2013. augusztus 30., péntek

20 *Don't I* {Teen Top}

- Forró...
- Épp ezért...
- Nem!
- Kérlek...
- Nem kell elválasztani engem tõled.
- De... Ez most veszélyesebb, mint múltkor - L.Joe megszorította tenyerébe simult kezet. Boldog volt, hogy Chunji vele szeretett volna maradni, de most a negyven foknál is magasabb láz, nem hőemelkedés, mint múltkor. A kis rapper természetes, hogy nem szeretné Chunjit megfertőzni. Lehet, hogy ez most nem egy egyszerû megfázás.
Muszáj kérnie szerelmét, hogy hagyja el szobáját. Hamarosan, azaz kevesebb, mint egy hét múlva a fellépések és minden egyéb betáblázza az idejûket. Ezért a főnökség is tudomást szerzett L.Joe betegségéről, ezért egy emelettel feljebb helyezték át õt, a többiektől elkülönítve. Minél gyorsabban meg kell gyógyulni. Viszont L.Joe sokkos állapotba került, Chunjival együtt, hogy egy egész lépcsőház választotta el õket.
- Hülyeség - nyöszörögte Chunji búsan. Szerelmeskedni akartak végig a munka elkezdéséig... Lee Joe beletörődött, amilyen gyorsan csak tudott sorsába.


Ahogy CAP kilépet a lépcsőházba, Niel megragadta derekát:
- Neee menj!
- Gyere te is! - ragadta meg az énekes karjait a leader, akinek kötelessége volt megnézni L.Joe állapotát.
- Neeem akarok! S te se menj! Ô nem érdemel meg téged!
- Ezt úgy mondod, mintha szakítani készülnénk....
Végül Niel is követte, de az ajtóba megállt, míg CAP bement. Frusztráltan várakozott kint. Mire Chunji jelent meg hirtelen a háta mögött, s be akart menni. Niel ijedten utána kapott:
- V-V-Várj - suttogta neki, de Chunji nem értett semmit. Miért várjon? L.Joe fürdik, alszik? - Csöndbe... Hallani akarom, hogy mit beszél CAPpel!
Niel nagyon beakart nyitni, hogy jobban hallgatózón, de nem mert, legalább is egyedül nem. Így kapóra jött neki Chunji, aki belement a fiatalabb "játékába".  Bedugták fejüket halkan az ajtón.
- Hányszor akarsz még ebben az évben belázasodni?
- Ahhh igaz, a forgatáson is rosszul lettem a stressztôl. Azóta nem is voltunk kettesben.  Nem tudtam elmondani. Akkor Chunji ránk nyitott.
- Hja arra gondolsz! Én szemet tudok hunyni felette - intett a leader.
- Az a lényeg, hogy Chunji ne tudja meg.... Mindketten féltékeny típusúak vagyunk.
- Értettem. De mellékesen, Niel nem bocsátott meg neked. Elég vakmerőséget csináltál. Ne legyen következõ, mert nem akarom, hogy a Teen Top hangulata maga legyen a pokol. Te is gyógyulj meg hamar! Őszintén... Aggódok érted...
- Ahhh Te igazán leader vagy. Szeretlek CAP! - mosolygott L.Joe.
- Te csak ne szeresd CAPet - szorította össze öklét Niel a fogai közt suttogva magában.
- Mit ne tudjak meg? - kérdezte Chunji kijjebb lépve.
- Ammm... Azt hiszem arról van szó, hogy ne tudd meg, hogy L.Joe megcsókolt... - emelkedett fel Niel, majd szájára csapott - Vagyis!!!
- Megcsókolt? - döntötte el fejét Chunji hitetlenkedve. Legalábbis reménykedett benne, hogy Niel csak félre mondott valamit.
- N-Nem direkt csinálta! Nem tudom, mi ütött belé! Én sosem tennék ilyet. Tudjátok, mennyire szeretem CAPet!


Chunji POV

Niel annyira szereti CAPet, hogy véletlenül se csókolna meg mást. Lehetséges, hogy nálunk nincs így?? Rossz jel. Rossz jel. Szeretem ByungHunt és ennek viszonzását is látom. Vagy rosszul látom? L.Joe kiszeretett belõlem? Megzavarodok! L.Joe érzései (már) nem valósak? Mind színészkedni? Miért? Miért van ez?
Ma nem mentem fel hozzá. Beszélni akarok vele, feltétlenül, de nincs még összeszedve a gondolataim. Addig az ágyat nyomom. Nem keltem fel kora reggel sem, viszont délben ébresztgetni kezdtek. Éreztem, hogy valaki felmászik mellém az ágyra és a vállaimat rázogatja igazán gyengén, erõ nélkül:
- Chunji, Chunji? Beteg lettél?
Ahogy kinyitottam szemeim, L.Joet láttam magam elõtt lázról árulkodó arccal kétségbeesve.
- ByungHun? - ébredeztem. - Lee ByungHun!! - ültem fel hirtelen, hogy majdnem leeset melõlem az ágyról a rapper.
- I-Igen? Lejöttem, mert tegnap és ma reggel sem láttalak. Ha aggódok, nem tudok meggyógyulni... - nézet rám csillogó szemekkel, de én dühösen vissza, amitõl megijedt. Elfordítottam róla a tekintetem. Minek is nézzek rá? Csak a színészkedését látom, azt, hogy mit csinál a hátam mögött nem. Hol, mikor, miért és kivel csókolódzik...
- Tudod, hogy kit szeretek? - kérdeztem tõle.
- T-Tudom... Engem?
- S te kit? S mennyire? - néztem rá szomorúan. Szemeim benedvesedtek és szám alaposan legörbült, a sírás határán voltam, de nem akartam könnyeket hullatni egy ilyen dologért.
- Chunji?... - bámult rám és nem értett.
- Miért csókolsz meg másokat "véletlenül"? - tettem fel a szomorúságom forrásának kérdését. L.Joe értelmes pillantást vetett rám. Érti. De akkor is csak bámult. Váratlanul a kezem felé nyúlt, de én elrántottam. - Nem tudsz válaszolni, mi? - másztam ki az ágyból lehangoltan és mérgesen. - Gondolkozz el a kapcsolatunkon. Több ember kell neked egyszerre? Mi vagy te? - ráztam meg a fejem és kimentem a szobából. Niel állt elõttem, a falnak nyomva füleit. Ahogy ránéztem, gyorsan leguggolt. Mintha nem is lett volna az elõbb szemkontaktusunk.
- Hülye - mentem el mellette.

Chunji POV's END

- CAP! Bocsáss meg! - Niel ráugrott az ágyra, ahol már a leader feküdt. Fél órája, hogy hazaértek a tánc gyakorlásukról. ChangJo is olyan rosszul van, mint L.Joe csak õ nem lázas, hanem az ínszalaga szakadt el. Ha ez így megy, a fellépések értéktelenek lesznek... S most Chunji sincs már eredeti formájába lelkileg. - CAP!
- Mi van!?? - ült fel rémülten.
- Uhhhhh - vetődött le az takaróra és forgolódni kezdet síránkozva. A leader csak nézte a mûveletet, de no comment tükröződött homlokán. Belûl már röhögött Nielen, aki dobálta magát, mint egy elmebeteg
Igazából bûntudata volt! Az énekes magát okolja, amiért L.Joék veszekedtek. Hiszen õ mondta el Chunjinak a nyár eleji csókot. Persze ezt nem akarja elmondani MinSoonak, mert akkor rákérdezne, hogy történt és lebukna, amiért hallgatózott. Nem is lenne ez normális esetben baj, csak hogy Niel nem normális! Szégyellné magát párja előtt. Így csak fetreng:
- Bocsáásss meeeg!
- De MIÉRT???


L.Joe POV

MinSoo hyungnak igaza volt. Jobb lett volna, ha én mondom el Chunjinak és nem magától deríti ki, vagy halja meg valahonnan. El kell ezt rendeznem, ha egyszerûen nem tud megbocsátani nekem. Meddig kéne "gondolkoznom a kapcsolatunkon"? Mit szeretne Chunji?
kilencvenhat óra telt el vagy már egy kicsit több, lehet, hohy száz. Úgy-ahogy felépültem a betegségből és mennem kell a show műsorra. Nem a többiekkel mentem. Én utánuk. Ez is elég rosszul eset. Ott a helyszínen találkozni Chunjival... Jobb lett volna, ha a kocsinkba megszokom a belõle áradó feszültséget. De most problémásabb lesz a helyzet számomra.
Nem volt kedvem és erõm kiszállni az autóból, mikor oda értünk. Harmadjára szólt hozzám a volános, majd az itteni alkalmazottak nyitották ki nekem az ajtót.
- ByungHun de pocsékul nézel ki - jött ki Ricky hozzám.
- Köszönöm a bókot - mosolyogtam. Remélem a sminkesek kezdenek majd valamit a megjelenésemmel.  Bent CAP és ChangJo fogadott. Nem is mertem körül nézni, Chunji után... A két testes alakot figyeltem előttem, majd hátulról a nyakamba ugrottak:
- ByungHun, hol van Chunji? - Hátra fordultam Rickyhez. Ijedten néztem rá, nem értettem, miért tõlem kérdezi. - Azt hittük veled van.
- Sajnáloooom.... - nyüszített fel Niel. Ahogy a leader mögé néztem, észre vettem a langalétát. Szorosan a sarokban guggolt, térdére lehajtott fejjel. Szótlanul dülöngélt a fellépő ruhájába. Mintha össze lenne törve a lelke.
- CAP hyuung... Niel hyung nagyon ijesztõ. Még jó, hogy nem látszik már annyira az égési sebe. Mi van vele?? - kérdezte Ricky a leaderünktõl. Igaza van, Niel tényleg félelmetesen nézz ki, meg szomorúnak és gondterheltnek! Nem is tudom amúgy. Egyszerûen furcsa...
- Én nem tettem vele semmit, de valami nagyon bánthatja... - válaszolt CAP és hátra fordult a sarokba nézve.
- Nem te bántottad véletlenül?
- Már több, mint négy napja ilyen - vonta meg vállait.
- Négy napja?..... - néztem Nielre. Lehetséges..... Ô volt az, aki elmondta Chujinak???
- M-MinSoo!!! - pattant fel helyérõl az énekes, ahogy mérgesen rámutattam remegõ karommal. Niel a hibás! Aiiish Mint mindig!!! - Igazán sajnálom - ölelte át a leadert hátulról.
Most már értettem Niel viselkedését. De hiába haragszok rá, tudom, hogy változást nem érek el azzal. Rejtőzködjön felőlem CAP mögött, attól nekem jobb kedvem nem lesz.
Pár percen belül elkezdődik a felvétel, de ChanHee nincs sehol. Pánikól mindenki. Mi lehet vele? Én is aggódok!...
- Ilyet nem csinálhat! - hallgatóztam a főnökség szobája előtt. Chunji nagy bajban lesz... Nélküle kezdtük el a forgatást. Valamirõl alaposan lemaradtam, mert hogy ez élőadás... Nem tudtam róla, hogy Angelek is lesznek közönségként...
Üdvözöltek minket, majd noona beszélgetni kezdet velünk.
- Úgy látom, hiányzik Chunji? - kérdezte mosolyogva.
- Hiá-
- Hiányzik!!! - emeltem fel a hangom, Rickyék szavába vágva. Mi lelhetett? Ilyen érzéki hangnembe nem kellett volna válaszolnom... - Azaz hiányzik... - javítottam ki modorom és lehajtottam a fejem, miközben elpirultam. Láttam, hogy nem csak az Angelek, de csapattársaim is összenéztek. Hála a mûsorvezetõ túl lépet rajtam és nem taposott el. Tovább ment a beszélgetés, de Chunjihoz tértünk ki ismét:
- S Miért is nem tudott eljönni? - kérdezték tőlünk. Láttam, hogy a függöny mögött az ügynökünk és pár másik alkalmazott homlokon csapta magát. CAP hümmögni kezdett, neki kellett volna válaszolni, mint leader. Nem áll jól a szénánk. Nem tudunk semmit sem kitalálni... Magam elé bámultam és az előző napokon kezdtem el gondolkodtam, majd számhoz emeltem a mikrofont:
- Sajnálom, de... - ez elég valóságos válasz azt hiszem... még az főnök se tudna nagyon belekötni - Az utóbbi napokban nagyon beteg voltam és Chunji ápolt, hol ott nem szabadott volna a közelembe jönnie. Így elkapta tõlem...
- S te már jobban vagy L.Joe?
- Én igen, köszönöm, de nagyon furdal a lelkiismeret! Ugye, Niel!? - vágtam fejbe a mellettem ülőt.
- Ah! Aha..... - fordult el tõlem. Úgy veszem, szavaim mögé látott.
- Chunjinak nagyon nagy bajt okoztam! - néztem bele a kamerába, remélve, hogy õ is nézi a mostani élőadást. - Hibáztam, beismerem. De... Nem tudom, hogy tehetem jóvá! A szobáját zárva tartja és nem tudok beszélni vele. Bánt engem, hogy miattam került ilyen állapotba. Jobban bánt, mint bármi más!! Nagyon fontos nekem Chunji. Szeretném én is a gondját viselni, mint õ nekem - Igen. Szeretném, Chunji törött szívét összeforrasztani. Vele szeretnék lenni! Nem akarom, hogy szomorú legyen! Fõleg nem miattam! Chunji, értsd meg, rajtad kivûl nem kell más!




2013. augusztus 28., szerda

19 *Rocking* {Teen Top}

ChangJo, amint hazaért, bekötötte Niel kezét, alkarját végig és a nyakánál lévõ kisebb felületi égést. Rickyvel együtt mentek be a kórházba, majd a többiek is csatlakoztak hozzájuk.
- Már nem fáj!!! Nem kell beadni a dokihoz!!! - remegett a sérûlt a várakozóban.  Nem érezte jól magát a körülötte lévõ hangulattól.
- Akkor mész agy műtétre, dönts - pöckölte meg CAP a fiú homlokát. Idegesnek tûnt, de nem annyira, mint Ricky, aki szorosan Niel lábánál ült lent a földön:
- Annyira felsikított hyung, hogy azt hittem, ott kapok szívbajt a rémûlettõl - bámult maga elé.
Az orvos ellátta a sebet kenõcsõkkel és biztosabb kötéssel. De ChangJo is dicséretet kapott, amiért ügyeskedett az elsõ segély nyújtással.
Hazaérve L.Joe lépet be elöszõr, szokása szerint az ajtón, ahogy trappolt, a fiúk azt hitték, hogy újra vulkán kitörésre számíthatnak felőle, de nem. A kis rapper tollat és pár felragasztható cetlit kotort elõ. Rá írt valamit, majd a konyha ajtaja és Niel szobája mellé tapasztotta fel.
- Hülye vagy, ne fõzz!!! - kiáltotta L.Joe, Nielre mutatva idegesen. Ez állt a papíron is, vastagra húzott felkiáltó jelekkel és a hülye szó párszor alá vésve.
- ByungHun? - ment oda Chunji hozzá, aki látta párján, hogy forr benne minden. Le szerette volna nyugtatni. Megfogta a kezét és ujjait összekulcsolta. L.Joeban lejjebb ment a pumpa, elrántotta Nielrõl a tekintetét és besietett szobájába szerelmét maga után húzva.
- Tizenegy óra, én is mentem - mondta Ricky. Majd ChangJo szótlanul eltűnt a nappaliból.
- "Hülye vagy, ne főzz" Niel - tépte le a konyhánál lévõ felíratott CAP és Niel homlokára ragasztotta.
- Elég!!! Próbál az ember nektek kedveskedni, erre ilyeneket vágtok hozzám. Te is....... - szedte le homlokáról és a leader karjára csapta tenyerestül - Te ezt fernek tartod? - görbítette le száját és szemeit kicsit megdörzsölte bal, sértetlen kezével - Talán nem történt volna ilyen, ha nem is tudom.... biztatok volna bennem!
- Pssz ne kiabálj.
- MinSoo!!! Korán reggel felkeltem. Elõszõr másztam ki az ágyból, miközben aludtál. Neked is akartam főzni, de kicsit sem értékelted! Senki sem mondta nekem, hogy fighting, vagy akár mi jó és kedves szót!!! Olyan szar érzés!!
- Alapból nem akartam, hogy főzz!!!
- És te miért nem főzöl, vagy legalább segítettél volna nekem!...
- Hagyjuk!!.... Menj te is aludni. Csak a csöndért!
- Nem fogok lehiggadni. Nem fogom hagyni! A szobánkban együtt fõleg, hogy jártatni fogom a szám már csak azért is.
- Akkor... - fogta meg Niel vállát és megfordította. Rámutatott az énekes szobájára, ahova manapság csak párszor lép be a gazdája. - Ott alszol, amíg nem érzed, hogy lenyugodtál.
- Mi? De..... - értetlenkedett és mire a leader felé visszafordult, az intett neki és bement hálójába. Niel egyedül maradt a szoba közepén. - Komolyan mondtad, MinSoo?.... - simított lágyan végig szét égetett karján. Azzal felkapta a fejét és sértõdötten dobbantott egyet, majd szobájába száguldott. - Én se szívesen aludnék, egy ilyen alakkal! - dobot a szekrénybõl a lepedõ nélküli ágyra egy párnát, majd egy paplant is és úgy feküdt el kedvtelenül - Senki sem szeret, chõ! - vette fel tabletét.

Milyen egyedül aludni, ilyen hosszú idõ után? Kérdés, amit a többiek feltettek MinSoonak és Nielnek, mikor látták, hogy már harmadik napja vannak külön.
- Azt akarom, hogy kérjen bocsánatot!
- De miért, Niel?
- Ne hülyéskedj Ricky! Ô is csak ellenezte a főzésemet, ez nagyon rosszul esett!!
- Ha ez neked jó így..... - nézett maga elé a maknae.
- Különben is..... Mi van vele??? Délben kell, evés nélkül megy el és hajnalig nem is szokott haza érni....
- MinSoo hyungról beszélsz?
- Ha róla, én tudom - ment oda hozzájuk, a fotelhez L.Joe és utána Chunji. - MinSoo hyung Kyunggal találkozgat.
- Hogy mi? M-Minden nap!?? - ugrott fel Niel.
- Nem tudjuk biztosan, de lehetséges - válaszolt Chunji.
- Nem mondjátok komolyan.... Még is honnét veszítek? Pont te, Lee Joe?
- Árad belőled a rossz indulat, ahogy megemlítesz engem, Niel - fordult el a kis rapper - Chõ. Nem csoda, ha CAP hyung megunt téged.
- Ilyeneket mondasz, és még én vagyok a rossz indulatú!?? - emelte fel a hangját.
- ByungHun ne mondj ilyeneket. MinSoo hyung szereti Niel hyungot - motyogta Ricky a fotelbõl figyelve a történéseket. Chunji csak ugyan megint a két fiú közé állt és Niel felé fordult:
- Hogy-hogy nem tudtad, te magad, hogy CAP Kyunggal van? Bár igaz, azt se, hogy a tepsire a húst akkor kell ráhelyezni, ha már bekented az egész felületét vajjal, de akár a víz is megtette volna. Plusz páctalan húst, ilyen szárazon betenni... vékonyra is vágtátok nagyon.... A sütőt se állítottátok be! Ahhhh volt mit takarítanom!
Nielben már kezdett felmenni a pumpa.Ha ennyire ért Chunji hozzá, miért nem segített?
Most vissza tudta tartani magát, mert sokkal jobban emésztette CAP titka, amit nem mondott el neki.
Oda menne hozzá, rákérdezni a dolgokra, de nem mer, nincs bõr a képén a elé állni. CAP küldte el a saját szobájába, így lehet, nem akarja õt látni. Ha így van, akkor hát... megfelel ennek az elvárásnak, szokása szerint.
Tovább számolta az éjszakákat, de most már azért is rágta magát, hogy tudta, CAP Kyunggal van.
- Ez már tényleg nem fer!... - támaszkodott ki a zuhanyzóban Niel, ahogy gondolatain, messze járt a feje. Hideg vízzel zuhanyzott, hajnal tájban, mert igazán rosszul és álmatlannak érezte magát. Elzárva a vizet, magára csavart egy törölközőt és a pizsamáját készûlte felvenni, mikor az ajtó kilincsét kivûlrõl lenyomták. A következõ pillanatba Niel a betolakodót a hálónadrágjával csapta fejbe:
- Elég volt a rossz poénokból, L.Joe....... Huh?
- Nem tudtam, hogy itt vagy - dörzsölte meg feje búbját CAP - Ilyenkor fürdesz? Miért nem alszol?
Niel ijedtében és zavarában elpirult. Érezte, hogy mindjárt leesik róla a derekán lévõ törölköző. Gyorsan a többi ruhája után nyúlt és meztelen teste elé kapta. Szótlanul, csak nyöszörögve szaladt ki, CAP mellett el az ajtóban és ágyáig meg sem állt. A leader, aligha fogta fel ezt épp ésszel. Ahogy hallotta, hogy az énekes szoba ajtaja becsapódott, halkan megszólalt:
- Hülye.


- Szóval ilyenkor szokott haza érni. Jó késõ. Mit csinálhat eddig??? - dõlt rá az ágyra Niel nadrágjába. Hemperegni kezdett nyugtalanságába. Egy héttel ezelõtt még vele töltötte idejét ilyenkor CAP, nem mással és fõleg nem máshol. Lustának ismerte meg, nem olyannak, aki csak úgy császkál ismeretlen helyeken.
A mostani CAP, nem CAP. Nem lesz ez így jó. A leader nélkül Nielt újra elfogja az egyedül lét és az a fura érzés, mikor az ember meg add mindent egy kis szeretetért. Szeretet hiány a neve, de az énekes mindig elfelejti. S egyetlen egy személy emlékeztetheti rá...
Éjjel az ágyon hasra, oldalra, majd hanyatt feküdt, míg nem felült, idegesen haját borzolva. Leeresztette maga mellé a kezeit és felszipogott:
- Rosszul érzem magam... - hangja szakadozott és szomorú volt. Olyan hang, mire a szív erõsen megdobban és összeszorul a ridegségtõl. Niel maga mögé nyúlt és párnáját szorosan átölelte mellkasához. - Nagyon rosszul vagyoook!... - dörzsölte bele az arcát a fehér vánkosba. Lábai rezegni kezdtek, majd az ágy szélét kereste vele. Kiszállt lassan és remegve. Egyik kezével a párnát szorította, másikkal a takarót húzta le a fekhelyrõl. Balra, majd jobbra és ismét balra dőlt. Lépéseket tett, mik érdekesen kinézõ mozdulatok voltak. Amiket csak egy ittas tesz. Elhagyva a szobáját, a nappali padlóján húzta végig a paplant. Feltörölte vele, ha már mindegyikük lusta takarítani. Igaz, ezt se direkt tette. Niel mintha nem lenne magánál. Lábujjhegy ment egyenesen, míg el nem érte a szembe lévõ szobát. Arca bármennyire is kómás volt, jól tudta, hogy a leaderhez nyitott be most:
- Rosszul érzem magam! - szipogott fel hangosan a küszöbön állva. Az ajtó teljesen kinyitódott. S a végén lévõ nyikorgó hang, elment volna egy remek horror film jelenetnek. A látvánnyal együtt! Hísz Niel arcát félig a párna takarta el, félig a haja, ami annál kócosabb nehezen lehetne. Ijesztõ. Egy gyermek, nem kicsi valószínűséggel halálra ijedt volna. De CAP távol van már attól a korától. Plusz egy épp szundikáló embert nehezebb megrémíteni, mert pulzusa amúgy is alacsony. De felkelt. Könnyen felébredt az ajtóra és Nielre. Felemelte kezeit és megdörzsölte szemeit. Elég sötét volt. Csak Niel körvonalait tudta bemérni.
- Deja Vu - motyogta CAP vissza gondolva.
- Rosszul érzem magam. Megint az a fura mardosó érzés - markolt pólójába és esés szerûen lépet egyet elõre.
- Megint?... Rossz jel - szomorodott el CAP is. Niel lábujjhegyen settenkedett az ágyhoz, a leader elé. Nem értette az énekes, hogy miért jött ide reflexbõl, de ebbe az aurába már sokkal jobban érzi magát. - Ahh Istenem. Késõ van.... - nyújtózkodott ki a rapper, hogy teljesen felébredjen és oda tudjon figyelni a másikra.
- MinSoo....
- Gyere-gyere. Feküdj le. Mindjárt felébredek - tápászkodott feljebb CAP, míg Niel rátérdelt az ágyra. Elengedte takaróját és párnájára dobta fejét, szédelegve ledőlt.
- Sokkal jobb itt - suttogta és felnézett a leaderre magaelõtt. - Csinálnád, amit szoktál?
- Mit szoktam?...
- Amit szoktál... - motyogta és a sötétben elpirult - S-simogatni... - CAP ráemelte Niel fejére kezét, mire az énekes megrezzent. Elszokott volna? Vagy csak a szeretet hiánya miatt reagált így?
A rapper a másikat a hátánál kezdte el simogatni:
- Nem aludtál?
- Miattad három órát se bírok aludni!
- Kifejtenéd?...
- A Block B hyunggal találkozgatsz tudtom nélkül. Nagyon aggasztó számomra. Főleg ez a változás. Alvás helyett, nem vagy itthon.
- Ezzel nem kell foglalkozód - suttogta, hangján érzõdõtt, hogy elmosolyodott - Csak összebarátkoztam pár rapperrel. Egy évben lehet egyszer ilyet. Főleg ilyenkor kell kapcsolódni, mikor jövő héten kezdődik a 4. kis albumunknak a fellépései, meg minden.
- Te kikapcsolódsz, én meg itthon emésztem magam! - emelte fel a hangját, mire CAP abbahagyta a simogatást. - Ekkora tapló legyél!? Egyedül hagysz.
- Niel....
- Azt akartad, hogy ilyen állapotba kössek ki??? - nézett fel.



- Dehogy! - rázta meg fejét. - Hülye vagy. Egyszerûen csak....
- Csak??
- Nem tudtam, mit tegyek. Dühös voltál mindenkire, én meg azt akartam, hogy lehiggadj. Úgy láttam, most nem tudok semmit megértetni veled. Féltem is, hogy nehogy félreértsd a szándékomat, és megutálj.
- Mégsem kellett volna Kyunggal randizgatnod! S hiába mondod, felejtsem el, nem fogom, nem tudom!
- Nem akartam, hogy szeretet hiányba szenvedj megint. Elég nagy baj. Ez azt jelenti, nem érzed, hogy szeretlek... - mindketten lehalkultak. Niel oda kezdet nézni, kerülte a szemkontaktust - Mindig te voltál az, aki kezdeményez mindent. Én nem igazán vagyok rá képes. Már évekkel ezelőtt megkedveltelek. De semmit sem tettem, csak figyeltelek. Téged figyeltelek a legjobban az elejétõl kezdve. S te elnéztél mellettem...
- Mi? - nézet Niel a leaderre nagy szemekkel.
- Elnéztél mellettem.
- Nem az, hanem... évek? Azt akarod mondani, hogy... a csók elõtt is? - pirult el, ahogy kimondta. CAP bólintott válasz kép. - A-Azt a..... - tátotta el száját. - Miért csak most mondod ezt? - erre meg a vállát húzta fel a leader. Nem tarthatta fontosnak. Egy plátói szerelembõl viszonzott lett... - Ha már ezt elmondtad, áruld már el, hogy miért nem főzöl???
- Az egyszerû. Te is tudod. Sorold fel, hogy szoktál "csúfolni".
- Ammmm csúnyaság, szörnyeteg, hétalvó, ingyenélő, elkényeztetett
- Az! Ott a pont.
- Elkészetetett?
- Engem kiskoromba nagyon elkényeztettek. A konyhába alig voltam egyszer is. Be se engedtek! - mondta őszintén, mire Nielbõl nevetés tört ki:
- Gondoltam én! - kacagott egyre hangosabban. Könnyesre röhögte magát, ahogy belegondolt sokadszorra is. CAPen tényleg furán állna egy konyha ruha, de még a szivacs is a kezébe.
A leader közelebb ment a fiúhoz és átkarolta:
- Én meg gondoltam, hogy nem csuktad be az ajtót! - nézet a teljesen nyitva hagyott bejáratra és csitítgatni kezdte Nielt. Lassan közelebb bújt hozzá és az énekes is.
Nem szóltak egymáshoz, de elaludni nem tudtak. CAP szemei is csak félig lehunyva pihentek, míg Nielnek kicsit sem, teljesen nyitva bámulta a leader felsõét és takaróját. A nagy csendet az õ hangos szava szakította meg:
- Akkor most kibékültünk? - kérdezte kíváncsiskodva.
- Hülye! Sosem haragudtam rád... Nem tudok, mert imádlak - harapta el a mondata végét, de Niel rendesen hallotta és elégedetten mosolyogva megveregette CAP hátát:
- Helyes!
- Hülyeee! - fejelte le lágyan a vigyorgó énekest. Közelebb bújt hozzá - Ricky mondta, hogy rosszul eset neked, hogy nem maradtam veled a balesetnél... Sajnálom.
Niel szíve erőteljesebben megdobbant. Nagy ajkaiba harapott, úgy nyelt egy nagyot. Elég volt már minden eddigi, amit neki mondtak, így ezen a "sajnálom"-on csak csodálkozott. MinSooból egyre jobban sugárzik a szeretet. Niel agya a végén annyira tele le rózsaszín köddel, érzelmekkel, hogy a dormon kivûl is képes lenne valami óvatlansággal az idősebbel. Sokszor nem képes magával mit kezdeni, szüksége van egy leaderre. Eltolta magát egy kicsit CAPtõl, hogy egymás szemébe nézzenek. Niel elnézegette az ajkat, amibõl a váratlan "sajnálom" szó hangzott el. Most se tudta, mit kezdjen magával. Lassan lehunyta szemeit és megcsókolta MinSoot, aki azonnal viszonozta.
- H-Hányadika van? - kérdezte Niel, ahogy ölelkezni kezdtek.
- Augusztus vége.... talán...
- Akkor... Végig kibírtuk az augusztust. Azt a... Még a szülinapomon se feküdtél le velem!!
- Egész augusztus?
- Vezess naplót, ha rossz a memóriád!
- Szülinapodkor részeg voltál.
- Dinnyét etettél velem, hogy kijózanodjak. Ricky mérges is volt, hogy az egészet elfogyasztottuk reggelre! - mondta Niel, mire MinSooval újra megcsókolták egymást.
- Imádlak - szólta el magát CAP, ahogy még jobban ráfordult a fiúra.
















2013. augusztus 24., szombat

18 *Fantasztikus leszek* {Teen Top}

- Segítsen valaki!!! - nyomta le a kilincset az állával Niel. Két karján tíz-tizenkettõ telt szatyor csüngött. Letette õket a konyha ajtajába - A lépcsõn van még pár dolog, valaki...... Nem hallotok!!!??? - fordult meg, de hirtelen CAPnek ütközött.
- Óvatosan - emelte fel a kezeit, amikben Niel által lépcsõn hagyott zacskók voltak.
- Felhoztad?... De kedves vagy - mosolyodott el.
- Először azt hittem ruhák, de aztán megláttam a tojást és a többit.... Most komolyan; Mire készûlsz?
- Ohhh ez káposzta!! - ment oda Ricky és kivette a zacskóból az elõször keze ügyébe kerülő ételt.
- Niel, mit jelentsen ez?
- Höhöhöhö főzni fogok - tette csipõre kezeit. Ricky hunyorogni kezdett, majd hogy elejtette a fejes káposztát. CAP is bámult az énekesre, aztán megragadta a fiú gallérját:
- Még mit nem!!! - és arrébb vonszolta a konyhától pár lépésre. - Felgyújtod a konyhát!
- Nem fogom!! A főzés nem olyan nehéz!! Nem is értem, hogy te vagy Chunji miért nem csináljátok!
- Annak meg van az oka... - nézett el CAP.
- Oka?...
- Mi ez a hangzavar? - jött ki L.Joe a szobájából, Chunjival:
- Mi van velem?
- Niel fõzni akar! - mutatott Ricky a szatyrokra.
- Jó vicc - mosolyodott el Lee Joe.
- Nem viccelek! Ti tényleg nem unjátok az éttermeket? - emelte magasra a hangját Niel.
- Akkor sem engedûnk a tûzhely közelébe! - lépet elõrébb Chunji.
- Miért? Az egy szent hely, számodra és ByungHunnak? Ricky is látott titeket rádőlve ölelkezni!...
- Nem is egyszer - pusmogta a maknae fejét elfordítva.
- Már megint nagynak hiszed magad - nézet szembe L.Joe az énekessel, majd meglökte - Aiiish, hagyjuk. Jobb, ha lelépünk Chunji. A végén tûzvész lesz.
- Ezt a pesszimizmust! Hát jól van, menjetek, lépjetek le. Kit érdekel, hogy mit csináltok? Akkor is fantasztikus leszek és az eredmény is! - L.Joe oldalról neki ment, majd Chunjival elhagyta a dormot. Niel felbôszülten fogta meg a szatyrokat, hogy a konyha pultra feltegye.
- Ezt a hülyeséget - állt mögé CAP. Niel kibiggyesztette ajkait, érezte, hogy senki sem járul hozzá cselekedetéhez. Pedig remélte, örülni fog a társaság, ha otthon készûlt ételt ehetnek. Szomorúan lerogyott a pultnál és hátra sem nézve szólt a leaderhez:
- Ha itthon maradsz, - halkult egyre lejjebb - akkor segíthetsz nekem...
- Kösz, nem - hangzott a felelet és az énekes felrántotta a fejét. - Nem járulok én se hozzá, meg amúgy is elmegyek itthonról estig.
- Huh? Hova?
- Az nem érdekes - dörzsölte meg hátul a nyakát, majd kiment a konyhából, egyedül hagyva Nielt. Az énekes elkezdett letörten kipakolni a zacskókból. Nem szeretett volna magányosan itthon maradni.
- Hé! Ezek útba vannak! Ahn Daniel! - kiabálta Ricky, majd a maradék cuccot, amit a másik az ajtóba hagyott, behozta a konyhába.
- Áhhhhh ChangHyun!!! - mosolyodott el Niel és megragadta társa vállát - Te itt maradsz és segítesz nekem!!!
- Hõ? M-Miért?
- Mert.... - fordította el a fejét szinte már könnyezve - Még MinSoo sem marad itt velem... - Ricky elnézett rajta, látta, mindjárt szipogni kezd a másik. Gondolt egyet, s beleegyezett, hogy akkor marad. De csak óvatosan mindennel, nem szeretné feldobni a talpát, se a kórházban kikötni.
Együtt pakoltak be a hűtőbe és fiókokba, míg elõl hagyták azt, ami a kezdet kezdetén kell. Niel a tablettén kereste a főzéshez szükséges tudni valókat, és követte a leírt utasításokat.
- Felvágtuk, megfûszereztûk.... de mi az a pácolás?
- Az.... olyan, mint a fürdés - állította Ricky elmerengve.
- Mint a fürdés?
- Mintha téged a teli kádba megfürdetnénk, majd kivennénk és bevágnánk a sütôbe.
- Engem azért ne.... Inkább a marha húst.
- De CAP hyung megenne!
- Kössssssz - pirult el Niel, majd újra az előtte lévõ tálra nézett - Ha tényleg olyan, mint a fürdés, akkor mennyi ideig tart?
- Hát... te meddig szoktál fürdeni?
- Szerintem nem kéne ezt egy emberhez hasonlítani.... - vette kezeibe a tabletet - Azt írja akár 2-3 napig s lehet pácolni.
- De mennyi a minimum?
- Ahhhhh azt hittem könnyebb lesz! - csapott a konyha pultra csalódottan. Ricky megfogta a  marha húst és behelyezte a pácba, majd megforgatta, aztán ezt még kétszer megismételte:
- Tessék, megfürdött. Tegyûk be a tepsibe! - Niel pislogott nagy szemekkel a fiatalabbra, majd észhez kapott és kinyitotta a sütõ ajtaját, hogy ki vegye a fekete tálca szerûséget. Ricky mellé letette, aki meg ráterítette a húst.
- S így tegyük be? - kérdezte Niel, ahogy végig nézet az elterült, felvágott marhán a mosatlan tálcán.
- Háát az összes húst ráterítjük!
- Nem arra gondoltam. Hanem a tepsi csak úgy..... így?
- Tessék?
- Nem, semmi. Csináljuk! - rázta meg a fejét. S azzal ráfektették az összeset. Utolsó pillantásukkal is megtisztelték a nyers ételt, végül betették a sütõbe és bekapcsolták a tûzet.
- Akkor folytassuk a salátával! - csapta össze a kezét Niel.
- Hja, hogy erre kellett! - kapta ki a hûtôbõl Ricky a fejes káposztát mosolyogva.
- MinSoo és én szeretjük a húst....
- Ezt most úgy mondtad, mintha csak ti ketten szeretnétek és mi csak zöldet ennénk.... - tépet le egy levelet a növénybõl és előszeretettel rágcsálni kezdte.


Niel a zöldségek darabolása közben, belûl emésztette magát. Mindenkinek megakarta mutatni, hogy õ milyen szorgalmas, főz nekik, a csapattagoknak. Erre csak hülyézik õt, meg elõre jósolnak pesszimistán, hogy nem fog sikerülni. Jól megcsinálta eddig, Ricky segítségével a vágást, fűszerezést... Innentõl csak nem rontja el!!! Még CAP se bízik benne, senki sem hísz benne. Talán Ricky.... Igazán kaphatna több szeretetet - gondolta - Nem helyes, hogy úgy bánnak vele, mint egy kutyával. Fõleg L.Joe. Így muszáj kitennie magáért.
- Min töröd a fejed?
- A-Asztalon szoktam.... - nézet fel kedvtelenül Niel.
- Ugyan-ugyan. Ha ez sikerül, gondolj bele mennyi dicséretet kapsz.
- Épp ezen gondolkodtam! De...... Ha ezek nem is akarják, hogy főzzek, akkor hogyan csinálnám ezt jó kedvel?..... - sóhajtót és a paradicsomot kezdte épp elfelezni, mikor váratlanul kicsúszott a kés a kezébõl. A másikkal kapott utána. El akarta fogni a levegõben zuhanó fekete nyelet, így tenyerét kinyújtotta alá. Mire a következõ pillanatra Ricky azonnal meglökte, direkt hyungját:
- Hé! Megvághattad volna magad! - kiáltott Ricky, miután a kés a földre eset Niel lábához. - Beleállt volna a tenyeredbe!..... Huh!? - nézett Ricky a másik háta mögé - A sütõnek ennyire kell világítani? - mutatta, mire Niel is megfordult és oda ment:
- Valami itt nem stimmel.... - hajolt lejjebb, hogy benézzen a belsejébe. Kezébe vett egy konyha ruhát és azzal megfogta a nyitót. Nem szokásos erõs narancssárga árnyalatú fények táncoltak a sütő kis ablakából. Niel arcával is odahajolt, hogy betudjon kukucskálni, ahogy kinyitotta. A konyhát éget szag árasztotta el szélsebesen. A lenbôl egy nagyobb tûz nyaláb csapódott Niel felé.