2013. november 29., péntek

7-Block-B: Győzelem?

Zico késő délután ért haza, amiért elment a kinézett sapkájáért, de még is üres kézzel jött vissza.
- Eltévedtél, hyung? - kérdezte YuKwon, aki a fotelben feküdt, beszélgető partnere, Kyung meg a földön ülve telefonozott. Majd a két tagú társasághoz, Taeil csatlakozott a konyhából.
- Igazából...
- Tényleg eltévedtél? - nézet lekezelően Taeil.
- Neem-neem! - rázta fejét Zico.
- Akkora egy idióta - nevetve nézett fel Kyung, míg gondolatában hozzá tette; "És én õt szeretem?"
- Nem. Nem tévedtem el! Azt akartam mondani, hogy igazából gondjaim akadtak.
- Rendőrök?
- A Men In Black??
- Egy fekete macska?
- E-Egyik se - csapta fejbe magát Zico, a sok idétlentől. - Ahn Daniel, a Teen Top énekese.
- Mi van vele?? CAP szárnyai alatt van úgy tudom, mert megégette magát - mesélte Kyung, mire Zico rá nézett, hogy vajon honnét tud ennyi mindent?
- Nem láttam rajta semmit, szal' biztos begyógyult. De a sapkán összekaptunk. Míg végül versenyre hívtam ki.
- Hagy találjam ki, Rappelés egy karaoke bárban? - kérdezte U-Kwon.
- Neeem, de ha hamarabb mondtad volna, jobb lett volna... - gondolkodott el a leader. - De mivel nem, így a holnapi túrán a Block-B és a Teen Top versenyezni fog - a másik három kérdőn felnézet rá. - Egyszerű; akinek több csapattagja ér be hamarabb, azé a sapek.
- Akkor engem háton fogtok vinni... - döntötte el a fejét Taeil, õ nem fogja a lábát szedni egy sapka megnyerése miatt.

Következő nap reggeli óráiba már a induló helyen terpeszkedtek a fűben. A maknae álmában beszélő kutyákat úsztatott a tavakban, mind ezt úgy, miközben álomtól elnehezült feje Taeil ölében pihent. Az említett énekes háta mögött U-Kwon figyelgette az embereket, aki mellett meg B-Bomb bosszankodott, amiért JaeHyo mindig rá akart dőlni.
- Az ott nem a Teen Top-os Chunji? - kérdezte U-Kwon, mire Taeil is hátra pillantott:
- Igen, õ. Kétségtelen. Nézd azt a mosolyt!
- Kiről beszéltek? - érdeklődött nagy kíváncsisággal JaeHyo.
- Arról a szép fiúról - fordította a kanos énekes fejét Chunji felé, aki pár lánnyal körül volt véve.
- Ohhh - vette észre. - Az a nyak - harapott ajkaiba, pajzán tekintettel. Egyből visszanézett B-Bombra, akin látta, most nem figyel, így gyorsan az combjára fektette fejét és átkarolta a derekát. - Hmmm - kuncogott a meglepett fiú szemeibe nézve. - MinHyuknak is szép nyaka van.
- Nekem nincs olyan férfias ádámcsutkám.
- A bõr nagyon selymesnek látszik rajta~ - emelte fel kezét, hogy megérintse, de B-Bomb elrántotta fejét:
- A nyakon általában nem érdes a bőr, igen - köszörülte meg a torkát.
- Miért beszélgetünk a nyakakról?? - érdeklődött U-Kwon és nagy lendülettel táncos társa hátára dőlt, amitől az előrébb hajolt.
- Hééé!!!
- Ohhh~ YuKwon!~ Nehezedj jobban hyungra! - a fiatalabb engedelmeskedett a kuncogó JaeHyonak, aki ujjait rá akarta simítani B-Bomb nyakára. - Még YuKwon! - mosolygott nevetgélve, majd tenyerét rányomta a célhelyre és vigi cirógatott rajta.
- Eltöröm a csontjaidat, JaeHyo! - vicsorított MinHyuk, ahogy megragadta társa kezeit. - YuKwon! Te se használj ágynak!
- Ha ide érintek, mit érzel?~ - vihogott tovább JaeHyo és egy hirtelen mozdulattal végig húzta ujját a másik ajkán.
- Kjhá! - felugrott az áldozat, mire U-Kwon a visual mellkasára esett.
- Khe! Nekem nem kell YuKwon - köhécselt fel JaeHyo és földdel koccant fejét fájlalta.
- De jó nekem! - mosolyodott el a ifjabb, majd oda súgta alatta fekvő társának: - Remélem, nem azt gondolod, hogy MinHyuk hyung kell neked.
JaeHyo nem felelt U-Kwonnak, helyette megjegyezte:
- Legalább éreztem, hogy tényleg selymes!
- Hét darabra töröm a csigolyáid! - dobbantott B-Bomb, míg Taeil fejen csapta magát a fiatalabbak hülyeségein és elengedve magát összerogyott a szuszogó P.O felett.

Zico és Kyung a helyszínen lévő kávézónak a teraszán iszogatták az energia italukat. Bámultak ki a fejükből az ég felé, miközben a korlátnak támaszkodtak. A leader egy határozott mozdulattal összegyűrte az üres fém dobozt, ezzel Kyungot is felébresztve az elmerengéséből.
- Kár, hogy Taeil is velünk lesz...
- Inkább azt döntsük el, hogy melyikünk viszi a hátán - nyilatkozta Kyung.
- Hát, te.
- Miért???...
- Mert.... Felsoroljam?
- Kérlek.
- Egy; én vagyok a leader, így én mondom meg. Kettő; - számolta ujjain Zico. - Próbálok feletted dominánskodni, hogy tudd ki is vagyok én.
- Tudom, ki vagy...
- Csitt! Nem fejeztem be. Három; egyszer se engedted, hogy megcsókoljalak.
- Nyáron-
- Az nem számít! Négy; az ágyban mindig elhúzódsz tőlem.
- De hát ez természetes...
- Öt; nem érzed, hogy mennyire szeretlek...
- És ez mind ok arra, hogy én cipeljem Taeilt!? Micsoda logika... - rázta fejét Kyung, mire az utolsó kortyot is ki kezdte inni a dobozból. Zico hirtelen átölelte hátulról és egy puszit nyomott a nyakára. Az áldozatul esett rapper, mint egy szökőkút, köpte ki sugárba a fûre az energia italt, majd felcsuklott és elejtette a dobozt kezébõl.
- Így reagálsz, komolyan? - kuncogott Zico, el nem engedve a másikat és egy újabb lágy csókot nyomott az azonos helyre. Kyung, térdein lejjebb rogyott és nem bírt megmozdulni. - Szeretlek - erre a szóra feje megremegett, majd teste is. Zico elengedte őt és észrevette, hogy szerelme arca milyen szokatlanul piros és zabálni való lett. - Ugyan-ugyan. Szed össze magad - nevetett. - Megcsókollak, ha nem teszed!
- Jiho!!! - kiáltott fel.

A rajt vonalnál lévő felsorakozás elkezdődött.
- JaeHyo... - mondta B-Bomb, akinek pólója hátulját az említett személy nyújtotta, így lemaradt egy kicsivel U-Kwon és P.O mögött. - Szeretnél répát?? Az javítana a látásodon és akkor talán észre vennéd, hogy a bicajosok arra mennek - mutatta.
- Nem akarok egyedül lenni, te répa - nyafogott gyermetegen, affektáló hangsúllyal. De ez kicsit sem változtatott MinHyuk stílusán:
- Nem izgat az állapotod.
- Rossz egy répa vagy... - nézett le a földre JaeHyo. - Pedig mondtam, hogy légy velem kedvesebb.
- Én meg akkor sem értettem!
- Akkor rossz és eszetlen egy répa vagy!!! - hangoztatta magasabb szinten, mire a táncos lábú enyhén fejbe kólintotta. - MinHyuk-ah...
- Tedd túl magad az egyedül léten, azt húzás tekerni!!!
Túl tenni az egyedül léten. Még ha JaeHyo nincs is egyedül munkaszüneti napjain, az érzéseivel magányosan üldögél. Mintha mindenki kerülné, ezt veszi észre. Tudja, hogy fura és teljesen egyéni jellemmel van megáldva, de nem szeretne társaság kívül kerülni. Taeilel volt legjobb viszonyba, de akarata nélkül tönkre vágta azt. S újabban ismét barátkozni vágyik a bandába, ehhez meg MinHyukot nézte ki, mert vele nagyon sokat szokott beszélgetni, ez azért is van, mert mindketten korán kelők. Mondhatni nem is lassan, a vágyából, akarás lett. Nem vágyik MinHyuk barátságára, hanem akarja MinHyuk barátságát magáénak! De félve közelgett csak hozzá. Nem keveset tanul Taeilel való kapcsolatából. S mit a matematika, olyan a szerelem, a tanultak egymásra épülnek. De kezdetét veheti minden ugyanúgy, ha azzal korábban nem volt gond. Az apró, első szösszenetek, mint az összeadás fortélya; "Légy velem kedvesebb",  "szép nyaka van (...) tényleg selymes", "Nem akarok egyedül lenni"; JaeHyo ezeket mind lépésekként számolja barátja felé. Tudja, hogy kiszemeltje szilárd, mint az a bögre múltkor, de vajon olyan törékeny is? Mi több; Betörhető egyáltalán? Viszont, hogy U-Kwon miért kérdezett rá, hogy mi, azaz KI kell neki, az homály fátyla fedi, de felőle fedheti is örökké valóságig is. Az ő forgató könyvében most MinHyuké a főszerep.
Ami meg őt illeti:
Ügyetlenül igyekszik hátrálni. Sejti, hogy JaeHyonak volt/van pár románca azonos neműkkel. De még nem gondolt biztosan arra, hogy a szépfiú kinézte magának. A versenyen sokszor lassított le, éppen, hogy meg-meg állt, mert folyton JaeHyon járt az esze. Hogy miért? KI AKARTA TEKERNI A NYAKÁT, amiért állandóan SMS-EKET ÍROGAT neki!!!
- Miért nem fut ez a répaevő???? - sprintelt rá idegesen a futásnak, amivel beérte U-Kwont.
- Mi a baj, hyung?
- Semmi-semmi. P.O hol van?
- Ráuszítottam a Teen Topos Rickyre, mert túl hiperaktív volt úgy is. Nekünk is meg kéne előznünk, meg ChangJot is ott, nézd!
- Miért kell?
- Mert versenyzünk a Teen Toppal - világosította fel U-Kwon.
- Erről most hallok először.
- Mert JaeHyoval vagy elfoglalva - nézett el az ellenkező irányba.
- Nem én akartam a bébiszittere lenni - kapta fel a vizet B-Bomb, majd köhögve megállt a futás közben, míg a másik előre haladt:
- Ne akard beadni nekem, hogy bébiszittere vagy... - pusmogta maga elé bámulva. Furdalja õt az a gondolat, hogy JaeHyo és barátja közt több van, még hozzá sokkal.
B-Bomb ismét futásnak eredt volna, de újabb SMS érkezett számára, amit mérgesen nyitott meg. "Tényleg egyedül vagyok. Nem tudnálak felhívni, Répahyung?"
- Nem! Nem! - rázta fejét és zsebre tette mobliját. "Miért én? Miért velem akar állandóan társalogni? Nincs elég idol a biciklizőknél? Vagy már mindenki lehagyta õt?" marcangolta magát B-Bomb.

Kyung élvezet teli arccal... Kit akarunk átverni?; Fájdalmas léptekkel gyalogot fel a lépcsőfokokon Taeilel a hátán!
- Ügyes vagy Kyung, csak így tovább - tapsikolt Zico elégedetten.
- Ne merj megszólalni! Utállak! - hangzott a felelet fogcsikorgatással. Majd telefon csörgés zavart be. - Jobb zseb. Jobb zseb - hajolt lejjebb, hogy előszedje mobilját, mire Taeilt elejtette. Zico nagy lépéssel mögé állt, hogy lássa ki telefonál.
- J-Jelentkezik nálad a Teen Top? - nézet fel nagy szemekkel a leader, ahogy leolvasta Bang MinSoo nevét a kijelzőről.
- CAP!! - vette fel mosollyal arcán. - Persze hogy! Sétálunk itt Zicoval meg Taeilel, mint a marhák!
- Honnét tudja a számod? - kérdezte Zico, mire Kyung leintette és keresgélni kezdett tekintetével.
- Zöldhegy utcának a tábláját látom itt magam előtt! - felelte a telefonba. - Jó-jó! Páááá - tette le végezetül.
- Barátok vagytok MinSooval??
- Öm igen... Miért?
- Semmiért...
- Sokat vagyok vele.
- Sokat? - kapta fel Zico a fejét.
- Hjam, miért?
- Kyung... - lépet hozzá közelebb. - Milyen kapcsolatba álltok?..
- Aiiishh Jiho!!!!! - kiáltotta. - Gondolkozhatnál is néha! De igaz, nincs mivel! - fújta ki magát Kyung, majd Zico kíváncsiságának eleget téve felelte: - Barátok vagyunk, nyáron csomót együtt voltunk. MinSooval szeretek lenni, vicces meg minden. De nem úgy szeretem - suttogta, hogy csak Zico hallja. - Jegyezd meg, hogy MinSoo és Niel együtt vannak, azaz úgy gondolom. De vágod a helyzetet, nem?
- Picurit.... De ha CAP Nielel van az már más. Sõt mi több, minden más! - indult Zico, Kyung meg utána.
- Héé!!! Én - intett a földünk ülő Taeil. - Nem vagyok olyan alacsony!! Itt mertek hagyni, mészárlást rendezek.
- Ohhhh bocsi!! - sietett vissza Kyung, és felvette a hátára ismét az idősebbet.
- Ne ess bele annyira ebbe a marhába, hogy elveszítsd az eszed!... -
- Hogy kibe!?...
- Tudod te!...
Fél óta telhetett el, mire felértek a célba. Zico megragadta fejét kétségbeesetten, ahogy meglátta a fűben üldögélő CAPet és a mellette fekvő Nielt.
- Ez nem lehet!!! - mérgelődött, majd a Teen Top énekesét egy boka rúgással köszöntötte. - Mi van a nyakadba, Niel? - nézett az aranyéremre, majd CAP ezüstérmére. Ezek véletlenségből elsőként jutottak fel a célba! Ez már teljes vereség, marcangolta magát Zico, miközben Niel győzelmet tükröző arcát nézte és fülében CAP és Kyung beszélgetése folyt. Lassan befutottak a fiúk, de mindegyik vesztes hírrel. Miért is gondolt a győzelemre? Győzelem? Szorgalomba, soha!... Ez fájdalmas vesztés, nem győzelem.
- Ez esetben... - görbült le Zico szája.
- Nyugi, Jiho! - vágta hátba Kyung mosolyogva. - Majd szerzek neked hasonlót!
- Ohhhh Kyung milyen aranyos nyuszi pofát vág - nyávogott JaeHyo, figyelve a jelenetet, miközben a kifeküdt Taeil mellett üldögélt.
- Eltakarod tõlem a Napot - motyogta a legidősebb, mire JaeHyo csak megbámulta - Miért mereszted a szemeid!??
- Ismerős a látványod!
- Kjháá!!!... - gurult el Taeil, mire P.O lábaiba ütközött. - JiHoon, felveszel?...
- Videora?
- DEHOGY! A hátadra gondoltam!!!
- Hjaa, bocs hyung... - guggolt le, hogy Taeil elhelyezkedjen.
- MinHyuk!!! - szólt JaeHyo, ahogy tekintetét levette a maknaerõl és társáról - Felveszel engem a..... - akadt el szava, mikor meglátta U-Kwont pihenni a szólítottja hátán - Mit keresel ott, YuKwon?... - motyogta bánatosan.
- Problem?


2013. november 24., vasárnap

Oneshot: ANGEL CLASS koncert előtt és után

A koncert előtt a színfalak mögött pihentek. Ahogy bementek a nekik szánt szobába, CAP, mint akit nyugtatóval lőttek le, elterült háton, a hosszú kanapén és karika csapásként aludt el. Egyik keze mellkasán pihent, a másik meg mellette.
Niel nyújtózkodott egyet a levegőben, majd a leadert kezdte nézegetni, azaz inkább a mellette lévő megmaradt helyet. Álmos fejjel mászott rá a bútorra, CAP lábainál, de nem tudod elhelyezkedni. Hamar keresett mást megoldást és felült a szófa tetejére és onnan esett rá CAP karjára, akinek ez valószínűleg nem tűnt fel, annyira mélyen aludt. Niel is követte ezt a példát és a másikhoz bújva lehunyta szemeit.
- Ha máskor ilyen történik, eskü, lekamerázom! - kuncogott halkan Chunji, ahogy a többiekkel nézték a történteket.
Hirtelen egy noona bukkant fel, fényképezővel a kezébe. Először Rickyéket szúrta ki és más-más pózokban lekapta őket, majd szét nézett és észre vette Nieléket. Szaladt is oda a szófa elé csattogtatva a masináját, de L.Joe sietve felállt és oda ment hozzá:
- Noona! Kérem - nyújtotta ki a kezeit.
- A fényképezőt? Miért? - kérdezte, de átadta. L.Joe kitörülte az előbb készített pár képet, majd vissza adta.
- Őket ne! - mutatott CAP és Nielre.
- Hogy-hogy? Nekem... - kezdett el magyarázni a nõ, mire Chunji és Ricky is csatlakoztak a kis rapperhez, hogy a érdekes dolgokat elkerüljék.
- Noona, inkább meghívlak egy kávéra - kacsintott Chunji, hogy levegye a lábáról.
- Kávézni én is megyek - szólt ChangJo. S a négy tag kikísérte a szobából a fényképészt, csak CAP és Niel maradtak nyugodtan.
Több, mint fél órája síri csönd volt, egyikük sem szuszogott, még is kinyíltak a leader szemei. Először a szobát fürkészte át, majd egy nagyot ásított:
- A karom?.... - érezte a súlyt vállainál. - Alszik?... - nézett Nielre, aki hang nélkül nehezedett párjára, de szintén ébredezni kezdett, amiért CAP a fekvésének helyzetét akart megváltoztatni. Az énekes szemei nem voltak álmosak, arcán is inkább az látszott, hogy pihenhetnéke van és nem aludhatnéka. - Tudom, hogy csak 62 kiló körül vagy, de zsibbad így a karom - motyogta CAP, mire a fiú fogta magát, erőt vett magán és felhasalt egész testével az alatta lévőre. - Végül is... -szisszent fel a rapper - Így jobban eloszlik a súlyod... - A kényelem kedvéért kezeit Niel hátára emelte. Átölelésnek nevezhető a cselekedet. Viszont CAP azt nem érezte, hogy így magához nyomta az énekest.
- Szorítasz - nyögött fel különösen magas hangon.
- N-Nem volt szándék-
- Nem! Így jó - vágott CAP szavába és kedvére volt, hogy tovább szorítsák.
- Hee... Furcsa... De most aranyos vagy.
- Azt szoktad mondani, hogy szeretni való - pusmogta alig hallhatóan.
- A változatosság... - ölelte magához tovább az énekest.
Hirtelen az ajtó csapódására lettek figyelmesek, de túl kényelmesen voltak, hogy felnézzenek.
- Éééébresztõ - hallatszott Ricky hangja. Visszajöttek mind a négyen, ezek szerint kezdetét veszi hamarosan a ANGEL CLASS. - Édesek vagytok, de... - mondta a visual maknae és megmászva a szófát, ráült Niel hátsójára.
- Ricky! Ne csináld! - szólt a leader.
- Hja, hogy te fent vagy!! - ijedt meg a másik fenyegető hangjától, majd Niel nyöszörgését lehetett hallani.
- Látom, jól elvoltatok - nézet végig L.Joe az ölelkezős pároson.
- Oh, igen, majd mondjatok köszönetet ByungHun hyungnak! Megakadályozta, hogy le legyetek fotózva így alvás közbe - szállt le Ricky az idősebbekről.
- L.Joe? - kérdezte Niel, aki alól feltápászkodtak már.
- Igen, õ.
- Ahaaa - kelt fel és lassan felegyenesedtek sétált odébb. - Köszönöm, Chunji!
- Nem én volt, hanem L.Joe! - kuncogott Chunji, akinek Niel ütögette meg a vállát:
- Jobban kifejezem magam!... Köszönöm Chunji, hogy hyungból egyre jobb embert faragsz!
- Na rohadjá meg! - rugta fenékbe L.Joe a pimaszkodót.
- Ne verekedjetek. Inkább menjünk felkészülni!! - mondta Ricky és ChangJoval már eredtek is a dolgukra.
- Chunji - szólt L.Joe, ahogy mentek mindannyian az öltözőkbe. - Ha megint felpróbálod azt a szoknyás rucit, mutasd meg!
- A színpadon úgy is látni fogsz! - nevetett pirultan.
- De csak hátulról...
- ByungHun igényes - kacagott fel Niel. - Neked kéne beöltözni...
- Férfinak is kell lennie valakinek - nézett hátra. - CAPé és az enyém ez a szerep - pacsizott le a leaderrel. - Amúgy is túl szőrös a lábam, a szoknyát hanyagolom.
- Hja..... Biztos...
- Tényleg szőrös a lába! - szállt be a beszélgetésbe Chunji.
- Szálljatok le L.Joe lábáról... - ásított CAP a közeledő noonakra mutatva
- Rá se másztam! - tiltakozott Niel.
Mindenkit készülődni vittek és a következő pillanatban már a színpadon mosolyoghattak. Követték a színfal mögött elhangzó utasításokat és a legjobb énjüket mutatták.
AZ ANGEL CLASS KONCERT NAGY SIKERREL ZÁRULT LE!

- Kinek a telefonjáról rendeljük a pizzát!??? - kiáltott Chunji a nagy teremnyi alkalmazottnak. Nagy sürgés-forgás vette kezdetét és felhőtlen jó kedv.
- Te tiszta dilis voltál, ChangJo! - nevetett Ricky, ahogy visszagondolt a közös fellépésükre.
- Rendelj inkább pizzát!
- Oké-oké - vette elõ a mobilját és a hangzavartól kivûlre vonult. - Niel, mit keresel? - vette észre hyungját a ruhatárnál.
- Átakarok öltözni, de nincs kedvem semmihez, ami itt van! - nyafogott. - Haza kéne rohannom!
- Ne hülyéskedj már, inkább bulizz!
- Deee.... - nézett végig magán és a parti felé haladt. Látta, hogy L.Joe CAPpel beszélgetett, így õ is csatlakozott. Végig nézett rajtuk; a kisebbiken kék pulóver és a leaderen meg egy komplett fekete bõr dzseki volt. - Nincs meleged, CAP??
- Nem veszem le. Alatta csak trikó van...
- Haza kéne menni átöltözni!
- Fiúk! Mindjárt jön a pizza! - rohant hozzájuk Ricky.
- Minek pizza? Annyi minden más van itt - mondta CAP. - Ez nem a dorm, hogy nincsen semmi!
- Szent ég!!! - kapta szájához kezét Ricky. - A dorm címére rendeltem!... Gyorsan visszahívom őket! - vette elő megint a telefonját, de Niel lefogta kezét:
- Hagyd. Én szívesen elmegyek a dormba, majd ide vissza!
- Komoly? - nézett L.Joe.
- Átakarok öltözni.
- Én is mehetek? - kérdezte CAP Nieltõl.
- Velem? - mosolygott Niel, mire a leader is jókedvűen bólintott.
- Menjetek, de siessetek! - mondta L.Joe, mire Niel a lépcsőház felé futott CAPet dzsekijének ujjánál fogva maga után vonszolta át a tömegen. Leéreve, sietve hívott egy taxit. A leader nem értette a nagy rohanást, de nem is nagyon foglalkoztatta.
- Jól dolgoztunk ma! - lehelt bele a levegőbe Niel, hogy látszódjon az a hidegbe.
- Mindig jók vagytok - mosolygott CAP.
- Vagyunk?... Te is! - javította. - Ne leadereskedj. Nem vagy te olyan jó leader, hiszen a csapatban csak velem törődsz. Nem így van? - lépett közelebb Niel.
- Minek mondanom, ha tudod?... - nézett párja szemeibe, zsebre tett kezekkel. Niel még közelebb lépet és hümmögni kezdett, mire CAP megpaskolta a fejét: - Fordulj meg... Itt a taxi!
Azzal sebesen eljutottak a dormba. Niel, szokása szerint berúgta az ajtót és CAP szobájába beszaladva ledobta magáról a felsõt.
- Oppssz rossz szoba!! - jött ki és sietett a sajátjába.
- Úgy látszik, sose fogsz változni - rázta fejét CAP.
- Alap, hogy a te szobánkba megyek, van kifogásod?? - kiabált ki öltözködés közbe.
- Neeem, nincsen! De a pizzafutár még nincs itt!...
- Pedig dugó nélküli forgalom.
- Ki tudja, merről jön?
- AAISH!
- Mi bajod?...
- Nem tudom, mit vegyek fel!!!
- Ne röhögtess ilyenekkel, kérlek... Csomó ruhád van és az enyéimet is hordhatód, tudod...
A kaputelefon megszólalt, csengetett, ameddig CAP fel nem vette. A pizzafutár megérkezett. S ezt Niel is hallotta, így kirúgta szobájának ajtaját és a bejárat felé rohant.
- Állj! Fél meztelenül mész!? - ment hozzá CAP és levette fekete dzsekiét. Niel arca igazán elmosolyodott és gyermetegen kinyújtotta előre két karját. - Én adjam rád?... - szófelelet helyett bólintottak neki, így elölről, fordítva húzta rá a dzsekit, aminek a cipzárja ezáltal Niel hátán volt. Úgy szaladt le az énekes, átvenni a rendelést. Közben a leader a telefonjával foglalta el magát és rajta maradt trikóját igazgatta.
- Tök finom illata van! - jött vissza két nagy dobozzal. Niel a konyha előtt lévő asztal felé haladt, mikor látta a tükörből, hogy párja lefotózza őt. - Mit művelsz?... - Ez lesz az új divat! - válaszolt.
- A kifordított dzseki? - kacagott fel és letette a pizzás dobozokat. - Aranyos vagyok benne? - fordult CAP felé, aki eltette mobilját és felé közeledett.
- Nem tudom... Ha kívánlak benne, akkor az?
- Az - dőlt az asztalnak Niel és hagyta, hogy CAP magához ölelhesse õt. Felszisszent, ahogy megérezte a cirógató, hideg érintéseket a hátán. Lassan átkarolta szerelme nyakát és behunyt szemekkel csókra nyitotta ajkait. Épp, hogy egymáshoz értek szájaik, Niel elhúzta fejét és felemelte, mire CAP a nyakába borulva forró leheletekkel lepte be azt, miközben egyre jobban simult hozzá.
.
.
.

- Ricky, rendelj! Van egy olyan érzésem, hogy ezek ketten nem fognak visszajönni!...
- Igen is, ByungHun hyung!
.
.
.

A leader megragadta a dzsekit, hogy lecsúsztassa szerelméről.
- Pedig meleg volt... - sóhajtotta az énekes és tenyereivel CAPet a hátánál még jobban magához húzta, úgy csókolta meg az idősebbet másodszorra is, sokkal hosszabban.
CAP átérezte párja vágyait és a mélyítve a szájak érintkezését, ahogy beletúrt szerelme hajába. Niel izzani és kapkodni kezdett. Legapróbb, éles kis nyögéseit már elővette, hogy azzal fokozza CAP élvezetét. Hisz ami őt illeti; már a taxi várás közben is belekezdett volna egy ilyen ölelkezésbe.
Ahogy elengedték egymás ajkait, Niel ismét hümmögni kezdett. A leader nem értette ennek a jelentését, még ha érdekelte is, nem kérdezett rá, el volt foglalva. Dörzsölődni kezdett Niel alul lévő szervéhez, mire a fiú abba hagyta az értelmetlen búgást és szorosan áttette egyik lábát párjáén, ezzel is jobban érezte férfiasságával az enyhe lökéseket. Ajkaiba harapott és leszeget fejjel kezdett aggódni, hogy nem lesz visszaút, el kell élveznie.
- Szeretlek... - nyomta arcát CAP nyakába és összeszorított fogakkal élvezte tovább, hogy egyre hevesebben dörzsölődnek egymáshoz ruhán keresztül. A leader bátorkodva finoman belemarkolt párja hátsójába. - Nem bírom! - nyögött fel CAP füle mellett. - Sajnálom... - halkult le és a másik trikójába kapaszkodott erősen.
- Már ennyitől elveszíted a fejed? - suttogta CAP és Niel homlokára nyomta ajkait, miközben megfogták egymás kezét.
- Szeretném! Különben megdöglök! - nyafogott.
- Szeretnéd, de tudod, hogy vissza kell menni a többiekhez...
- A többiek... - enyhített a trikó szorításán. - Van annyi eszük, hogy rendelnek újat, ha akarnak! - emelte fel fejét és kihúzta magát. - Minket meg ne várjanak, ennyi! - szorította meg szerelme kezét és a szobájuk felé sietett, maga után húzva az idősebbet.
- Niel, várj - nevetett halkan CAP, nem tudta feldolgozni, hogy Niel ennyire akarja.
- Te vissza tudod magad tartani??
- Vissza...
- Hooogy? - nyafogott és másik kezével kinyitotta a szobaajtót.
- Niel... - nézett mélyen a fiú szemeibe, amik hihetetlen akarat erőt tükröztek. - Így... - vett mély levegôt. - Tényleg sehogy.


~Bocsánat, hogy összedobtam. ~Oneshot jelleg. A kép miatt kellett írni >o< Kárós N.A.P sugárzás ért minket, kedves testvéreim >3<
Elsősorban: Adelusz kölyök ajándékba ez ^^ haha

2013. november 16., szombat

A Teen Top kisbuszban :)

Öröm hír!!! :33
Emlékeztek, hogy CAP szülinapján, hogy ültek át a kocsiban?

CAP, Ricky és L.Joe helycserés támadást hajtott végre. S ezt kezdetben azért, hogy CAP legyen középpontban, mert szülinapos. Így nem gondolta senki, hogy így marad :)
S mint egy monda mese:
Jöttek a "N.A.Pisták" s e-kép szóltak: - MILYEN JÓ LENNE, HA MINDIG NIEL MELLETT ÜLNE!
S lõ istenûnk (HongKi xD) csodát ád:
CAP most Niel mellé került (középre) <- Mindent fogunk látni, mindent *^*
L.Joe láthatja Chunjit, akárhányszor, csak kicsit bal oldalra bólint :)
S Ricky előrébb került :3 (ChangRick fanoknak: közelebb került ChangJohoz)

Nyúljunk kicsit régebbiekre (ha már a bejegyzés címe a Teen Top kisbusz) Tudjátok meg ti is, hogy miképp üldögéltek:
(Plusz pszichológuskodjunk XDD Mindjárt hívok egyet :'D)


Debütt:
Hátul-> CAP, Ricky, Chunji. Elôl-> L.Joe, ChangJo, Niel.

Egy, két héttel késôbb: Nem volt nekik kényelmes, vagy miért cserélték teljesen át? XDD ChangJonak legalább jó volt.
Hátul-> Chunji, L.Joe, CAP. Elôl-> Niel, ChangJoRicky.

Transform azaz Supa Luv idô:
Hátul-> Niel, Chunji, L.Joe. Elôl-> Ricky, ChangJo, CAP.

Roman, aRtisT és It's idô: S miután Chunji minden helyett kipróbált hátul XD Elôre kerül; Nem ül L.Joe mellett :'(
Hátul-> Ricky, L.Joe, Niel. Elôl-> CAP, ChangJo, Chunji.

Be Ma Girl Summer Special idô: CAP ismét hátra került.
Hátul-> Niel, Ricky, CAP. Elôl-> Chunji, ChangJo, L.Joe.

No.1 album idô: Már leszögezve, hogy L.Joe elôl szeret ülni.
Hátul-> Chunji, Ricky, CAP. Elôl-> Niel, ChangJo, L.Joe.

Utána: Ricky sokáig megtartja a középsô helyett :3
Hátul-> NielRicky, Chunji. Elôl-> CAP és L.Joe Anyósülésen-> ChangJo.

MOST: Mint láthatjuk; CAP először került Niel mellé! <3
Hátul-> Niel, CAP, Chunji Elôl-> L.Joe és Ricky. Anyósülésen-> ChangJo.


És most nézd át te is! xD
...
...
CHANGJO ULTRA KONZERVATÍV!!!!

Ez egy fanart, ChangJo twitter képérôl :3 Tôk jó lett szerintem, gondoltam megosztom ^^