!
- Elsőre nem rossz próbálkozás ártatlannak tűnni.
- Pszt! Hercegnő, te csak "kárpótolj"~ - dobott egy puszit a levegőben Jinnek, aki erre csak egy nevetés szélén álló mosolyt villantót, amiért párja olyan sokat gondol a kárpótlás kifejezés alatt.
Hátat fordított, hogy levegye a pólóját, majd megcsillogtatta hajtogatási képességeit. Ugyan így tett pizsama nadrágjával, majd totojázva egymásra rakta ruháit és rátette az éjjeliszekrény melletti kis zsámolyra meg-megigazgatva.
- A megváratásom is kínzás...
- Hunyd be a szemed~ - tette Jimin elé a tenyerét, ahogy megfordult és gyorsan bebújt a takarójuk alá.
- M-Mi volt ez, Hercegnő!? Tetted a szégyenlőst!? - tolta el durcásan párjának kezét, amiért lemaradt a ruhátlan test látványáról.
- Talán a meztelen megjelenésemmel nem kínoználak? - kérdezte mosolyogva, mire Jimin elpirultan bólintott, hogy igaza van szerelmének.
Jin rádőlt párja mellkasára, mint mikor először bejött a jéghideg szobába. Majd ahogy mondták neki, elkezdett közelebb bújni, simulni az izmos testhez. Még arra is képes volt, hogy lábát Jimin férfiasságához emelje, mire az alatta fekvő kényelmetlennek kezdte érezni a tehetetlenségét. A forró vágyai nem hűlnek le.
- Hihetetlenül kemény vagy... Így nem fogsz tudni lenyugodni...
- Átlátod a helyzetem, Hercegnő...
- Gondolj kiskutyákra és próbálj meg elaludni.
- K-Kösz...


2014. június 6., péntek

28 BTS: "Kettő együtt"

JungKook ujjait dörzsölgette, miközben gondolkodott, hogyan is kezdhetne bele mondanivalójába.
- M-Most rosszabbul érzem magam, mint egy felelésnél - pusmogta ágya szélére leülve.
- Miért? - kérdezte Jin, miközben a maknae rendetlen asztalán pakolta el az íróeszközöket, rakta egymásra a tankönyveket és a puskáknak használt papírfecniket egy kupacba szedte. - Sok mindent lelesel...
- A-Azok csak tanulókártyák - hazudott, majd mérgesen rászólt az idősebbre. - Most ne a grafitokat hegyezgesd, hyung! N-Nem ezért hívtalak...
- Fontos a hegyes ceruza.
- Fontosabb, amit mondok.
- Mondd!
- Hát... K-Kettő együtt.
- Hm?
- Egyre inkább ott van a dorm levegőében ez, hogy kettő együtt, ketten együtt vannak. Minden együtt van valamivel. Érted, nem?...
- Én...
- Mint például a csoki és a vanília fagyi, vagy mint te és Jimin. Kettő együtt... L-Lehet, hogy hülyének fogsz tartani, hyung, de... Olyan rossz érzés belegondolni, hogy egyedül vagyok a csapatban.
- Már hogy lennél egyedül? Hatan is körülötted császkálunk.
- Császkáltok és csókolóztok...
- I-Igaz, te láttál minket, mikor Jimin...
- Igazából most nem rátok gondoltam.
- Akkor TaeHyungékra?
- Nem...
- Huh?...
- S-Sokat gondolkodtam rajta, hogy elmondjam-e valakinek. Végül arra jutottam, hogy nem szeretném magamban tartani. Én... Láttam valami érdekeset, amit lehet nem kellett volna. De nem tehettem ellene! Csak úgy beléptem a nappaliba, hogy töltőre tegyem a tablettemet, aznap, mikor te elmentél HyoSanggal, Jimint meg a székhez kötöttük... - csukta be szemeit pirosas arccal, ami elárulta Jinnek, hogy valami kínos dologról van szó. JungKook tisztán emlékezett a történtekre, s most még is időzik, hogy elmondja. - Én csak... Tényleg csak leguggoltam a billiárd asztal lábaihoz, nem sejtettem, hogy mi történik a hátam mögött. Nem direkt leskelődtem! Amíg a töltővel vacakoltam, hátrafigyeltem, mert Suga hyung bejött a nappaliba. NamJoon hyung meg már rég ott aludt a kanapén, ahol ti csináltátok Jiminnel.
- Hé! Hé! - pirult el Jin. - Most nem akkorról van szó, mikor Jimint megkötöztétek? N-Ne keverd bele a kanapés incidenst! - paskolta meg JungKook fejét, miközben csontig szégyellte magát a történtek miatt. - K-Kérlek, folytasd. D-De csak higgadtan, ne keverd a dolgokat - ült le az ágyra ô is.
- N-Neki futok újra - bólintott. - Épp a billiárd asztal lábánál guggoltam, mikor Suga hyung besétált a nappaliba. Ahogy észrevette a kanapén alvó NamJoon hyungot, lassabbakat és halkabbakat kezdet lépni. Gondoltam, nem akarja felébreszteni hyungot, ezért hát én is követtem a példáját, nem adtam ki zörgő hangokat. Annyira csöndes voltam, hogy észre se vett engem. S mikor már kezdtem felállni a földről, láttam, hogy Suga hyung megcsókolja NamJoon hyungot.
- Megcsókolta? Hogy?...
- Hát nem úgy, mint téged Jimin ugyan azon a kanapén...
- F-Felejtsd el! Felejtsd el! Nem szabadott volna nézned minket! Jeon JungKook, sose nézz pornót!
- Mindenesetre Suga hyung nem azt csinálta, amit Jimin veled. Hyung csak lassan hozzányomta az ajkait NamJoon hyung szájához. Mintha nem akarta volna, hogy felébredjen rá. Fuuura volt... L-Lesokkolt - kezdett kuncogni elszomorodva. - Rólad és Jiminrôl tudok. Hoseokra és Vre is rányitottam egyszer.
- Mi a szősz?...
- Suga hyungról viszont nem sejtettem...
- JungKook?... - nézett Jin a fiú szomorú arcára.
- Elgondolkodtam akkor, hogy vajon miért én vagyok a hét tagból az, aki egyedül maradt. Hogy mi lehet az oka... De rossz ezen gondolkozni. Amúgy se jutok semmire... R-Rossz így... N-Nem akarok egyedül lenni, Jin hyung! - kapta fel a fejét. - J-Jiiin hyung, mondj valamit! - esett az idősebb karjaiba.
- I-Igenis! - pislogott és átkarolta dongsaengét. - É-Értem, mi aggaszt. Sajnálom! Bocsánat!
- Huh?
- Bocsánat, hogy rossz hyung voltam, rossz példát mutattam. Mostantól... Mostantól vigyázni fogok! Ha bármi olyan dolgot művelnek a hyungjaid, ami zavar, azonnal szólj rájuk vagy szólj nekem, jó? Plusz; Hogy ne érezd magad egyedül, összehozom, hogy a többiekkel lehess. Meglesz rendesen a társaságod.
- Jin hyung, én... - távolodott el a másik szemébe nézve.
- Jimin mellett nem fogod érezni az egyedül létet, higgy nekem.
- Értékelem a segítségedet, de nem szeretném, hogy miattam ne legyél együtt Jiminnel.
- Nyugi. Nem lesz semmi baj.
- Jin hyung, ugye nem akarsz szakítani Jiminnel!? - vitte fel mérgesen a hangsúlyát.
- J-JungKook... H-Hogy kérdezhetsz ilyen butaságokat? - sértődött meg.
- Mostanában erőszakoskodik veled... Úgy hogy nem tudom... Jól viseled? Még annak ellenére is, hogy semmi energiád sem marad?
- Csak... Nem bír magával, mert szeret engem. Én is szeretem ôt. A kapcsolatunk rendben van, azt hiszem...N-Ne kérdez ilyen sületlenségeket!

- Ha már kapcsolat; Te tudtad Suga hyung és NamJoon hyung kapcsolatát?
- Gyorsan tudsz témát váltani...
- Szóval?
- ... Az igazat megvallva, nem most hallok először a kettőjük érdekes szituációjáról - mondta Jin, és JungKook arcára kiült a kíváncsiság. - HyoSang ugyan ilyen dolgot mesélt nekem akkoriban, mint most te. Nem hittem neki, és neked se hiszek. Amíg a saját szememmel nem látom, nem hiszem, hogy valami románc van köztük.
- Pontosan mit mesélt HyoSang hyung?
- Hogy mit? Hát... Tudod, a mi leaderünk nem fogyaszthat alkoholt. Hamar bealszik tőle, ha meg nem, akkor összetéveszti az embereket, engem az anyjának szokott nézni... Mikor HyoSang által elmondott incidens történt, akkor NamJoon bealudt... Egy nagyobb buli volt a cégnél. Jimin, TaeHyung és te még akkor nem is voltatok igazán a csapat része. Ha jól emlékszem, ott sem voltatok. Mindenesetre NamJoon rendesen becsiccsentett. HyoSang kísérte el arcot mosni, de ahogy beértek a fürdőbe, a leaderünk fogta magát és elaludt a zuhanytálcában. Belekapaszkodott a kabin ajtajába, ezért nem lehetett onnan elmozdítani. De HyoSang aggódott, nem akarta ott hagyni. Elsietett, engem megkeresni, hogy segítséget kérjen, de nem talált a nagy tömegben. S mikor egymaga visszament, mozgolódást hallott. Óvatosan bekukucskált és látta, ahogy Yoongi az ajkait a leaderünkére tapasztja. Őt is sokk érte. Főleg, amikor Yoongi fogta magát és kiviharzott előtte. Villám sebességgel viharzott el a tett színhelyéről, nyomot sem hagyva maga után. Legalább is HyoSang elmondása alapján ezek történtek...
- Suga hyung... Suga hyung egy... CSÓKTOLVAJ?
- Hee??
- Lehet, hogy már másoktól is lopott csókokat. Mindig olyan ártatlan és barátságos arcot vág, de mi van ha már lesmárolt engem is, miközben valahol aludtam?
- JungKook, azért nem hiszem, hogy Yoonginak ez lenne a hobbija...
- Te nem nézed ki belőle? Én viszont el tudom képzelni!
- Én még NamJoonnal sem tudom elképzelni...