2014. március 8., szombat

20 BTS: Ennyit tesz egy csók

Jin POV

A sok más-más parfümök finom illatában tartott fogva engem két erős kar. Szorított magához.
- Olyan rég láttalak, Hercegnő.
Egyből megismertettem a hangját!
- HyoSang!?
- Wá még mindig olyan szépen mondod ki a nevem - lépet el és megfogta kezeimet. - A Kidoht mostanság többször hallom...
- Hyung, hyung! - lépet mellém JungKook. - Gratulálok a ToppDogghoz.
- Ahh olyan szép vagy. Kiéheztem volna már a látványodra?...
- Hahó, én is itt vagyok - szólt ismét JungKook.
- Oh észre se vettelek... Szióka...
- Hja hát persze. Te mindig Jin hyungra figyeltél.
- B-Baj?? - pirult el Kidoh, majd újra visszanézet rám. Közelebb hajolt arcomhoz, amitől mondhatni zavarba jöttem.
- Örülök neked, HyoSang~
- Én sokkal jobban, Hercegnő! - bújt nyakamba ismét.
- Kidoh hyung csak óvatosan Jinnel, mert-
Gyorsan ráütöttem JungKook szájára, nehogy megemlítse Jiminnel való kapcsolatomat HyoSang előtt.
- Olyan furcsa és jó megint veled. Agyon dolgozom magam és találkozni sincs időm... Menjünk már el valahova!
- Ma?... Nem tudom...
- Ha ma nem is, akkor holnap enyém lehetnél?? - nézett szép, sötét szemeivel HyoSang.
- Persze, persze! Miért is ne? - mosolyogtam.
- Imádlak, Jin, mondtam már? - kuncogott mire én is.
- Megszámlálhatatlanszor~
Hiperaktív módján elhadarta, hogy holnap majd felhív és ide-oda elrángat kikapcsolódni. Utána párszor még szót váltottunk, párszor még bókolt, párszor még ölelt, majd búcsút intettünk.
S JungKooknak persze, hogy szóba kellett hoznia:
- Miért ütöttél rá a számra!?
- Tudod te azt.
- De hát Hyung is a csapattagja lenne ugyan úgy, és ugyan úgy megtudta volna.
- Nem tudta meg volna, hisz akkor nem jöttem volna össze Jiminnel, ha HyoSang a csapat tagja maradt volna.
- Hôô??? Nem értem.
- HyoSang társaságába lennék, s nem Jimin párja. Ha így nyitott volna rám a fürdőbe, akkor HyoSanggal talált volna-
- Miért is? - vágott bele a mondatomba.
- Mert régebben HyoSanggal fürödtem, mint V most J-Hopeval.
- Hé! Honnét tudod, hogy együtt fürdenek?
- A csapatban mindenki tudja, hogy együtt fürdenek - mosolyogtam. - De visszatérve Jiminre. Nem vallott volna szerelmet nekem HyoSang társaságába, így nem történt volna semmi...


- Halihó - érkeztünk haza a csapattagokkal. Az előtér fel volt mosva, szép látvány volt, ahogy a felakasztott kabátok is. Sosem hittem, hogy Jimin ilyen rendre is képes, hiszen a szobájában csak én pakolok. Eddig azt hittem, hogy a takarítás fogalmát nem is ismeri. Erre meg!... A cipők is rendben és a konyha is. A szétszórt ruhákat meg elnyelte valami fekete lyuk.
Jimin épp kijött Hoseok szobájából.
- Nálam pakoltál? - mosolyodott el a háló tulajdonosa.
- Dehogy, csak behánytam a ruhákat - nevetett Jimin. Ez a kifejezés igazán illett hozzá. Ezek szerint hajtogatni nem képes. - Bár lehet, hogy kevertem a pólókat, hogy melyik kié... De Hoseok szobájába dobtam TaeHyungét is, ha már együtt vannak.
- Miket beszélsz?? - rémült meg J-Hope.
- Ez rosszul hangzik. Hol vannak a ruháim? - aggódót V és már sietett is be a szobába, utána meg a porul járt rapper is. Azt hiszem, nem akarok benézni abba a helységbe, miután halottam J-Hope éles sikítását. Igen... Jobb, ha elkerülöm azt a látványt!!!
Bólogatva álltam ott a gondolataimmal és kezembe a szatyrokkal, miben a meleg étel volt.
Jimin közeledett felém, de ez nem ért váratlanul.
- Ha láttad volna mi volt itt - sóhajtott nekem, hiszen azt mondtam neki, hogy nem voltam szemtanúja a rendetlenségnek.
- Jin? - fordult hozzám RapMon.
- Kézben tartom a helyzetet - intettem félmosollyal felé, mire magunkra hagyott minket. Visszanéztem Jiminre, aki hol engem, hol a padlót figyelgette némán. - Éhes vagy?
- M-Miért kérdezed?
Válasz helyet megráztam az étellel teli szatyrokat, mire õ vette az adást. Nagy szemekkel felnézett rám, mintha nem hinne a szemének vagy valami.
- Mi az? - kérdeztem tőle enyhe mosollyal, mikor már úgy láttam teljesen lefagyott. Lehet, hogy kezd jó gyerek lenni? - Együk meg... - mondtam és elindultam Jimin szobája felé és mivel hangsúlyoztam a többes számot, így õ is velem tartott.

Letelepedtünk a földre, én az ágynak dőltem kinyújtott lábakkal, míg Jimin előttem ült le törökülésbe. Elé toltam a szatyrokat, hogy mind az övé, nekem nem kell.
- SeokJin... - térdelt fel. Én a zacskókat figyeltem, amikhez végül nem nyúlt. Helyette felém közeledett. Egyik kezét a vállamra tette és meleg leheletét már ajkaimon éreztem. Csak egyet pillantottam, de csókja, csókokká alakult, amiket mélyíteni kezdett és folytatta, miközben arcomat simogatta.
Szóval ezért volt ilyen csöndes... Be van indulva... Biztos most kényelmetlenül érzi magát, amiért nem csókolok vissza meg semmi, de hát nem érdemel meg ilyesmit, hiszen az a nyaklánc ott ékeskedik a nyakában, szemeim előtt!
- Enged... - nyúlt ingem felső gombjához, hogy kiengedje, de lefogtam kezét.
Engem kíván megízlelni, miközben én az ételt hoztam neki, nem pedig magamat!?
- Ne reméld - ráztam fejem és eltoltam magamtól. - Inkább egyél!
- De hát én téged akarlak - görbült le szomorúan szája szélei és sarkaira huppant. - Te reggel nem éreztél semmit? Nem hiányoltál valamit? Mert én igen... A te jelenlétedet, az illatodat, az ölelésedet, a csókodat!
- N-Ne sorold - fogtam be a fülem elfordulva. Persze, hogy hiányzott mellölem, de most ez a büntetése! Vagy valami olyan szerűje... Ne kínozzon azzal, hogy mik a kínjai. A végén még jobban sajnálni kezdem, ennél is jobban. - Mondom, inkább egyél.
- Veled akarom kezdeni - szólt és letepert újra. Mind két kezemet leszorította és nyelvével erőszakosan és éhesem átfürkészte szám belsejét. A kinyújtott lábaim közé térdelt és egyre csak simult hozzám, éreztem, fel akart tolni az ágyra, de ebben igyekeztem ellenkezni. Kapkodottan vett, meleg lélegzettekkel bújt nyakamba, majd azt is a csókok kertjébe csábította.
Már egyre nehezebb volt ellent állnom. Magamhoz akartam ölelni, ahogy szoktam a tarkójánál, de nem lehet! Ki kell bírnom. Aishh mintha azon dolgoznék, hogy ne kényeztessem el ezt a kölyköt. Hogy érhetném ezt el, mihamarább?... Csak nem akar elkényeztetve élni nap, mint nap!
- Jimin! - szorítottam le a fejemet, hogy hagyja abba a fülemmel való játszadozást, amit egyre vadabbul folytat. - N-Nem tudnál lehiggadni? - szorítottam össze lábaim és próbáltam ellökni magamtól.
Ahogy feltérdelt előttem meg láttam a nyakláncot. Nagyon fényes volt. Látom is magam benne, a szemeimet, mik értetlenül néznek. Vajon miért? Vajon miért bolondult meg ennyire Jimin?
Mindenesetre én leszek az, aki a végén vesztesként fog ebből az egészből kimászni...
Arra eszméltem fel, hogy csuklómnál felrántva az ágyra estem. Figyelmem a láncról, újból Jimin közeledő ajkaira esett. Behunytam a szemem, és átéreztem higgadt, még is örült vágyakból szőtt csókját. Valószínű, hogy azért lassult le, mert azt hiszi, most végre hagyom magam és övé leszek.
- Rosszul gondolod, édes - suttogtam és a mosoly kikívánkozottan ült az arcomra. Szemeibe néztem, ő meg zavarodottan vissza rám:
- Mit gondolnék rosszul? - kérdezte tôlem, olyan selymes hangon, ami miatt elvesztem, már csak a mély sötét szemei szuggerálásától is. Nem tudtam megszólalni. Résnyire maradt a szám és remegő hangom elcsuklott. Most tárult ki a vesztemhez vezető ösvény. Annyit tudtam csak tenni a saját érdekemben, hogy felültem, hátra támaszkodtam két kezemmel és ameddig bírtam, elhúzódtam tőle. - SeokJin... - nevem említésével egy időben mély levegőt vett. Ingem gombjához hajolt, mire én eszemhez térve felkaptam fejem:
- Ne nézz hülyének! - förmedtem rá kicsit durvábban és kezeit legyintésemmel kínáltam. - Nevelni próbálunk itt, te meg ellent állsz. Teszed itt a nagy, makacs gyereket, de lásd be ez nem jó, ez nem te vagy. Te rendes vagy, olyan, akit nagyon szeretünk és szeretlek... Megéri hallgatni azokra, akik szeretnek téged. Nem? - utolsó kérdésemre Jimin nem felelt, a kéz fejét bámulta, amit én tartottam a levegőben. - Mutasd rendesen, hogy érett vagy és nem egy hülye gyerek. Hagyd az ostoba döntéseket, mint például egy nyaklánc eltulajdonítása. Érted, nem? - kérdeztem vissza ismét, de nincs reakciója. Olyan, mintha egyik fülén bemenne, a másikon meg ki. - Kérlek, Jimin! Ne haragudj ránk. Főleg, ne rám! Én szeretlek és jót akarok, ezt hidd-
- Én is szeretlek - szólalt meg hirtelen, belevágva mondatomba. Ahogy felnézet rám, féltem, hogy az előbb elmondottaimból csak annyit fogott fel, hogy szeretem őt...
- Aiish Jiminem...
- Jin! Meg vagyok úgy, ahogy vagyok. Nem kell hallgatnom senkire!
Nagyot néztem. Ez úgy hangzott, mint egy holt buta tinédzser szövege, ami nagyon fura és szokatlan Jimintõl hallani.
- Lázas vagy!??
- Az. Lázas! - kapott ingemre és pár mozdulattal letépte felsőtestemről.
- N-Nem tehe-ted... - szorítottam össze fogaimat, ahogy mellbimbóimhoz hajolt. - Ilyet nem művel-hetsz!... - hebegtem szemeimet behunyva. Be kellett volna húznom neki egyet, de nem volt szívem. Pofon vágni, őt? Soha... - Aishh ez erőszaknak számít!... Jimin!! N-Nem érted?... Miért csinálod ezt? E-Ennyit érek neked??? Mondod itt a mézes-mázos zagyvaságokat-
- Miért mondasz ilyeneket!? - tapadt ajkaimra, mire én sorra belenyögtem, egyre hangosabban a csók halmazaiba. Tempója egyenletes volt, s nem akart engedni. De én határozottan felrántottam a fejem és nyíltan rá kérdeztem:
- Ennyi vagyok!??
- A mindenem vagy!!!! - ölelt át derekamnál, kincsként szorított magához, míg szájunk összeforrt.
Nagyot néztem, majd fokozatosan lejjebb ereszkedtek szemhéjaim. Jimin nem mozdult... S mégis olyan volt, mintha minden forogna és repülne körülöttem. Milyen érdekes és kényelmesen izgató ez az egy csók...
NEM. Ez nem egy egyszerű csók. Több annál. Nem mennyiségre értem, hanem érzésre. Érzem... Tényleg... Akar. Szeret engem. Kíván engem. Nem enged engem. Nyomott hagy rajtam, csak, hogy az ő birtokának jelképe legyek. Szerelmes makacs. Makacs csókja elragad és elsöpri ép eszem, akár, egy nem várt tornádó, úgy támad rám! EGY csókkal!

- Még, hogy KEZEDBE TARTOD A HELYZETET!? - Rap Monster hangját hallottam meg. Frusztráltnak hangzott az ajtó felől. Jimin elengedett tűzijáték szerű csókjából én meg eszméletlenül a morgó leader felé pislogtam.
- Nagyon a terv szerint tartod magad, úgy hallom a másik szobában, a nyögéseidtől!!
- NamJoon hyung, csukd be az ajtót... - mondta kérlelve Jimin, fekete szemüveges leaderüknek.
- Azonnal húzzál ki, Jin! - adta ki az utasítást nekem és félig észhez térve felhúztam lábaimat, ingemet megmarkoltam, következő lépésre pedig már az ágy aurájától távol lennék, csak, hogy Jimin belekapaszkodott vállamba.
- Enyém vagy - suttogta nagy, szomorú szemekkel, mire én első gondolatom az volt, hogy "Tied. Tied vagyok, édes..." De szerencsére ép elmém se volt teljesen kikapcsolva. Sikeresen kimásztam az ágyából és sietősen elhagytam a szobát. Különös módon, vissza se néztem.
RapMonster pedig utánam becsapta az ajtót, majd levette sötét szemüvegét. Én felegyenesedve álltam háttal neki és szám szélein párszor végig húztam ujjaim, az előbbi csókra gondolva. Vérpezsdítő volt és fejembe robbanás szerű hangok hagytak porfelhőcskéket, mintha Erósz (a Szerelem) csatát vívott volna bennem az Ésszel. Fergeteges és izgalmas harcot folytatván. Nem, nem voltam magamnál. A lábaim remegtek! A gyomromban fura rózsaszín lepkék repkedtek tömegesen, bár nem tudom, honnét veszem, hogy rózsaszín(?)...
- Jin! - RapMon hangjára megfordultam és levettem ujjam ajkaimról. - Vedd fel a felsődet - mutatott a markomban lévő ingemre.
- Bezzeg azt nem látod, ha csak egy száll törülközővel a derekamon végig sétálok itt este... - motyogtam, míg a ruhagombokat néztem át. Azt hittem leszakadtak vagy valami, de nem. Jimin már jártas a vetkőztetésembe, ügyesen le tudja tépni, szakadás nélkül... Hm! Ügyes...
Felvettem hát leaderünk kedvéért és automatikusan elmosolyodtam.
- Miért vagy ilyen boldog?
- Hm... Csak... Mert...
Tényleg... Miért is mosolyogtam el? Hja! A csók! Hát ennyire felejthetetlen dolgot lehet csinálni pár másodperc alatt??
- Mert?... - érdeklődött.
- Mert... - ismét a szám széleihez értem, még mindig csak mosolyogva. - Szeretem ezt a makacs gyereket!
- Ahhh SeokJin... - adott ki vihorászó jellegű hangot. - Téged bekerített a szerelem.
- I-Igen - nevettem. - És nincs fegyverem ellene.
- Akár mennyire is szeresd Jimint, a nyakláncot vissza kell adni, akié.
- Persze! Persze! Azt elérjük!!!
Még az a hülye lánc se szegheti felhőtlen jó kedvem.
Jimin most komolyan egy égető csókkal fejezte ki, hogy mennyit is érek neki.




19 BTS: Kérés

A leader reggel meglepetéssel fogatta többieket:
- Ha lenne egy kérésem, gyerekek... - nézett J-Hopera, majd Vre, mire a két tag megrémült. Gyanúsak Rap Monster számára? - Látjátok azt ott? - mutatott háta mögé. - Az egy billiárd asztal. Mi kaptuk. Igyekezettek vigyázni rá! Ha rádőltök, tönkre teszitek, mint az x-boxt, elküldelek titeket Alaszkába fagyoskodni! Jimin és Hercegnõ is érti??
- Na! Nem kell kiemelni minket! - húzta ki magát Jimin.
- Hoseokra és TaeHyungra is vonatkozik - intette le dongsaengét.
- M-Mit akarsz ezzel mondani? - futott át J-Hopen a félelem.
- Mindegy! Csak ne rongáljátok, az a fontos! Arra használjátok, amire van!
- Megértettük! - felelte V katonásan.

Két nap felkelte se telt el, mikor a billiárd asztal körül egy komoly fogócskát rendeztek!
- Nem gondolhatod komolyan! - kiáltott Jin.
- De!
- Jimin!!!
- Ezt a láncot én találtam a koncert közben, szal' miért nem tarthatnám meg? - kérdezte a kisebbik és meglóbálta a markában lévõ nyakdíszt.
- Nézd, milyen drága darab! Vissza kell adnunk!
Igaza volt hercegnőnek. Egy értékes, finom kidolgozású példányt szerzett be Jimin, az ég tudja mikor a koncert közben, de a gazdája már biztosan sírva keresi. Viszont ez meg se fordult Jimin fejében, tetszett neki az ékszer.
- Ne legyél rám mérges hercegnő!
- Azonnal válj meg tõle! - nyúlt át a billiárd asztalon, majdnem fellökve azt.
- Ohh de édes! Féltékeny vagy a láncra?? - nevettet akisebbik. - Szeretnéd, hogy szakítsak vele? - szemtelenkedett, majd kifutott az ajtón.
- Azt, meg a te... - Jin rohanni kezdett utána, de visszafordult és helyette az erkélyre szaladt ki: - Csak kapjalak el, Jimin!!!
A lent nyúlcipőt húzott fiú felnézett a fenyegetőre, de nem vette komolyan, mosolygott rajta.
- Mi történt, hyung? Jimint meg kell büntetni? - jött ki V kócos, elaludt hajjal, szájában még a friss fogmosásnak az illata érződött.
- Nagyon is!!!
- Vágj hozzá valamit...
- Jó, de mit?
- Tessék - nyomta V Jin kezébe, amit az idősebb azon nyomban ledobott Jimin felé mérgesen, de nem találta el.
A szemtelenkedő boldogan felintett:
- Ezt még gyakorold!
- Ki nyúlta le a fogkrémet??? - hallatszott Rap Monster kérdő kiáltása.
- Én voltam - jelentette ki V.
- S mégis mire kellett neked???...
- Ledobni az erkélyről.
- Miért dobálóztok a fogrémmel????
- Omo! NamJoon! Mit csináljak Jiminnel? - jött be szenvedve Jin a leaderhez.
- Mi történt?
- Jimin talált egy nagyon szép és drága nyakláncot a koncert közben. Mondtam neki, hogy keressük meg a gazdáját, de õ nem pártolta az ötletem! Meg akarja tartani!
- Mint egy rossz gyerek - rázta a fejét RapMon, õ se helyeselte Jimin tettét.
- Valami ötlet? - gyûrte az arcát Jin. - Nekem lesz lelkiismeret fulladásom miatta!... Találj ki már valamit, leader!
- Hát... Hercegnô...
- Kérlek, gondolkozz, lovagom!
- ...Egyszerűen szívassuk meg Jimint?... De ne úgy, hogy fogrémmel dobáljuk meg! - emelte fel fejét, Vt keresve, de õ már rég lelépet, biztos azért, hogy ne szidják le emiatt, inkább elmegy újat venni J-Hopeval.
- Megszívatni? - kérdezett vissza Jin.
- Hát csak úgy. Pl. vegyük el az egyik fontos dolgát...
- Telefon, tablet?... Mintha teljesen gyereknek kezelnénk... Úgy nem jó. Nem kell pisiként bánni vele, inkább fel kell nevelni!
- S ha téged vennénk el tõle?
- Hehehehe azt, hogy? - ráncolta homlokát, amiért nem értette a leader ötletét.
- Te fontos vagy neki. Annyi a dolgod, hogy ne legyél vele.
- Nem tudom..... Ez is elég gyerekes.
- Szerintem nem.
- És mi legyen a kifogásom, hogy nem vagyok vele? Az, hogy elvette másnak a nyakláncát, vagy mi?
- Mondhatod ezt is, vagy.... Mással vagy.
- Hé! Azért a kapcsolatomat nem akarom vele tönkre tenni! Szeretem õt, akár milyen hülye! - fűzte karba kezeit Jin és gondolkodni kezdett. - Végül is... Mondhatom neki, hogy azért, mert eltulajdonított egy más birtokában lévõ nyakláncot, és akkor ezzel azt is tudatom vele, hogy gyerekes...
- Ehhh igen... De az biztos, hogy csak ez nem lesz elég... - tette állához kezét RapMon.
- Akkor majd még kitalálunk valamit...

Este vágódott haza boldogan a téma alanya, aki egyből szerelméhez sietett. Jin épp a ebédlőben pakolta el az utolsó koszos tányért is.
- Hercegnőm - szólította meg mézes-mázosan. - Örülök, hogy lenyugodtál.
- Visszaadtad talán a nyakláncot?
- Neeem - mosolygott Jimin és a nyakába mutatott.
- Hja, hogy hordod is! Buuuta gyerek! - csapta Jin gyengéden arcon a fiatalabbat egy ronggyal.
- Hé! Ne... - kezdte dörzsölni szemeit a koszós víztől. - Aish!...  - nézet a szorgoskodó párjára dühösen, majd teljesen leenyhült, szíve lassúakat kezdett verni, ahogy végig mérte hercegnőét szerelemes tekintettel. - Hagyjuk ezt, Jin... - motyogta kicsi ásítással. - Fáradt vagyok.
- Miért fárasztottad ki magad? - kérdezte gúnyos hangnembe. Jimin nem kedvelte ezt a viselkedését, és ezt jól tudta Jin is.
- Te nem vagy fáradt?
- Kicsit sem. Biztos a lelkiismereted fárasztott ki.
- Ne légy már ilyen, kérlek. Gyere, aludni.
- Nem alszom veled.
CSÖND. Nyomasztó csörömpölés csak, ahogy hercegnő az utolsó poharat is elmosta és eltette, majd elhagyta a konyhát kezeit törülgetve.
- Várj-várj! Valamit mintha rosszul hallottam volna - állította meg gyorsan Jimin.
- Azt mondtam: "Nem alszom veled" - hangsúlyozta Jin.
- Ne hülyéskedj! - kapta fel a vizet és megragadta szerelme karját. Hirtelen egy sárga villanás törte meg a kisebbik horizontját. - Mi a szar ez!?? - kiáltott fel, ahogy az arcába csapódott banán héj leesett a földre. - Ki dobál banán maradványokkal???
- Szentséges!... Én nem! - tette szívére kezét Jin. Ôt is váratlanul érte, az ilyen fajta támadási mód.
- Ez az! - kiáltott fel a tettes. - Tudok én célozni~
- TaeHyung, nem vetetted el a sulykot?? - csikorgatta fogait a kisebbik tüzesen, mire az oroszlánmajom megrémülten elhúzta a csíkot. Jimin rosszallóan rázta fejét, miközben Jin ujjait összefűzte sajátjával. - Ahhh zárkózzunk már el! - kezdte ráncigálni hercegnőét a szobája felé.
- M-Mondtam, hogy nem. Nem leszek veled. Hagyj engem.
- Miért viccelődsz velem? - szomorodott el Jimin és szembe fordult szerelmével. - Nem akarok nélküled lenni - mondta halkan, mintha egyszeriben a szíve már zokogni kezdett volna ott belúl neki. - Nélküled...
SeokJin tágra nyitotta szemeit; Kezdett megtörni Jimin nézésétől. Lehet, hogy nem kellene így kiszúrni Jiminnel - gondolta és nagyot nyelve már lépett is volna párja után, de hátulról megragadták a vállát:
- Jin, lenne itt valami, amihez kellenél! - mondta NamJoon.
- Mihez kell? - kérdezte Jimin, amiért nem akarta átadni párját.
- A nyaklánc tolvajok csak maradjanak a seggükön - intette le dongsaengét és Jint kézen fogva elvitte.
- Ahh, bocsánat. Jiminnek nemet mondanom nehéz. Jó, hogy jöttél.
- Csak legyen valami eredmény a lelkiismeretében.
- Próbálod nevelni? - mosolyodott el Jin.
- Mondhatni... - bólintott, majd szobájára mutatott. - Jössz?
- É-Én?
- Velem alszol, nem? - kérdezte, hisz Jin is tudja, hogy Jimin keresni fogja ôt az éjjeli órákban. Ha meg egyedül lenne szobájában, reggel valószínűleg párját maga mellett találná. Hisz Jimin fogná magát és átsettenkedne, be, Jin mellé, így meg nem érne semmit a terv, ezért RapMonnál, egy másik tagnál jobb lenne éjszakáznia.
- Hjaa Jó, igen! - bólintott hercegnő elfogadva és indultak aludni.


Jin POV

Nem áll jól Jimin szénája, emiatt kezdem én is rosszul érezni magam.
Reggel, mikor felkeltem először Jimint kezdtem keresni magam mellett, de eszembe jutott, hogy NamJoonnal aludtam, így értelem szerűen utána kutakodtam és érdekes módon, nem találtam. Viszont kintről nevetés szűrődött be.
- Ez kedvemre való! - hallottam J-Hope hangját.
Ahogy kimentem egy szörnyű rémálmom vált valóra.
- Jó reggelt, Jin hyung! Gyere te is játszani!  Megengedte NamJoon hyung - szólt nekem JungKook vidáman.
- NamJoon!!! - kiabáltam el magam dühösen.
- Yo! - intett nekem.
- Mi megy itt!?? Mi!!?? - mutattam a fiúkra, akik hol koszos, hol tiszta ruhájukat szórják szét a lakásban. Össze-vissza, a lámpára, a székre, az asztalra, a földre!! - Azonnal le kell állítani őket!!!
- Pszt! Pszt! - jött oda hozzám és befogta a szám. - Jiminnek rendetlenséget csinálunk - vázolt tervét -, majd szépen elhagyjuk a dormot. Eddig vágod?...
- Ami itt van, az nem rendetlenség! - háborgottam. - Ez tornádó utáni állapot!
- De most ez nem jó ötlet? Hallgass végig!
- Jó, de tudod NamJoon, a szerelmesek általában tesznek egy olyan ígéretet egymásnak, hogy együtt maradnak.
- Hercegnő... Ti ezt már tegnap megszegtétek szerintem.
- Jóóó, de! De... F-Félek itt hagyni... Mi van, ha utánam jön, hogy megkeressen és közben baja esik, mint ahogy egyszer már megtörtént!!??
- ...S ha bezárnánk az ajtót magunk után?
- Akkor kimászna az ablakon!??
- Hülye!
- Ki?? Én?
- Ahhh mindegy - sóhajtott. - Jiminnek nem lesz baja. S akkor folytatásnak; hátra fogunk hagyni egy utasítást a ô számára, hogy csináljon rendet, ha tudd! - fejezte be és ellépet tőlem.
- Ehhhh... Látom, tudod jól, hogy Jimin imádja a kihívásokat. Fel fog takarítani.... Ha nem fog meghátrálni - néztem végig ezen a disznó ólon, de nem bírtam, felfordult a gyomrom. - A-Akkor én megyek öltözni és utána tüstént tűnjünk el innen! Rémes ami itt van!
- Oké, siessünk.

Együtt mentünk el és letelepedtünk valami kávéházban, ahol még szinte senki nem volt. Ekkor NamJoon sms-t küldött Jiminnek.
- Bárcsak láthatnám az arcát!! - kuncogott J-Hope, miközben Vre dőlt. A többiek meg azon tárgyaltak, hogy ki, mit mond, hány órán belül fog végezni Jimin.
Ekkor hirtelen megcsörrent a telefonom. Rám szegezték a figyelmüket, ahogy elővettem a mobilom.
- Jimin... - mondtam nekik és kihangosítva az asztalra tettem, mikor fogadtam a hívást:
- SeokJin?
- Mond... - szóltam unott hangszínemen.
- Az egyik kérdésem az lenne, hol vagy? De a másik meg az, hogy: Tudod mi történt itthon?????
- Mi?...
- Lehet, hogy nem akarnád látni... Buli volt itt vagy valami... De nagyon ijesztő! Mindenki felszívódott, engem meg bezártak ide, s így még ijesztőbb!
V meg J-Hope a lábukat csapkodták erre, JungKook a kezeivel fojtotta el nevető hangját, miközben Suga és RapMon hülyén mosolyogtak. Én meg... Szégyellni kezdtem magam, amiért nem vagyok vele... S, hogy így viselkedek vele... Hallom a hangján, hogy hiányzom neki és ez annyira rossz érzés számomra...
- Mindenesetre - folytatta Jimin - A leaderünktõl kaptam egy olyan üzenetet, hogy én takarítsak fel. Így hát, neki esek és ha keresnél, itthon leszek - elhallgatott, azt várta, hogy én szólaljak meg valamit... - Szóval még mindig dühös vagy rám... - nevetett a telefonba, de hangja szomorúságot visszhangzott. Legörbítettem számat és hallgattam tovább azt a kis fájdalmas hangját - Akkor.. - suttogta. - Rendet csinálok... Majd látjuk egymást. Szeretlek!
- Bye... - nyomtam ki gyorsan.
Miért nem tudd egyszerűen megválni attól a nyaklánctól? Mi van azzal? Vagy csak Jimin ilyen makacs gyerek!? Ha most örömet akarnék neki szerezni, fognám magam és oda mennék neki segíteni, de... Értelmetlenül sülne ki az egész. Így maradok itt, a gondolataimmal.
Sok órát eltöltöttünk még ebédelni is voltunk. Az én adagomat elvitelre kértem, de erről persze a többiek nem tudtak. Még ha nem is érdemelné meg Jimin, de hazaviszem számára.
- Nem tudom, ti, hogy gondoljátok, de többször is jöhetnénk ide enni - tömte magába az ételt V, mellettem ülve. És amit motyogott, felettébb elszomorított.
- Azt mondod, nem ízlik amit otthon csinálok?
- D-Dehogy! - nézet fel rám ijedten, még a hús darabka is kiesett a szájából.
- Huuu nehogy már feszült legyen a légtér - szólt a leaderünk. - Menjünk valahova ez után vagy haza?
- Hjaj beugrana velem valaki az egyik parfümériába? - kérdezte tőlünk JungKook.
- Oda nem mehetünk mind. Feltűnő lenne.
- Ezért mondtam, hogy VALAKI.
- Mit szeretnél venni? - kérdeztem kis maknaemtôl.
- Hát körül szeretnék nézni és nem ártana egyéb se...
Hát ebből rengeteg mindent megtudtam.
- Én elmegyek veled - álltam fel és ô is.
- Akkor mi itt várunk.
- Hja... Lusták vagyunk elmozdulni.
- Magad nevébe beszélj, Yoongi.
Amíg ezek SUGA lustaságán gúnyolódni kezdtek, JungKook és én leléptünk.
Még akkor sem tudtam, hogy mit akar, mikor beértünk a nem messze lévő üzletbe.
- Jin hyung... - rángatta meg ruhám ujját.
- I-Igen? - kérdeztem vissza, miközben az erős illatok a levegőben kezdtek keringeni körülöttem. Azonnal meg is tetszett pár a parfümök közül, amik mellettünk sorakoztak a polcokon. - Wow Itt a kedvencem is! - hajoltam az üvegéhez meggondolatlanul. S hanyag magam miatt majdnem le is vertem azt, hiszen egy másik kéz is pont akkor nyúlt felé, mint én. - B-Bocsánat - hátráltam és illően meg hajoltam, amiért kapkodtam eszetlenül az üvegért. Viszont, ahogy felemelkedtem, csak annyit tudtam fel fogni, hogy az alak, itt elôttem, magához ölelt...
- M-M-M... - tátottam el a számat. Egy fanboy lenne?...
A szétszórt gondolataimon kívül, JungKook öröm hangját halottam, hogy:
- Ahh Hyung!?...

2014. március 7., péntek

Nőknapja alkalmából +JungKookSUGARapMon?

A BTS fici folytatása holnaptól párhuzamosan fog menni a Block-Bvel, mert most már belátom én is, hogy KELL A BTS :))
NŐKNAPJA alkalmából; éjjel (0:00 órakor)  már kint is lesz az elsô rész, ami 2Ji-vel, azaz JiminxJinnel veszi kezdetét.


S a kérdés illetve egy szavazás szerû dolog:

Van nekünk a BTS hét tagja közül három olyan, aki páratlan elektronnal rendelkezik, s tudjuk a törvényt: Minden arra törekszik, hogy elérje a legkisebb energiájú állapotot (nemesgáz szerkezetet), amit elektron leadással vagy felvétellel tudd létesíteni *^*
Nah itt kérem szépen elektron FELVÉTEL LESZ :3 Azaz REDUKCIÓ~


JungKook
SUGA (Yoongi)
Monster Rap (NamJoon)

Ti hogyan párosítanátok hármukat?
4 választási lehetőség van:
  1. RapMon x SUGA
  2. RapMon x JongKook
  3. SUGA x JongKook
  4. NEM pártolod, hogy a három párosítatlan elektronos közül az egyik is kémia reakcióba lépjen mással, illetve egyéb történjen velük :') (Forogjon tovább minden 2Ji és V-Hope körül)
A választ bárhol örömmel várom! (Itt kommentben vagy facebookon és ahol még megtaláltok)
Nekem amúgy mindegy :D Egy olvasó vezetett erre rá :))
S egy kérdést (HOZZÁTOK) megér! 


Eltérô hír:
  • OneShotok. U-Bomb-os és, ha az idôkben lesz valami vérpezsdítő N.A.P vagy ChunJoe jelent, megformálom azt is :)
  • Őrölünk a TEEN TOP KONCERTNEK :)
Nagyon eltérô hír:
Az blog íróját is utolérte a gimiben a szerelem.... Nem rossz érzés, inkább furcsán jó, mivel letörölhetetlen mosolyt varázsol az arcodra  >/////< Moszt sztem pirosz jettem... NO COMMENT... DON'T HATE ME!

Eléggé eltérô hír:
Biztos akartam még valamit közölni, csak elfelejtettem ^^"

~~HJA IGEN!~~