2016. október 25., kedd

Oneshot: A pokol tornácán, avagy Őrangyal nélkül {SugaKook}

Amikor tudjuk, hogy van egy angyal velünk, aki mindig feloldoz a bűneink alól, akkor körül vesz minket a sérthetetlenség érzete. Szabadon tesszük a rosszat, hisz egyből eltűnik a lelkiismeretünk szégyenfoltja, ahogy az őrangyalunk megszán minket egy értékes csókkal. Igen, ez az a valóság, amit égi varázslat ölel körül. Az őrangyalok csókjai élet feltételnek számítanak, így maguk, ők is, akik bármikor képesek együtt lenni az emberükkel, mikor az egyedül van.

- Szabad? - suttogta egy fekete hajú kisfiú, aki sarokba állítva a fallal szemben ácsorgott, miközben az óvoda társai futkározva játszadoztak. - Megrúghatom őt? Dühös vagyok rá... Ő kezdte amúgy is - szavalta a mellette álló őrangyalának, aki vele egynemű s egymagasságú volt. Selyem ruhája eltakarta az egész testét, s fehér tollas kis szárnya megrebbentével feljebb emelte a fejét, s sötét frufruja alól kiláttak a lila felhőket tükröző égi szemei, mik a földi fiúra néztek;
- Muszáj megrúgnod?
- Ha szeretnéd, akár meg is üthetem... Úgy is viszket a tenyerem - nézett vissza, s az ő szemeiben már odakozmált a düh.

Suga ilyen fiú volt. Mély gondolkodású és kinézetileg nyugodt, egy szentség, de a felfedni való valóság más; a hirtelen s tartós haragja örökös háborúskodást tudott kialakítani minden élőlénnyel. Sötét szemei olykor-olykor vörössé tudtak válni.

JungKook pedig az ő őrangyala volt. Egy jószívű jószág, aki tiszta fejűen határozott minden egyes helyzetben. Az ő szemei, akár a lelke; mindig más színű felhők úszkáltak égi pillái alatt.

Egy sikítás hallatszott az óvodások tömegében, aminek következtében Suga már rohant is ki az üvegajtón, az udvari tornácra, s újból egyedül ácsorgott;
- A-Azt hiszem... El... Eltörtem a karját...
- Én megbocsátok - mondta nyugodt hangon JungKook s közelebb hajolva egy közvetlen puszit hagyott Suga arcán.
Ilyenkor minden rossz érzés eltűnik, ahogy az angyal ajkai a gazdájához érnek.
Suga bármit csinálhatott élete évtizedeiben. Bármikor pénzt vehetett ki szülei tárcájából kérdezés nélkül, elszökhetett otthonról, elcsavargathatott, felnőtt felügyelete nélkül tehette, amit akart, vandálkodhatott, leihatta magát alkohollal, és szabadon okozhatott külsô-belsô sebeket más embereken. És ő maga egyszer sem találkozott a  problémás egyet nem értő belső hangjával, hisz azt az őrangyala állandós azonnalisággal irtotta ki, így Suga felhőtlen lelki békét és szabadságot tudhatott magának mégpedig határok nélkül, és azzal is tisztában volt, hogy nagyon keveseknek adatik meg ugyan ez. A környezetében senkinek nincs olyan jószívű és engedékeny ôrangyala, mint neki. Emiatt mindennél többre tartotta JungKookot. Az áldás, a sarkcsillag, a legsziporkázóbb fény, a világ közepe, egyszerűen a mindenséget jelentette az angyal neki. Még arról is gondoskodott, hogy a lehetô legtöbbet legyen egyedül, avagy őrangyalával. Elszökött szüleitől már a gimnazista éveiben. Különböző módokon szerzett pénzt s élt hol itt, hol ott. A saját útját járta.
Végül is, csak az érdekelte, hogy napjait az angyalával tölthesse, és érezhesse annak mennyei csókjait. A függőjévé vált. Az élete JungKook képessége mellett el lett kényeztetve.
- Reggelt'...
- JungKook... - ébredezett egy kora reggel Suga, miközben egy angyali mosoly ragyogott előtte. Felült a szemét törölgetve, mire JungKook is, csak ő rendes, szokásos hosszú barokkos öltözetében volt s nem csak a takaró fedte őt Sugaval ellenben, akinek soha meg sem fordult a fejében, hogy az angyala előtt szégyenlős legyen, gondtalanul mert öltözködni vele egy négyzetméteren is.
- Muszáj felkelnem? - kérdezte Suga, miközben kételkedett, hogy érdemes-e a takaró jól eső melegétől megfosztania meztelen testét. Közben JungKook már suhant is a levegőben a ruhákért s leterítette azokat mind egyesével gazdája ölébe;
- Igen, kérlek, siess a felkeléssel. El fogsz késni. Pedig azt ígérted, hogy ebben az évben végre rendesen fogsz bejárni az iskolába.
- Te meg azt, hogy a korodhoz megfelelő méretű szárnyakat növesztesz. Olyan Pegazus szerű szárnyakat, amik másoknak is ott virít a hátán. Még képeken látva is gyönyörűek... De neked még mindig olyan kicsik... - nyúlt hozzá finoman, de mivel látta angyala arcán, mennyire kényes téma ez neki, kezét inkább feljebb emelte, az elszégyellt fehér orcára, s nyugtatni próbálta azt; - Talán megnőnek ha alszol éjjel... és nem engem őrizve virrasztasz.
- Ne törődj velem. Indulj!...
- Nem akarok suliba menni!
Suga a gondokkal teli egyetemista életét élte egy-egy munkaadója javaslata miatt, ami igazán fejfájást okozott neki, hisz úgy érezte, hogy az egész iskolai intézmény ellene van.
Nem a hasznavehetetlen tananyagok, illetve az idős korúak elvárásai voltak a középpontban; hanem valami sokkal mélyebb gyökerezett Suga körül...
- Mindig is csodáltalak, olyan... különleges vagy - vallott szerelmet egy ellenkező nemû egy nem pont ideális időben; Suga haza akart volna sietni, vagy valahova máshova, ahol egyedül lehet. Egyáltalán nem pártolták az idegei most, hogy egy tanulótársa az útjában áll, az ajtóban s nem engedi őt ki. - Úgy érzem, szeretlek. A belsődet, a titokzatosságodat, a külsődet, a fénylő ajkaidat - mondta, s hirtelen kapott rá Suga kezeire, majd vészesen közel lépett hozzá, ajkaik majdhogy össze találtak érni, de a fiú határozottan hátra lépett. Viszont az ellenkező neműnek nem esett le az elutasító testbeszéd. - El tudnál képzelni minket egyként? Ketten, együtt - affektált neki kedvező ábrándokat látva feje belsejében.
- Nem érzem a szükségletét - érkezett Sugától a kérdezô által nem várt válasz, ami fel is bőszítette:
- Tudod, igazán adhatnál egy esélyt! Ha azt hiszed, hogy kezdô vagyok, akkor tévedsz. Lehet, nem vetted észre, de tegnap szakítottam csak ebben a félévben a harmadik pasimmal, és--
- Igen, észrevettem. Itt, az ajtóban veszekedettetek, én pedig nem tudtam kimenni tôletek.
- Mindig... Mindig csak elvonulsz és egymagadban vagy valahol a szünetekben. Hát nem lenne jobb az én társaságom? Vagy... Ennyire muszáj az ôrangyaloddal lenned?... - Suga nem felelt a barátságtalan s közvetlen kérdésre. - Kezdek hinni a pletykáknak, hogy túlságosan elfogult kapcsolatban állsz az angyaloddal. Ez beteges, nem tudod?
Suga elbambult. Ismeri jól a róla szóló szóbeszédeket, de azokból csupán irigységet érez.
- Nekünk, földieknek nem szükséges az angyalokkal foglalkoznunk - emelte fel hangját a kellemetlen s idegesítő női hangszínbe. - Azok úgy is látnak mindent, amit csinálunk, aztán, ha úgy tartja kedvük, éjszaka, miközben alszunk, leröppenek és megtisztítják a lelkiismeretünket, vagy lusták, és szarnak a fejünkre, vagyis kettesben hagynak a bűneinkkel. Önfejű sorsírók felettünk. Nem érdemes kapcsolatot teremteni velük. Nem is szokás.
- Fogd be... - sziszegte fogai közt Suga, mikor már érezte, hogy a szerelmi vallomásból álnok kioktatás lett s pont arról a témáról, ami a legkényesebb számára s amiről tudni sem akar, hogy... az angyalokat nem veszik emberszámba.
- Ha tényleg azért vagy egyedül, hogy lásd az angyalod, az eléggé ciki. Muszáj ezen változtatnod. Én--
Suga megragadta az idegessége forrásának a nyakát. El akarta hallgattatni, amit sikerült is, s az a szófosása helyett köhögni kezdett.
Mikor a bűntényre készülő hidegvérű észrevette magát, elengedte az iskolatársát, és otthagyta azt a padlón összeesve. Majd sietősen hagyta el a helyszínt; Éles fordulatot vett s szaladni kezdett. Rengeteg ember közt kapkodta a levegőt futása közben, miközben egy irányba, cél tudatosan szedte a lábát. Menedékért rohant. A háztömbjébe beérve, a lépcsőházban sietett felfele, pár embernek neki is menve, majd beesett saját lakásának ajtaján:
- JungKook! JungKook! - kezdte el egyből keresgélni őrangyalát, aki meg is jelent a háta mögött. - JungKook... - fordult meg, és fohászkodóan tekintett fel angyala ibolya felhőkkel borult szemeibe. - Én csak... most... csak... téged akartalak megvédni. Feldühödtem, mert--
- Tudom - suttogta, elárulva, hogy ott volt végig láthatatlanul a helyszínen. -, és köszönöm... - csuklott el hangja s megszeppenten sütötte le tekintetét. - Köszönöm és sajnálom, hogy... miattam kellett megterhelned a lelked - mondta elhaló hangon, majd felnézve, két puha tenyerét már emelte is gazdája arcára, finoman közre fogva azt, hogy angyali kötelességeként átnyújtson egy megnyugtató csókot, de ezen alkalom adatán belepirult cselekedete kivitelezésébe. Elméje kivételesen nem tudta oly mértékben feldolgozni Suga e napi cselekedetét. Teljes mértékben ledöbbentette, hogy miatta bármi ilyesmi is meg tud történni. Nem ismerte eddig, milyen, ha valakivel törődnek, s ezekbe az új érzelmi hullámokba ajkai beleremegtek. "Köszönöm..." ismételte magában, miközben a megváltásért némán epekedő gazdájához közeledett.
Suga azonnal érzékelte a JungKook felől áradó fura ingert. Levegője tüdejébe szorult, s lankadatlan figyelemmel kísérte, ahogy angyala nem a megszokottan közeledik.
- JungKook...
Suga hangjára a szólított ijedten eszmélt fel, s esés szerűen súrolta gazdája alsó ajkát, hogy csókja inkább az állára ágyazódjon, majd egy meleg lehelettel azonnal fel is emelkedett...
- A számra akartál adni?
A kérdésre JungKook felkapta fejét s arca ijedtségbe burkolódott. Suga pedig megkönnyebbült lélekkel ugyan, de kérdőjelekkel teli elmével állt angyala előtt, aki az előbb kétség nélkül szájon akarta őt csókolni.
- Még soha sem adtál a számra... Ki akartad próbálni?
- N-Nem... tudom... Nem fontos - mondta, miközben mind két keze megremegett és egy éles hátra fordulás után, keservesen verő szívéhez kapott, miközben Suga előtt a kicsi szárnyak egy pillanatra szürke árnyalatúvá váltak.
- E-Ez mi--
- Semmiség. Csak egy kis semmiség - húzódott JungKook még jobban össze.
- Mindenesetre, csak hogy tudd, én bármi áron megfogom védeni a becsületedet!
- Miért? Miért tennéd ezt értem?
"Miért törődsz velem? Ez csak fáj..."
- Mert fontos vagy nekem. A legfontosabb.
"Fáj."


Másnap reggel az iskolai intézményben észre lehetett venni, hogy a Sugáról áradozó pletykák hangosabbak s jelentősebbek.
Egyik szünetben egy hadseregnyi ember vette körül a fiút, aki nem tudta mihez kötni ezt a hatalmas felbujtást. Túl sok ember volt az útjában. Nem tudott még megpróbálkozni sem a körből való kiszabadulással. Kezdte nyugtalannak éreznie magát, hisz... elég messze állt mostan az egyedülléttől, s ennek ő ugyan nem örvendett;
- Mit akartok?
- Megpróbáltad elcsábítani a csajomat, aztán még fizikailag bántottad is őt. Komolyan azt hitted, hogy ezt csak úgy megúszod? Egy olyan angyal függőnek, mint neked, nem kéne itt lábatlankodnia, inkább visszamenni a Sorsíródnak tintát maszturbálni.
Erre az egész tömeg hasonlókkal kezdett el dobálózni. A véleményük szerint bántó elnevezéseket találtak ki Suganak, s kiáltották rá hangosan, mintha csak versenyeznének, ki tud nagyobb baromsággal előrukkolni és szembe köpni azzal ellenfelüket.
"Ezt már szeretem" - mosolygott magában Suga, hisz kedveli, mikor tényleges okot kap, és nem csak  részegségből üt.
- Ébredj fel, ember! Nyalod az angyalod seggét, hogy ücsörögj mocskos bűnökkel teli háttérrel! - hajtogatták a hasonló hangzású nyelvjárást. - Megéri másnak lenni?
"Igen."
- Megéri a külvilág ellen lenni?
"Igen."
- Jól szórakozol, miközben mindenki tud minden bűnödről?
"Igen. Mi ezzel a gond? Minden egyes bűnöm után egy édes csókban leltem részem..."
- Mégis mije vagy annak az angyalnak? Szobalánya? Szexrabszolgája?
"... JungKook velem egy rangú, te Féreg!..." - rebbent meg Suga eddig érzelem mentes arca.
- Komolyan, öregem, sajnálom, hogy egy ilyen szemét angyalt dobot a nyakadba az Ég, sőt--
- Mit tudsz te?... - ragadta magához első szavát. - Mégis mit tudsz te róla? - emelte fel a hangját, ami csatakürtként jelzett a körülötte lévő embereknek, hogy itt harc lesz.
Két nyers erőnek összecsapása vette kezdetét, majd kettőjük alatt egy nagyot szóló fém találkozott a padló csempéjével. Az őket néző tömegből egy kést dobtak be pártfogójuknak, aki meg is ragadta azt a lehetőséggel együtt, hogy most megfélemlítheti bűnös iskola társát, de tévedett. Suga túl sok mindent élt már át, hogy megijedjen egy kis késtől. Meghátrálás helyett inkább lépett, méghozzá közvetlen előre, mire ki is kapta a fiú kezéből a kést; Egyből érzékeny területre szúrva be azt torkánál;
- Mindkettőtök - hörgött vért köpve a fiú. - Mindkettőtök bűnös, s mégis... az angyalod fog többet szenvedni... miattad - így próbált sebet vájni a szívbe az utolsó percében, mire válaszkép Suga rendes sebet vájt a torkán.

A folyóson sokaknak léptei siettek egy irányba, míg csak egy ember haladt az ellenkezőbe. Suga a nagy felajzásban viszonylag nyugodtan épp az egyedüllétet, az őrangyalát kereste. Száján vérző apró sebét törölgette, s várt, egyre csak várt, hogy a folyóson, melyet most nem sütött Nap a borult fellegek közül, mindenki felszívódjék.
- Egyedül vagyok... - nézett alaposan körbe, apró fordulatokkal az enyhén megsántult lábain. - Hol van? Hol van Ő? - kérdezte elveszetten, mire az ablak által visszavert tükörképe mögött megjelent JungKook. Az angyal a levegőben lebegve tenyerét az ablakra tette, tudván, nem mehet be;
- Suga... - szólította meg gazdáját, mire az felnézett s végig mért rajta; Csuklóján piros vágások csíkokban, karjain súrlódások halványan, s szeme alatt felszáradt könnyek látványosan.
- Mi történt veled?
- Nem jöhetek többé... hozzád - szólt, gazdája kérdésére feleletet nem adva, majd szorosan összeszorította ajkait, e kép látszott, mennyire visszatartja érzelmeit.
Egy szempillantás s mint a köd, JungKook felszívódott; hangtalanul suhant föl, az égbe. S nem ígért viszontlátást.
- JungKook! - kiáltott utána Suga tenyerestül csapva az ablakra. - Hé, JungKook! JungKook, gyere vissza! Ne hagyj... egymagamra... - nézett az eltűnt őrangyal felé tehetetlen kétségbeeséssel. Bámulta némán, mire az égbolt békéjét fülsértően zavarták meg a szirénáknak sokasága, melyek éles hangjai a borult ég alatt Sugába is beivódtak. Mélyen. Örökké.

Az általa megvágott fiú az életét vesztette, így ő pedig a szabadságát minden lehetséges értelemben. Rabságban volt testileg-lelkileg. Börtönbe rekedt az égi fényt vesztett élete. Végtelen idejű hónapokon keresztül jobban megutálta a világot, mint eddig valaha tette. S még a legkisebb fellázadásakor is azt érezte, hogy fuldokol a lelkiismeretétől, egy olyan dologtól, amit nem képes egyedül legyőzni, amit eddig nem is ismert. Egyedül maradt az önmegvetésben. Egyedül a sötétben. Egyedül a feszültségben. Egyedül a "valóság"nak nevezett fullasztó füstben.
"Ma eltörtem egy tányért. Direkt hozzá vágtam a földhöz egy olyan dolgot, amin munkások naphosszat dolgoztak, és tőlük egy állami intézmény az adófizetők pénzéből vett meg... Úgy érzem, nem kellett volna ezt tennem. Nincs jogom rongálni... Micsoda szívfájdalom... Ha csupán ez a piti dolog ilyen érzést csal ki belőlem JungKook csókja nélkül, akkor vajon mit érezhettem volna egész életemben, miközben tényleges bűnöket követtem el?" - ült cellája közepén a földön magába roskadva. - "Még ha a lelkemen nem is száradnak már a múlt cselekményei, minden a kezemen maradt, az elkövető kezén." - nézett mocsokba fürdetett kezeire, s fájt neki, hogy nem tud mást tenni, mint szembe nézni a valósággal s vezekelni bűneiért összetett tenyérrel, hátracsapott fejjel, de... neki... nem volt istene. Nem tudott maga elé vetíteni semmit, csak is egy alakot, egy bizonyos valakit, aki mindig képes volt megbocsátani neki. - "JungKook! Mit tettünk mi!? Hogy éltünk? S most hova kerültünk... Hova kerültél?"
- Nem kapok levegőt... nélküled - kapott torkához. - Nem látok mást, csak sötétséget... nélküled.
Imádkozott. Imádkozott, de nem az életéért, se nem lelki erőért, hanem azért, hogy lássa őrangyalát.

Ekkor megrázkódott a tér, dörgésben fúlt az ég, s váratlanul megállt a lég. Ez volt a válasz az egymástól elválasztott pár számára, kik újból szembe állhattak egymással.
Suga nem hitt a szemének, tartott tőle, hogy amit lát, csak képzelet. Mégis... Alig hogy feltámaszkodott a földről, már zárta is két karja közé rég nem látott angyalát, és valódi volt annak tapintása, szilárd volt, s megfogható. A lelkéig tiport a rázúduló meghittség kőomlása. Hangja zokogva ejtett sóhajtókat a mozdulatlanságba, míg kezei angyala kezeit vette magához, szorosan magához.
- Tudtam, hogy jössz s megmentesz! - suttogta. - Te vagy a megváltóm. Az egyetlen kéz, ami átöleli bánatom. A legjobb részem. Csak te vagy nekem... Megérezted, hogy szükségem van rád?
- Nem... Rosszul hiszed... - szólt rekedten JungKook, mire Suga elengedve őt hátralépett. - Nekem van szükségem rád. Én zuhantam le hozzád - helyesbített lehajtott fejjel, mire megcsördült elszakított lánca véres csuklóján. - Suga, én... Összeomlok! Ments meg, mert nem tudok már mit kezdeni magammal!
A kérlelt földi fiú végig nézett a kétségbeesett angyalon, s hiába akart az előbbi meglepetésben a boldogságtól mosolyogni, most már nem kívánkozott a hangulata rá. Igen, fényesebbé vált a helyzete, de ugyan akkor sötét is maradt;
- A szárnyaid... feketék - élesedtek ki szemei rémülten a hamuvá folyamatosan hamvadózó egykor patyolat fehér szárnyakra. - Miért néznek úgy ki, mintha a pokol tűzében égtek volna?... Miért? Miközben te olyan fényesen ragyogsz... Mindent képes vagy beragyogni körülöttem, akkor meg miért van ez?
- Engem... Engem megvetettek az égiek, ugyan úgy, mint téged a földiek... Mindketten bűnösökké... rabokká váltunk.
- Miattam?... Túl sok mindent engedtél meg nekem?
JungKook megrázta a fejét:
- Nem. Nem... Nem amiatt kerültem az ítéletszék elé, s száradtak el a szárnyaim, hanem mert érezni kezdtem... Érezni a földi emberek által érzet egyedi érzelmeket, mint az irigység, az önzőség, vagy a beteges szerelem...
- Nem értem...
- Én irigy voltam! Mindenkire, aki csak a közeledben volt... Nem akartam, hogy valaki is megfogja a kezedet vagy, hogy a szájával hozzád érjen... Az elválásunk napja előtt, annak a lánynak sikerült az őrületbe kergetnie az addig mindig vissza- s szenvedésben tartott igazi énemet, de azon a napon őmiatta elöntött a méreg... pusztán azzal a gondolattal, hogy mi lesz, ha megismerteti veled azt a bizonyos fajta szeretetet, és én meg--
- Te azt hitted, hogy adtam volna egy olyan senkinek egyetlen egy esélyt is?... Azt hitted... miközben csak is te jelentesz nekem mindent? JungKook...
- De te nem tudod, hogy mit érzek! Én szeretlek, de--
- Én is szeretlek.
- De a te "szeretlek"ed más! - csapta fel a fejét nyűgös szemekkel s mellkasa egyre hevültebben dobogott. - Az enyém... az enyém... az én "szeretlek"em... beteges!!! - szorult össze szíve hatalmas kiáltást hallatván, s nem tudott már hova menekülni az érzelmei elől; sírásba fakadt. - Fáj! Fáj! - süllyedt lejjebb térdein, miközben szénné porladoztak selejté vált szárnyai. Háta remegett, akár csak hangszálai, ahogy hangosan s keservesen zokogott.
S ebbe a legesleginkább Suga szíve sajdult bele. Nem bírta tétlenül nézni angyala hanyatlását...
Viszont tudta, hogy most rajta a sor. Ő neki kell két tenyere közé venni angyala arcát... S így is tett. Most ő volt, aki csókolt, most ő volt, aki mentett, most ő volt, aki próbálta kezelni a lelki sebet.
Finoman mégis erőteljesen nehezült JungKook ajkaira, s el nem engedte azokat, míg egy kis nyugvást meg nem érzett a körülöttük lévő térben. Tapintatosan keltette a masszázs ingerlő érzetét, ahogy a mozgásra vágyott ajkai tapadósan súrlódtak végig JungKook ajkain.
Az angyal megérezve száján a jól eső bizsergést, elcsuklott hangon felnyögött s hátralépett. Két tenyerestül takarta el ajkait, mik megengedhetetlen, mégis megbánhatatlan dologban részesültek. Remegő pillái alól rózsaszín felhőkkel méregette szerelmét felettébb szégyenlősen s feltűnően zavarban.
Suga pedig csak pirult. Hol az érzéseinek erős hullámai, hol az angyala tüneményessége miatt.
- Mindig is ezt akartad, igaz? De nem merted megtenni... Pedig ha megtetted volna, most minden másképp lenne - közeledett hozzá apró mosollyal Suga újból csókolni vágyva, de az angyal ismét hátralépett tőle ijedten;
- Nem szabad!
- Sajnálom, de... nem ismerem ennek a két szónak az együttes jelentését - suttogta békésen s lecsúsztatta finoman szerette kezét, s az egész parázsló vázat átölelve, újból szájon csókolta az elbukott angyalt. Direkt, akarata szerint engedett a szerelem érzésének érvényesülést szerezni. Lágyan s finoman csókolt, el nem engedve szíve csücskét, élete egyetlenjét, aki jól tudta, hogy amit enged s tesz az bűn, fájdalmas bűn, de nem akart kibújni alóla... E pillanatban a legmerészebb álmai váltak valóra. Suga csókjaira mohon s éhezve tátotta ajkait, s egyszerűn nem tudott betelni a kívánás vágyával, a gerjesztő nedvességgel, az érződő kényelmes puhasággal. Hiába kínlódott szüntelen a bűnös érzelmei lététől, hiába fonta össze szorosabban a tövis koszorú a szívét, hiába parázslott kegyetlenebbül szárnyainak maradéka, ő kockára tette mind ezt, mert amit valójában érzett, azt nem vethette meg... Édesnek... Édesnek érezte ezt a bűnt, élete legédesebb bűnének.
- Suga... A pokolra fogunk kerülni.
- Nem számít. Ne félj! Csak maradj mellettem, s én meg melletted. Maradjunk együtt még a pokol tornácán is!




2016. szeptember 30., péntek

78 BTS Mit mond a görög autó?

JungKook POV

Bárányok sokasága ácsorgott egymás mögött sorban állva felhőkként, akárcsak jelen pillanatban az autók, csöndben, nyugodtan, eltűrve a dugóba került sorsukat.
- Most megálltunk?...
- Csak forgalom van... - feleltem NamJoon hyungnak, aki mellettem ült ugyan, közvetlen az ablaknál, de csak most tűnt fel neki a helyzet.
- Oii Hyung! Nyolc! - ugrott fel mögülem Jimin a hátsó ülésről. - Nekem eddig nyolc! Te mennyit láttál? - kérdezte NamJoon hyungtól nagyon beleélve magát valaminek a számolásába.
- Körülbelül tízet! Nem! Ott a tizenegyedik! - mutatott ki egy utcasarki boltra, ami nagy vagy nem nagy meglepetésként egy sex shop volt, ahogy az eddigi összes többi sarkon... Úgy látszik tucatjával vannak itt, Görögországban. Még ez a kis, szűk mediterrán utca is teli van velük, ahogy most az autókkal is. Csak úgy állunk... Nem haladunk... A reptér felé sietnénk, igaz, J-Hope és V hyung nélkül, de így legalább bevárhatjuk őket. Amúgy is nem rég telefonáltak, Jin hyungtól kértek útba igazítást, aki elől ült egész végig, de valljuk be, hogy Hyung tájékozódási képességeiben nem lehet megbízni, ezért ki tudja, mikor fogjuk V hyungékat legközelebb látni.
- Uuuuh srácok, van egy viccem!
- Mi az? - kérdeztük mind egyszerre NamJoon hyungtól, bár mintha Jimin mellől, Suga hangját nem hallottam volna...
- Mit mond a görög autó?
Uram isten, csak azt ne mondja, hogy észrevette a rendszámokon lévő ország név rövidítést!
- Grrr! - mondta morogva, ahogy leolvasta a Gr-t.
Mellette csak a fejemet tudtam fogni. Ez fájt... De közel sem annyira, mint a következő zseniális incidens.
- Itt vagyuuunk - hallottuk J-Hope  kiabálását, majd észre is vettük őt a visszapillantó tükörben, ahogy úgy száguld a forgalom szélén, mint a sicc. A tökéletes kondija által tekert bicikli egyre gyorsabban került közelebb és közelebb, mire már nem tudtuk látni őt a külső visszapillantó tükörben. Hyung sikeresen letörte azt. Neki ment, s volt tükör, nincs tükör.
- Hát te nem vagy normális! - hangoztatta a dühtől hangosan Jimin, de nem csak a kártevés miatt, hanem mert ez a nem jól sikerült megállás kellően megijesztette, amiért pont a megreszketett Hercegnője mellett vált tükörtelenné a szerencsétlenek által bérelt autó.
- E-Ennek lesznek következményei, mi?
Senki sem válaszolt a költői kérdésére... Mind tudtuk, hogy ez most nem a szép irodalmi versek elemzésének helye.
- V hyung! - szólaltam fel. - Hallottam, mi történt veled. Jól vagy? Mit csináltak veled a dokik? Fáj? - faggattam, mert azért tényleg aggódtam érte... Közben átadtam kettőjüknek a helyemet itt elől, s hátra másztam. V pedig csak biztosított minket afelől, hogy minden rendben van, és hozzá tette komolyan, mégis viccesen, hogy a továbbiakban is BTS boy lesz, és nem fogunk tudni megszabadulni tőle, hiába próbáltuk most ott hagyni őt.
Közben mire felkerült a bicikli a kocsi  hátára a sofőrünk és Jin hyung által, a forgalom megindult. Nem is hittünk a szemünknek; több okból is... Egy; Az egész ácsorgás olyan nyugodtsággal zajlott le és indult is meg újból, mintha a görögök élvezték volna, hogy nem kell vezetniük, hanem pihenhetnek. Mindenki békés volt. Az igaz, hogy egy visszapillantó tükör halálos balesetet szenvedett, de se egy autó dudálás se egy kiabálás nem hallatszott közben. Kettő; Nem dugó volt, csak egy fiatal férfi az autójával várakozott az út közepén, ajándékkal a kezében. Egészen idáig várakoztunk vele együtt mi is. Három; A várt személy, abból a mediterrán erkélyes házból szintén egy férfi!? Ez egyszerre hátborzongató és... jó érzéssel szolgál(?)
Kussban várni egy meleg párosra(?) Miket meg nem élek...
- Hallod!? Hallod, Hobi, van egy viccem! - s NamJoon hyung hallóvizsgálatba kezdett az újonnan jöttekkel. - Mit mond a görög autó?... Grr! - morgott ismét, én pedig szenvedést tettetve a mellettem ülőre dőltem.
S ekkor figyeltem fel, hogy hátul vagyok; egy sorban Suga hyunggal... Egy karnyújtásnyira van tőlem. Csak is egy Jimin választ el minket... "Milyen frusztráló..." - gondoltam, miközben ereimben éreztem a negatív irányba sodródott légtért. Nagy levegővel egyenesedtem fel Jiminről, nyugodtságot kereső lehunyt szemekkel, s mire kinyitottam azokat, automatikusan Suga hyungra néztem, aki az ablakban könyökölt, és ő is felém fordította fejét pont abban a pillanatban. Ez a túlzottan közvetlen szemkontaktus... nem sülhetett el volna cikisebben.
- Rémesek vagytok... - mormogta Jimin, miközben előre fele bámult. - Legalább ne sugároznátok a feszültséget, ami köztetek áramlik... Nem gondoljátok, hogy vér cikik vagytok?
Suga hyung arcán tisztán látszott, hogy semmibe veszi a szemrehányást, s már fordította is el volna a fejét, de Jimin megragadta a tarkóját, csak úgy, mint az enyémet, és erővel húzott magához mindkettőnket, mire a homlokunk összeütközött. Továbbra is lefogva tartottak minket, de feljebb bólintva nem enyhe kíváncsisággal vizsgáltuk meg a köztünk lévő szinte elhanyagolható, érzékeny távolságot, s hiába a megijedés a szívet megdobogtató közelségétől, nem tudtunk hátrálni, sem elfordítani a fejünket. Tehetetlenül figyeltük egymás szemének fény játékát.
- Hallgassatok ide; Én csak magammal s a Hercegnővel törődök - suttogta összeszorított fogakkal a fogva tartónk; - A kért segítségemet már kiadós adagként megkaptátok! Hogyha nem letettek kielégítve a szolgáltatásommal, az isten áldjon. Magatokra maradtatok, mert itt aztán nem lesz több jótékonykodás a részemről! Tiétek a színpad, rajta. Rajtatok a világ szeme!
"No comment."
Eltávolodtunk egymástól, s természetesen mindketten úgy tettettük, mintha nem értettük volna Jimin 'zagyvaságát'... Mintha nem kettőnkre vonatkoztak volna az elmondottak. Gondolván; Talán így kibújhatunk az előbbi szégyennel teli hangulat alól.
De meglepett! Suga hyung is beszélt Jiminnel?... Rólam?...
Ahh gyorsabban kezdett dobogni a szívem.
Számhoz emeltem a tenyerem s mélyebb halász mederbe engedtem gondolataim fonalait.
Sugát akarom! De hogy? Miként fogjam ki magamnak? Mit? Mit kéne tennem? Hogy kéne magamon segítenem? Mit is ajánlott Jimin és J-Hope hyung? "Légy férfi", "Vedd kezedbe az irányítást", "Csald a figyelmét magadra"? "Lepd meg őt"?...
Még mindig úgy gondolom, hogy reménytelen opciók lebegnek előttem, mégis... Ha nem próbálok valamit csinálni, egy helyben fogok vergődni, az pedig nem fog feljebb emelni.

Mikor megérkeztünk a reptér területére, Vt, RapMont, Sugat és engemet kitettek a kisebb csomagjainkkal a már egyszer bejárt piac területére. A többiek pedig az autókölcsönzőbe mentek, főleg a letört visszapillantó tükör ügye miatt. J-Hope hyung, mint az elkövető, Jin hyung, mint a segítségre vállalkozó, Jimin meg egyértelmű... Nem fog csak úgy velünk maradni, miközben a Hercegnője egy másik pasas védelméért tart támaszt.
Mialatt V és RapMon sokadjára váltottak témát, elterülten ülve az áltaunk elfoglalt padsoron, én ide-oda sodrottam, sétálgattam. Várva arra a pillanatra, hogy mikor vonjam Suga hyung figyelmét magamra, aki amúgy is rajtam tartja a szemét, de csak úgy, a telefonjáról fel-felpillantva. Hogy csaljam magamhoz?... Kitaláltam... Uhh ez nagyon-nagyon gáz lesz, de tuti, be fog válni!
"Színpadra!" - utasítottam magam, s bízva a színészi képességeimben, látványosan kerültem messzebb a többiektől, s mire kellően messzire kerültem, élesen néztem vissza Suga hyung szemeibe, pont el is kapva a figyelmét. "Hívogatóan nézek, ugye?" - adtam bele mindent, s szám direkt konyult le olyan szemet gyönyörködtetően. Ekkor egy nagy lélegzetet vettem, mintha valamiféle gyötrő szipogástól nem kapnék levegőt, s minden további nélkül hátat fordítottam, s azon nyomban elkezdtem törölgetni a szemeimet. "Na?... Vajon utánam jön-e, hogy miért hullanak a (láthatatlan) könnyeim?" - kérdeztem magamban, s előre eredtem a piaci bunkerek közt. Lassú szellőként suhantam végig a csipkés terítők s szépen díszített ágyneműk közt, majd egy gyerekeknek való szuvenír standnál kézzel kötött figurák sokasága közt, az anyag bábukat elhagyva, megállítottak a nevemet kiabálva;
- JungKook!
"És a terv sikeresen végrehajtva! Magamhoz csaltam."
- Ammm...
- Igen? - álltam Suga hyungnak háttal.
- Cs-csak... Olyan hirtelen tűntél el... Olyan szomorkás arccal... G-Gondoltam feléd nézek... s utánad jövök...
- Aggódtál?
- Mint a hyungod, igen.
"A francba vele, hogy nem őszinte! Buta Padlizsán..." - nevettem magamban, majd hirtelen minden kiürült a fejemből, ahogy megérintette a vállam. Felé fordultam.
- Szia~
- Huh? - húztam fel a szemöldökömet, ahogy Suga hyung egy kézére húzott bábút tartott a pofám elé, s azt 'beszéltette'... "Most csak viccel, ugye? Nem vagyok gyerek!!!"
- Mi a baj, JongKookkie?~ Mondjak egy viccet?~ Mit mond a görög autó?
"Igen, viccel. Hát akkor lázadjunk a komolyságért!"
- Ezt! - ragadtam meg a bábút, szorosan a kezével együtt, s magamhoz rántottam őt, hirtelen meg is lepve és lopva őt egy olyan mély csókkal, amelyet csak elő tudtam húzni a tarsolyomból ebben a váratlan gyorsaságban. Majd hagytam, hogy ellépjen tőlem. Szinte összeesett szegénykém, de legalább megleptem~ S emiatt egyszerűen képtelen voltam letörölni arcomról az ott ragadt boldog mosolyt;
- Grrr - válaszoltam, annak ellenére is, hogy amíg RapMon hyung morogva mondta, én csak erotikusan tudtam, itt és most, ebben a színek kavalkádjába burkolt helyzetben.

Ahogy szótlanul vissza fordultunk, Suga hyung piros fülekkel lépegetett előttem. Furább hangulattal érkeztünk vissza a többiekhez, mint amilyennel elmentünk, de én egy tonnányi önbizalommal hittem benne, hogy most sikerrel jártam. Most már kétségtelenül tudom, hogy nem érdemes a tehetetlenségben vergődni, főleg, ha Hyung arcát ilyen rózsássá tudom varázsolni. Jobban megéri cselekedni.

2016. augusztus 27., szombat

77 BTS Doktor Ház

Mikor már senki sem tartózkodott a sátrán kívül, s a fáradtabbak az álmuk első szakaszán már át is estek, Jimin kidugta az orrát az est fényébe;
- Nem hagyhatom ki ezt a lehetőségemet! - mondta magában, ami ki is hallatszott a fejéből suttogásként. A fán csücsülő baglyok kíváncsian ott leskelődtek, nevetve huhogtak a fiatalon, aki közben kihúzta a sátorból Sugat és RapMont.
- Kész - masszírozta meg vállát. - Bocsánat hyungok, de ez egy ideális nyári éjszaka lenne nekem s Jinnek, szóval nektek most nincs belépő - mondta, majd végig nézett a két alvó egyénen. - Na jó... Ez így talán nem éppen a legjobb. Nem kéne csak így itt hagyni őket - gondolkodott el, majd erőt vett magán és Sugaval kezdve végig húzta őt a földön, hagyva, hogy letörött gallyak sokasága kapaszkodjanak meg a hajába a legrövidebb útvonalon egészen JungKook sátráig. Majd ott, magára, a sátorra gurította a rappert; Így Suga lexikonokba illő képet nyújtott, hogy miként néz ki, ha valaki fent akadt egy sátron. Körülbelül mint akit elütöttek volna és ott maradt a szélvédőn.
Utána RapMonra került a sor. Őt sem kellett messzebb húzni. Az alvó Leader útja V és J-Hope sátrához vezetett. Oda érve pedig Jimin szánt szándékkal kukkantott be a két gerle kéjbarlangjába;
- Húhú! - vigyorgott Jimin, de szája kanyarulatai hamar a másik irányba húzódtak; - Na ne má' Hoseok hyung! Ennél azért többet vártam!
- Na! Most nem én tehetek róla, hogy Vnek ilyen napja van - csapott a kártya lapjaira, amiből sokkal kevesebb volt neki, mint társának. - Több párt sikerült összegyűjtenie, és? Szerencsés. Fog a memóriája.
- Beszállsz? - nézett fel V is a bejáratnál ácsorgó fiúra, miközben könnyed törökülésbe ült J-Hope előtt, közöttük pedig a kártya halmok. Jimin nem tudta mit kezdjen a helyzettel. Csak ámultan méregette őket;
- Most, az utolsó meleg hónapunknak egy ilyen ideális éjszakáján, ebben az idegen országnak gyönyörű keblében, mikor kényelmesen együtt lehet lenni a szabadban egy romantikus sátor mélyiben!?... Adjatok helyet! Készülhettek a vereségre! - azzal leült, és szabályszerűen ő is párokat kezdett gyűjteni.
Majdhogy nem három óra múlva;
- Na ez jó volt! - nyújtózkodott ki Jimin középre bedobva sokadjára nyertes lapjait.
- Hétszer győztél, csak hétszer!
- L-Lehet, hogy valami elkerülte a figyelmem, de nem csak hétszer játszottunk? Más szóval mindig ChimChim győzött...
J-Hope lefagyott a felvilágosítás hallatán, közben Jimin pedig feleszmélt, hogy miért is jött valójában;
- Ne búsuljatok, srácok, lehet, hogy vesztetettek, de kaptok tőlem, a győztestől egy ajándékot!
- Tényleg? Micsodát? - mosolygott gyermeki kíváncsisággal TaeTae, mire Jimin kinyúlt a sátorból, és behúzta azt;
- Majd el is feledkeztem róla - paskolt a Leadernim pofijára vigyorogva.
- Nem, nem, nem, nem kell! - tiltakozott Hoseok.
- Ugyan! Ajándék hyungnak ne nézd a fogát - húzta fel enyhén RapMon ajkát. - Nézd mennyire örül, hogy itt lehet. Eddig kint fagyoskodott.
- De Jimin... Ne... Én most... - pirult el egyre jobban J-Hope lejjebb és lejjebb nézve.
- Jó, veszem az adást, akkor itt hagyom kint.


A Nap felkeltével okkal meglepetten ébredtek az emberek. JungKookot már a sátoron való horpadás is letaglózta, de ahogy kijött onnan, nem tudta akkorára nyitni szemeit, amekkora furcsaság került elé. Szavak s tettek nélkül állt Hyungja fölött. Viszont az erőteljes bámulása miatt, Suga kezdte érezni, hogy valami nincs rendben körülötte; Felnyitotta hát szemeit, mire ijedten nézett föl JungKook tekintetébe. Még meg sem tudott fordulni az a fejében, hogy 'Hol van?', 'Miért nincs tető a feje fölött?', hanem egyből a Maknae jelenléte érdekelte. "Miért van ő fölöttem?..." S ezzel egy olyasféle kellemetlen, kínos s kilátástalan helyzet uralkodott el rajta, hogy tervtelen tarsolyából kiindulva, csak felpattant, és se szó, se beszéd elfutott JungKook elől.
NamJoon a rappertársával ellentétben kellemesen ébredt. Igaz, gőze sem volt, hogy miért nem abban a sátorban van, ahol elaludt, de mivel TaeHyung szuszogva feküdt a mellkasán, nem pánikolt.
Közben Hoseok és Jimin egymással szemben vánszorogtak egy nagy sziklához, mire annak két oldalára le is rogytak;
- Na, milyen volt az éjjeled?
- Ahogy elmentél tőlünk, TaeTaenek kicsit lassan, de leesett, hogy RapMon a sátrunk előtt alszik, így aztán behúzta őt, mert megsajnálta. Azt' aludtunk. Hármasban... Ennyi. Történt... S neked hogy ment?
- Hm... - nézett fel az égre, s hátul kitámasztotta karjait. - Ugyan. Az. Kb.. Mire visszamentem Jin már túl mélyen aludt.
- Micsoda pazarlás...
- Hja.
- Pedig érted, nem akartam én orrba-szájba élvezkedni, csak úgy szelíden, csöndben. Neki még csak mozognia sem kellett volna, miközben hagyja, hogy a számmal okozzak neki orgazmust.
- De perverz vagy te! - kapta fel a fejét Jimin elképedve. - Szopásról álmodozni egy olyan személy előtt, akinek még meg sem fordul a fejében!? Az ajkak nem arra valók, Hyung! - akadt ki enyhén fehér zászlót lengetve a kéjencebbik előtt. - A-Ami pedig azt illeti, én is csak egy langyos nyali-falit akartam volna, semmi erőteljesebbet... Próbáltam volna romantikus lenni... Közben meg szépen... lassan... végig matattam volna mindenét, ami csak egy kicsit is hozzám tartozik. Vagyis igen; Mindenét~
- Hoseok hyung... Jimin hyung... - jelent meg mögöttük JungKook, majd rámászva a nagy sziklára, a két fiú között, összekuporodott szomorkás arccal. - Ti is képesek lennétek elmenekülni előlem?
- Ugyan! - sóhajtott Jimin. - Már megint Suga hyung csinált valamit!? Fel a fejjel! Már mondtam neked; Légy férfi, s vedd kezedbe az irányítást.
- Ammm Ha Suga hyungról van szó, én azt javaslom, hogy lepd meg. Ha meglepik, akkor mindig nyitottabbá válik.
- Meglepni? De mivel? Reménytelen. Hamarabb fut el tőlem.
- Akkor meg először magadhoz kell csalnod(?) - gondolkodott Hoseok, mire a semmiből a Leader keze rámarkolt vállára;
- Hejj-hó, szenvedő arcú bajtársaim, nekem sem ez volt életem legrózsásabb reggele, mégsem így nézek ki, gyerünk felpattanni s pakolni! Délután már nem leszünk itt!

A nagy sürgés-forgásban az emberek mindahányan próbált nem időt veszteni. Siettek, szaladtak, kapkodtak, felejtettek, visszamentek, elbuktak, segítségért kiáltottak;
- Itt kiömlöttek a fotóállvány csavarjai! Valaki szedje össze!
S épp arra fele tartott egy segítő, aki egy hatalmas és igen súlyos dobozt cipelt TaeHyunggal együtt. Egyikőjük sem látott a lábuk elé, s az egyik álnok, felfele álló csavar mégis pont azt a tagot, aki jól kezdte a napot, TaeHyungot szúrta ki, s átszúrta cipője alját, megsértve a fiú védtelen talpát. Az meg is érezte, hogy valami kellemetlen belé is mélyedt, mire felszisszenve ejtette el a ládát, s halk jajgatásokkal emelte magához a lábát.
- OMO! V! Minden rendben!? - rohant oda hozzá SeokJin, aki a közelben rakodott.
- Nem. Nem... Nem úgy érzem. Áú! - szorította össze a szemét, ahogy a Hercegnő leráncigálta róla a cipőt.
- Uramisten - kapott kezdetleges pánikot, ahogy meglátta V vérben ázó zokniját. - Mégis mitől!? Szálka? Tüske? Szög? Hiii Csavar!? - nézett bele a fiú cipőjébe.
- Mi történt? Mi a baj? - vette őket észre Jimin, s azonnal oda rohant.
- Vnek csavar csavarodott a lábába! Kivettem, de szerintem még mindig vérzik a lába. Nézd!
- Gyorsan! Vidd el a kórházba!
- De nem tudom!
- Nincs itt a jogsid!?
- Itt van, de nincs hozzá kocsi! Mind le van bilincselve, s mindegyikbe pakolnak, az utat innen kifele pedig nem tudom, eltévedek, mielőtt eljutnék oda, hogy a béna angol tudásommal elkezdjek kérdezősködni, hogy merre az itteni kórház, mert ugyan a táblák semmit sem érnek, amiért valami idióta módon itt még az anyám kínja is cirill betűvel van írva, Vnek közben meg vérzik a lába, s még akkor is vérzik, mikor nekem gő--
- Jó-jó, nyugi! - ragadta két tenyere közé Hercegnője arcát mélyen a szemébe nézve; - Nem neked esett bajod, szóval minden rendben van - lélegzett mélyeket vele együtt. - Neked... Ez az! Szólok Hoseoknak!
- Jimin, ne hagyj itt! - kiáltott párja után, de az csak visszaintett, hogy siet.  - Még is minek ide Hoseok!? Tud varázsolni, vagy repülni!?
Miközben SeokJin és V tehetetlenül s feltartott kezekkel szuggerálták a sérült lábat, Hoseok futástól zihálva érkezett meg a port fel is verve maga alól.
- V, tarts ki! - nézett sajnálkozóan szerelmére, mialatt a másik lábról is levette a cipőt, majd a zoknit is, hogy azzal kösse be a sérült felet, s tényleg, mint aki ért hozzá olyan hatást nyújtott, ami még Jint meg a visszaérkezett Jimint is megtévesztetette. Hoseok stabil céltudatossággal emelte föl karjaiba Vt, direkt mezítláb hagyva őt, s már sietett is vele el.
- Látod, Jin? Ilyen esetekben a pár másik felének mindig akad valamilyen biztos és gyors ötlete.
- Értem... Okos voltál, Jimin.
- Nyaj, ne mondj ilyeneket, elpirulok! - dörzsölte meg orra csúcsát. - Miattad jutott úgy is eszembe, mert kettőnkböl indultam ki.

Közben Hoseok sikeresen szerzett kölcsönbe egy biciklit a kempingben tartózkodó ázsiaiaktól. Vt felültette a rácsos, de nem annyira kemény csomagtartóra, míg felszállt elé. Így már sebtiben megtudták találni a kijáratot és a főutat árkok-bokron átszáguldva.
- H-Hoseok... - suttogta V, miközben megkapaszkodott két kézzel görcsösen a feneke alatti rácsokba. - Nem hinném, hogy nagy bajom van... A kórház sem szükséges...
- De. Kell. Elfertőződhet is akár. Szó sincs róla, hogy ne vigyelek dokihoz.
- De ha messze van?... - nézett le V Hoseok erős és folyamatos pedálozására, majd aggódóan föl.
- "Messze"? Mit számít az? Úgy sem fogok kifogyni az energiából. Ahhoz túlságosan féltelek.
- Szeretlek...
- Hm? Mit mondtál?
- Nem, semmit, csak csuklottam - mosolyodott el, amit el is rejtett, ahogy Hoseok hátához döntötte a fejét.
- Meg kéne kérdezni, hogy jó irányba megyek-e. Mert eddig csak érzésből tekertem... - szólt Hoseok, látva, hogy egyre több kedves arcú ember sétálgat a járdán, akiket nem fél megkérdezni. - TaeTae, hogy van angolul a kórház?
- N-Nem tudom... De ha megállunk valaki előtt, akkor biztos eszembe jut! - mondta, mire leszólítottak két lányt, s V már kérte is az útba igazítást;
- Hi! Where Doktor House? - mondta egy kis akcentussal is megspékelve, de a két lány ezt nem értette. Az a sorozat már jó pár éve befejeződött, ami elé a kis TaeHyung betetette a where szócskát. De még mielőtt a Grace Klinikákra rákérdezett volna, jobb kommunikatív ötlet ütőt szöget a fejében; - I need you, Doctor!
- Oh megértették! - mosolyodott el Hoseok, ahogy a két lány felvilágosulva összenézett, s keresztet is mutattak, hogy biztosra menjenek, visszakérdezzenek. Így már biztosra menve nyújtották is ki a kezüket egyenesen tovább a messzi, meredek lejtő felé, ahol majd fel kell tekerniük, s majd ott, a tetőn lesz a doktor ház.
- De jó - zihált Hoseok már a lejtő közepén tartva. -, sose csináltam még hegy mászást. Főleg nem biciklivel.
- Tartsd ki~... Fighting~...
- Te tarts ki...
TaeHyung annyira szívesen ráállt volna a lábaira, gyalog megtenni az utat, kézen fogva Hoseokkal, de ahogy erre gondolt, érezte, hogy talpába bele nyíllal a fájdalom. Nem volt valami kellemes helyzetben. S ahogy azon kezdett töprengeni, hogy mi okból is nem tudja használni a lábait, testét kirázta a hideg. Végtagjai kis remegésekbe kezdtek, s ő maga pedig félt. Lehet, hogy most jutott el a tudatáig, hogy tényleg egy csavar csavarodott a talpába, s most annak a helyén egy lyuk tátong.
- Megérkeztünk - fújta ki magát Hoseok, és megállt a doktor ház első ajtaja előtt, ami a leginkább hasonlított egy rendelőhöz. Gondosan kitámasztotta a biciklit, majd leszállt róla, hogy Vt újra karjaiba vehesse, de ebben megakadályozta őt a döbbenet; - Jaaaj szegénykém, te egész úton sírtál!?? - szakadt meg a szíve, ahogy szerelme nedves arcára pillantott.
- Nem is sírtam... - mondta komolyan V, miközben szemeiből tovább potyogtak a könnyek.
- Szegénykém... - suttogott, s közelebb lépve és szerelméhez hajolva simogatóan egy hajszálat fésült a füle mögé; - Ennyire fáj? - kérdezte, miközben tenyere melegen rásimult a fiú hideg orcájára, és egy várt is, meg nem is gyógyító hatású csókban részesítette a néma ajkakat. Finoman, mégis játékosan vándorolt a jól ismert érzékeny részeken, s ahogy elengedte, V elpirult... Angyali szelídséggel fejrázással válaszolt;
- Nekem már nem. Csak a talpamnak fáj. De nekem, neked köszönhetően már nem - ismételte meg, s szerelme nyakába csimpaszkodva szorosan bújt az ő hős ideáljához.
Ezután boldogan várták ki sorukat, V kibírta a vizsgálatokat, majd ahogy kifele menet a röntgen fénnyel való élményét mesélte Hoseoknak, illetve egyetértettek, milyen maradi az európai kórház, illetve a doktor ház berendezése a koreaitól, nem gondoltak rá, hogy újra biciklire kell pattanniuk, méghozzá sietősen a nélkülük elindult csapat után, a város felé.